51

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

chetnie bym coś wziął ale ograniczam sie do ataryny,bo wiecej nie mam jak...końcówke tygodnia spędzam w Zoppot...

DRC: powiadasz ze penem lubisz sie bawić??? hmm...

gep/lamers^dial

52

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

moze uda mi sie wziasc wiecej zlomu zalezy to od tego czy zalatwie transport......

ps. pewnie sie troche spoznie dlatego niech ktos mi przypilnuje kuraka..

"wszystko się kiedyś kończy......."

53

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

spox Stryker.....twego chickena przybije sie gwożdziami to nikt nie ruszy...chyba ze chicken zejdzie z drzewca,to moze sie nowy kult rozpocząć...niektórzy już za tykwą poszli...:)

gep/lamers^dial

54

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

ok! I am back ;) jajka były miękkie i kiełbasa twarda  :D

z tego co widzę to będą:

stryker, dracon, gepard, macgyver, adamk, azbest, vlx, soth, dracon, żbik, może Trophy, Yerzmyey, i... a to niespodzianka :) ludkuff powinno być więcej niż kiedykolwiek wcześniej! zajeb*ście! :)

grtx...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

55

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

mam nadzieje Grey że wpłyniesz na obsługe namiotu by chmielu nie zabrakło...no i oczywiscie juz nie chce spotkać kilku panów bez szyji (mr Goldberg i s-ka) którzy na widok ludzików taszczących atarki znów rzucą pytanie: - Macie jakieś ciepłe komputery do sprzedania,kuXXX?
:twisted:  :x  :)  :D  :P  :lol:

gep/lamers^dial

56

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

hehehehehe... Gep, nie strasz... bo nam "kurczaki" uciekną ;) ;) ;) heh.

nie wiem czy dobrze pamiętam: stryker, azbest, gepard i dracon chcą kurczęcie? robimy także grilla czy nie? nadal jestem za godziną 15stą co do spotkania.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

57

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Godzina 15.00 moze byc, ale zakonczenie - zdecydowanie przed 21.00 !  :)

Soth (PHX) i Darth ostatnio twierdzili, ze ich znowu gnebia na PG (jakies kola do zaliczenia), wiec nie wiadomo czy na pewno beda....   :rolleyes:

A jeszcze poprosze o info w temacie tych "compotow" - w koncu na jaka platforme maja byc te graficzne ??   Jesli na   STE/Falcon to ja moge miec klopot z oddaniem w ktoryms z formatow tych sprzetow - wystarczy zatem w .GIF lub  .PNG ???  ;)

W temacie ataryny serii XL/XE nadal nie wiadomo czy ktos wezmie i co....   :oops:

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

...no ja właśnie nie wiem, czy mi się uda - głównie kasa jest problemem. A szkoda, bo do STka czuję wielki sentyment. I chociaż nie znam się kompletnie na niczym, to ostatnio nawet wystawiłem jakieś gówniane graficzki + MODa na Outline, hehehe.
O ile im nie zaginęły - co się zdarza.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

59

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

zdecydowanie przed 21.00 !  :) :

DRC czy ktos kaze ci byc do 23-24 ;] ?

Soth (PHX) i Darth ostatnio twierdzili, ze ich znowu gnebia na PG (jakies kola do zaliczenia), wiec nie wiadomo czy na pewno beda....   :rolleyes::


To juz ich strata  :rolleyes: , beda tego kiedys zalowac ;]  8O

"wszystko się kiedyś kończy......."

60

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Grey: spoko...podobno Osama też ma wpaść tylko nie wie czy zdąży odpowiedniego Boeinga "wyczarterować"..;)


co do godziny to spoko...i tak kobieta po mnie przyjedzie...pytanie tylko o której...hehehehehe

gep/lamers^dial

61

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

drc: tak, może być *.GIF!

do 21szej? panowie! a zresztą... ile chceta to tyle bądźta :)

yerzmyey: możesz u mnie przekimać, więc MYŚL człowieku MYŚL! :)

pozdr!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

62

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

ja nie obiecuje ale na 90%(zalezne od transportu.....) - biore monit, 8-10 joyi, multijoya, sio2ide, 1050...i cos tam jeszcze........kto wezmie atarke i jakies dyskietki ? no i przedluzacze.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

63

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Chopy, do roboty! Mam już obiecane 3 prace na GFX compo (16 kolcuff)!

Oficjalnie potwierdzam, godzina 15sta, Sobota. No i pytam po raz kolejny: robimy grilla? Bo z żarciem o tej porze roq w tym namiocie cieniutko...

pozdr!

p.s. na sztabie pojawi się jeszcze 2 atarowcuff nie wymienionych wcześniej ;) kto? mam nic nie mówić, więc... heh.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

64

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

o krucafiks to szykuje sie duzo typa ...miejmy nadziej ze sie tam pomiescimy...co do grilla jak Grey podjedziesz to moge pozyczyc mojego ---wiekszego ;)  :arrow: tylko jeden warunek musi on do mnie trafic spowrotem (max kilka dni pozniej ;) )

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Chopy, do roboty! Mam już obiecane 3 prace na GFX compo (16 kolcuff)!
Oficjalnie potwierdzam, godzina 15sta, Sobota. No i pytam po raz kolejny: robimy grilla? Bo z żarciem o tej porze roq w tym namiocie cieniutko...
pozdr!
p.s. na sztabie pojawi się jeszcze 2 atarowcuff nie wymienionych wcześniej ;) kto? mam nic nie mówić, więc... heh.

Chwileczkę, łaskawy panie - ja już swój krap na gfx-compo podesłałem, więc jedną grafiuczkę to już nawet MASZ u siebie. Chyba, że znowu zgubiłeś, hahahah. ;-)

Dodatkowo mogę podesłać MODa, o ile w compo są przynajmniej jeszcze 2, hłe-hłe.

Aktualnie jestem na etapie namawiania Pinokia na wyjazd. Kur*wsko to daleko, ale może się uda. Zależy to od:

1) kasy
2) tego, czy w czasie podróży nie ulegniemy krwawemu wypadkowi samochodowemu, podczas którego naszcze flaki rozrzucone zostaną po okolicy.

Jeśli przyjedziemy, to grill byłby wskazany. Hahahaha.

Dyskietki z demami na ST wezmę, choć domniemywam, że większosć i tak będzie znana. Ale - wciąż zakładając, że uda nam się przyjechać, co nie jest pewne - kompa nie biorę, bo przecież STek to tam chyba będzie...!?!?!

Pinokio planuje wziąć małe Atari.

Grey, jak coś, to będę dzwonił.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

66

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

hohohohohoho....taka frekwencja to ja rozumiem...a jak ktoś nawali to skopie mu osobiscie jego atari;)

grill req w takim razie.

rozumiem ze gfx tylko 16col ? a moze chociaz maly support dla true....

gep/lamers^dial

67

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Yerzmyey: Ależ łaskawco! Nie napisałem przecież, że nie otrzymałem Twojego pic'a :) Oprócz Twojej pracy mam jeszcze dwie (oczywiście w 16kolcach)! Także GFX Compo na ST będzie NA PEWNO!  :D  :D  :D
Co do MSX Compo to na razie nie otrzymałem nic, ale kto wie? Podeślij coś anyway!

Jak uda Wam się dojechać to zajebiście! :)

Gepard: nie wiem czy będzie GFX Compo na flaszkę, wykonam jeden tel. do znajomego grafika ;)

Stryker: pomieścimy się, pomieścimy! Namiot trochę wygląda "inaczej" bo kilka dni temu był sztorm i brakuje jednego -nazwijmy to- "elementu" ;) ale nic w dupę nie dmucha, więc no worries! weź przywieź dla mnie te kasety, ok? Co do transportu to ja tym razem raczej auta nie biorę - też chcę dać sobie w palnik! Organizator ma zawsze przeje*ane, tym razem robię sobie dyspensę całkowitą :)

Wg. moich rachunkuff będzie ok. 15 ludkuff :) heh, nieźle! Kto nie będzie mógł przyjechać (czyt. nie będzie mu się chciało) to ch** mu w d**ę po stokroć :)

lejtaz...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

68

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Grey: akcesoriów do Whipa niezapomnij...
Stryker: to kto w koncu ataryne bierze? DRC? ja moge dyski jakieś zabrać w takim razie.

Jako ze na sztabie zawsze jest jakis anty-win corner wiec znalazłem po wielu latach poszukiwań wytłumaczenie dla fenomenu windowsa..cytuje za pewną akademicką stronką w Utah:) :

Is Windows a Virus?
Author Unknown

No, Windows is not a virus.

Here's what viruses do:

   1.They replicate quickly - okay, Windows does that.
   2.Viruses use up valuable system resources, slowing down the system
     as they do so - okay, Windows does that.
   3.Viruses will, from time to time, trash your hard disk - okay, Windows
     does that too.
   4.Viruses are usually carried, unknown to the user, along with valuable
     programs and systems. Sigh... Windows does that, too.
   5.Viruses will occasionally make the user suspect their system is too
     slow (see 2) and the user will buy new hardware. Yup, that's with Windows, too.

Until now it seems Windows is a virus...but there are fundamental differences:

Viruses are well supported by their authors, are running on most systems,
their program code is fast, compact and efficient and they tend to become more
sophisticated as they mature.

So Windows is not a virus.

It's a bug.


cóż...niezaprzeczalnie fakt jak 100 000 diabłów...róló. :D  :D  :D

gep/lamers^dial

69

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Yer&Pin - macie kurde byc w morde kopany psia jucha jego mac. Jasne?

70

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

nie wiem czy będzie GFX Compo na flaszkę, wykonam jeden tel. do znajomego grafika ;)

proponuje jedno, ale za to wieksze, gfx-compo  ;)

Acha, postaraj sie sprawdzic skrzynke mailowa w sobote kolo poludnia - moze juz wtedy zdaze skonczyc swoj obrazek i wysle netem....  :)


do 21szej? panowie! a zresztą... ile chceta to tyle bądźta

no ja mysle, bo manewru z wedrowaniem po miescie w okolicy polnocy nie chce mi sie powtarzac.... :>


Kto nie będzie mógł przyjechać (czyt. nie będzie mu się chciało) to ch** mu w d**ę po stokroć :)

mocne słowa...  :lol:

postaram sie wziac: sprawną ataryne z zasilaczem (tę z połową zażółconych klawiszy i Tight Tools), joystick, przedłużacz oraz "złodziejkę".   :)

NIe zapomnijcie o sofcie - na XE kultowe dema i pare gier na MultiJoya, na F030 demo o ktore sie juz dopytywalem w tym watku... i nie tylko.  ;)

71

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

DRC: boisz sie wędrowania po SWOIM mieście nocą? wtf? to przybysze z matplanety sie nie boją a taki zadymiarz i szef zamieszania Lechii Gdańsk sie boi? pytam sie kogo lub czego?
Zdaje sie że Dartha i PhX nie da sie już wyciągnąć? a może DRC znasz jakieś tajne cheaty by sie to udało?

Grey: wez demka jakies TBL-u:)

Stryjek: koniecznie zapakuj do plecaka te "czołgi" na Multi Joy-a...

gep/lamers^dial

72

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

panowie, reasumując... ale jush oSTatecznie!

godz. 15sta, dojazd autobusem 106 z Dworca Głównego w Gdańsku do samego końca (jedzie się jakieś 25 minut). Trzeba zaopatrzyć się w bilety - 2 szt. po 1.20 zł w jedną stronę. Przy końcowym przystanku na pewno będą jakieś znaki atarowe więc oczy miejcie szeroko rozwarte, heh...

dracon: stary, nie wiem czy będę na necie w Sobotę więc w razie czego przytaskaj swoją pracę na dyskietce, oki? (format pecetowski...).

macgyver: zróbie coś aby być wcześniej!

so far zamawiam kurczaki dla: gepard'a, dracon'a, stryker'a, azbeST'a. jeśli kogoś pominąłem to piszcie póki jest czas! żeby później burczące żołądki nie mieszały się z dźwiękami Yamahowymi.... grill też będzie, tak więc kiełbachy na własną rękę! (stryker, to przytaskasz tego grilla czy nie?). jeśli nie to przytaskam znowu jakiś badziew :)

jeśli Drt i Sth się nie zjawią to ich strata.. będzie wypaśnie! as always :)

lejtaz...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

73

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

znowu kupisz grilla w Tesco za 9.99 i skończy sie ponownie na szukaniu kiełbach w piachu...ja tam lubie panierowane,ale tam za dużo kamlotów...

gep/lamers^dial

74

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

hehehe, to jest Tesco w Gdańsku? bah, nie wiedziałem! poważnie :) tamten grill był z "kerfura" ;) a kiełbachy w piachu po kilku browarach nie różnią się naprawdę niczym ;)

pozdrafka... of coz będę miał coś TBL'u na flaka (a jakiś stuff Sentry na ST i Flaka też się znajdzie, hehe).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

75

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

...tesco,hit,kerfur or żant to jeden chu chu...

Azbest: wez jakies russia videos for my oraz wysmaż jak możesz Fading Twilight 7...
DRC: moze wezmiesz pewną kolekcje sampli którą świat tak bardzo chce obejrzeć... ;)

gep/lamers^dial