1

Temat: Oddam telewizor LG 29"

Mam do pozbycia się sprawny telewizor kineskopowy LG 29" model RZ-29FB51RX z pilotem.

Ma z tyłu dwa wejścia SCART oraz wejście antenowe, a z przodu ma wejście composite i audio stereo na RCA.
Na pewno ładnie działał po tym composite z małym Atari, bo go tak nieraz używałem, po SCART można pewnie podłączyć Amigę lub Atari ST.

Telewizor mam od nowości i kiedyś używałem jako podstawowy telewizor w domu, kilka lat temu zastąpiłem go LCD, więc ten poszedł w odstawkę i tak sobie stoi w kącie.
Był w pełni sprawny jak ostatnio go włączałem, więc nadal powinien być sprawny, w komplecie pilot też sprawny.
Telewizor w stanie dobrym, bo był zadbany i używany tylko u mnie w domu. Nie ma uszkodzeń czy braków.

Telewizor oddam za darmo, ale WARUNEK KONIECZNY, to ODBIÓR OSOBISTY, lub mogę przywieźć gdzieś w okolicach Poznania za koszt paliwa.

Załączam tylko jedno zdjęcie, zrobione jakieś dwa lata temu jak coś tam grzebałem sobie w płycie małego Atari testowo.
Jakieś tam pasy ukośne i niewyraźność, to tylko dlatego, że zdjęcie takie jest, było zrobione przypadkowo w sumie:-) W rzeczywistości obraz był bardzo ładny i wyraźny, ostry, stabilny, żadnego migania i innych problemów - z resztą wiadomo, to kineskop jest.
Nie chce mi się robić więcej zdjęć, ale jeśli ktoś był by zainteresowany ZDECYDOWANIE, to mogę podłączyć z małym i dużym Atari oraz Amigą i zrobić jakieś zdjęcia w działaniu, ale to tylko pod warunkiem, że ktoś na prawdę chce, bo nie chce mi się tego rozkładać, podłączać i robić zdjęć bez celu.

Post's attachments

lg atari.jpg 96.39 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.