26

Odp: LP 2003 - The Movie

lewis: właśnie ...teraz sygnatura w pyte ... nie masz takiej 10 ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

27

Odp: LP 2003 - The Movie

AS :"spox..
Ale gdzie jest reszta... 
Szkoda że nikt nie "filmował" jak wracaliśmy z dyskoteki ....
Tak tak Samciu ...     Cmentażżżżż ROXXX! 
Też było by nieźle... Ach ta Opalenica i Last... "

he he cos znalezliscie na cmetazu? :] i sie nie podzieliliscie?
Samciu ..ruda byla niezla:D fajnie ja rwales:D mega wypas ta dyskotyeka

...filmik mam tylko gdzie mam go polozyc
LAST.PARTY.OPALENICA.2003.DVDRip.SWD.avi 700mb

właśnie nie "czołgaliśmy" sie tamtędy... jeszcze byśmy gdzieś wpadli w jakąś dziurę w ziemi :lol:  :lol:  :lol:
Pamiętam tylko jak co 5 metruff pytaliśmy się każdą spotkaną osobę gdzie jest takla coś tam :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
A piszę się na film wypalaj.. W końcu "dorwę" ciebie na tej giełdzie.. 8)

28

Odp: LP 2003 - The Movie

Fox jest super gość... nie zapominajcie,że wcześniej napisał kilkadziesiątl linii kodu flachamana  :D

29

Odp: LP 2003 - The Movie

Szkoda ze nie sfilmowano waszych kielonkow z ogorkow kiszonych :)

30

Odp: LP 2003 - The Movie

> ...filmik mam tylko gdzie mam go polozyc
LAST.PARTY.OPALENICA.2003.DVDRip.SWD.avi 700mb

-> ftp Azbest
-> poczta do Vaska

31

Odp: LP 2003 - The Movie

lewis: właśnie ...teraz sygnatura w pyte ... nie masz takiej 10 ?

Niestety. A poza tym i ta jest nie mojego autorstwa...

32

Odp: LP 2003 - The Movie

Mam nadzieje, że nie rozmawiałem z Gucwińskim po pijaku... bo na Last 2002 - cóż; pokazałem klase. "Impreza była udana, znajomi mówili mi, że bawiłem sie świetnie..." :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: LP 2003 - The Movie

wyciosany ten film z foxem :)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

34

Odp: LP 2003 - The Movie

Grubshy: mozemy byc z siebie dumni ;) w koncu posrednio w pewnym sensie mamy jakis (moze niezbyt duzy, ale zawsze) wklad w to, ze ten filmik powstal ;)

35

Odp: LP 2003 - The Movie

Bo wiesz macus to taka 'nowa swiecka tradycja', ze na kazdym zlocie jakis Dubicki musi z Foxem pic :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

36

Odp: LP 2003 - The Movie

Taki mały, taki duży może z Foxem pić...
Taki Mac i taki Grubshy może z Foxem pić!!!

:lol::lol::lol:

no - gdzie ten film???

I Ty zostaniesz big endianem...

37

Odp: LP 2003 - The Movie

mikey tylko nie mow, ze robili kieliszki z ogorkow : P

vasco fajny avatar : =]

38

Odp: LP 2003 - The Movie

Robili. Ale Mikey - nic nie mów... 8O  :D . To były chyba kiszone .. .

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

39

Odp: LP 2003 - The Movie

Film jest juz gotowy.

A zla wiadomosc, ze nie jest technicznie taki dobry jak bym chcial: Nie wdajac sie w szczegoly material po zgraniu charakteryzowal sie rozjechaniem w caly swiat obrazu z fonia. Naprawilem ile bylem w stanie (w czasie jaki moglem temu poswiecic). W rezlutacie film podzielilem na dwie logiczne pod wzgledem zawartosci czesci - na poczatek do kompotow oraz na ostatni dzien zlotu. Nie udalo mi sie usunac rozjechanie z konca pierwszej czesci, czyli z kompotow. Mam nadzieje, ze w praktyce bedzie to malo uciazliwe, gdyz obejmuje to tylko intra i dema by Sikor&Miker ;). Dema ATT niestety nie ma na filmie (prawdopodobnie kasetka sie skonczyla). Partu drugiego nie radze ogladac na forum rodzinnym gdyz zawiera zapis seansu pewnego francuskiego filmu z niemieckim dubbingiem ogladanego przez partyzantow w oryginale :)

Film tradycyjnie idzie do Vasca. Probowalem uploadowac na serwer Azbesta, ale moja siec akademicka chyba bardzo go nie lubi, bo po godzinnym transferze rzedu 5 kB/s zerwalo sie polaczenie i nie mialem ochoty wznawiac. Jesli ktos dysponuje serwerem zaprzyjaznionym z WASKiem, to moge wrzucic.

Film oczywiscie zajmuje plytke.