1

Temat: Ultimate 1M w Atari ITX

Czy ktoś ma to ustrojstwo w ITX? U mnie w trybie 1088k nie działa, po zapisie ustawień i wyjściu komputer nie wstaje. Pozostałe rozszerzenia OK. Pamięci stat wymieniłem - nie pomogło. Jedynie z Qmegiem pojawia się menu (Qmega), ale nie można z niego wyjść. Zmieniłem hardware na 65XE i to samo.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

2

Odp: Ultimate 1M w Atari ITX

moze ultimate zwalone, skoro nie dziala w 65xe ?
podeslij, zerkne.
jaki firmware ? org czy fjc ?

ps. sramy na 99% nie.. cpld ?

Ostatnio edytowany przez lotharek (2019-08-15 11:45:36)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Ultimate 1M w Atari ITX

Cpld wymieniłem, bo w ogóle nie działał. Najpierw próbowałem na oryginalnym, jeszcze ze starym nagłówkiem. Nowszy podesłał mi Candle, zmontowałem rom generatorem. Nie zmieniałem nazw OSromów, więc zostały stare. Są tam dwa które zgłaszają się ATARI MEMO PAD: zielony ekran to Bibo Monitor, Fiolet to High Chip do Happy Warpa. Na razie jak możesz to mi prześlij Twoje Firmware, ten org i fjc, zaprogramuję czipa i sprawdzę. Ten mój egzemplarz ma króciutkie przewody do adapterów, to na XE nie wchodzi.

Ostatnio edytowany przez jer (2019-08-15 13:07:51)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware