26

Odp: Gry na 2-och graczy

Dziwię się, że nie podł jeszcze tytuł najbardziej zajebistej gierki na 2 graczy, z super muzyką i super klimatem.
Dla mnie No.1 - "TANKS"

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

27

Odp: Gry na 2-och graczy

Dziwię się, że nie podł jeszcze tytuł najbardziej zajebistej gierki na 2 graczy, z super muzyką i super klimatem.
Dla mnie No.1 - "TANKS"

Tanks & Gauntlet sux
Archon & Mario Bros & Spy vs Spy (najlepsza jedynka) rzondza

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

28

Odp: Gry na 2-och graczy

Tanx Rulz!!!!  i jeszcze do tego "Inside"  nastepna zajebista gierka ...  Wrep, Werp czy Wertep - (cholera zawsze sie gubie) - Maciooś pamięta !  A Fox jedzie w bagażniku!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

29

Odp: Gry na 2-och graczy

A co powiecie na Rebounda? Też niezła gierka była. :D

30

Odp: Gry na 2-och graczy

Moje typy gier dla 2 graczy:

- HAMMURABI (pamiętam granie w parę osób, jak jeszcze chodziłem do podstawówki) ...  :)

- ZYBEX (czad, co za grafika i dynamika gry) !

- MEGABLAST - dopiero gra z jakimś człekokształtnym  :P   pozwalała naprawdę sprawdzić swoje umiejętności...  To jedna z niewielu gier w pełni wykorzystująca rozszerzenie pamięci (ach, ta digitalizowana muzyczka i odgłosy) !!!

- TRON - uwagi jak powyżej (typowa giera dla 2 graczy) 

31

Odp: Gry na 2-och graczy

Jak dla mnie to ofkorz Archon (wygralem, wygralem, wygralem w Archona z Foxem, wygralem :)))), Megablast i M.U.L.E. ...

Ale najlepsze bylo jak kiedys gralem z siostra w River Raid na 2 osoby, po 10 czy po 20 mostow, doszlismy do ponad 200 :))))

/eru

: 404. Stopka not found

32

Odp: Gry na 2-och graczy

i co sie stało po tym dwusetnym ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

33

Odp: Gry na 2-och graczy

i co sie stało po tym dwusetnym ??

nie pamietam :) albo:
- zabrali prad
- pobilismy sie o joystick
- zabraklo samolocikow
- doszlismy do konca (???:)))

/eru

: 404. Stopka not found

34

Odp: Gry na 2-och graczy

- po 255 moście był 0 ?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

35

Odp: Gry na 2-och graczy

Nie, Fox :). Na swoim trainerku doszedlem do 1000 i nie chcialo mi sie sprawdzac czy po 65535 bedzie zero :)

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

36

Odp: Gry na 2-och graczy

Pisalem juz w innym miejscu - River Raid konczy sie po przekreceniu licznika punktow (a w zasadzie po dojsciu do konca czyli 99999990 - moglem ilosc cyferek 9 pomylic ;) ). Przy niszczeniu wszystkiego, co spotkamy na drodze bedzie to w okolicy 1260 mostu.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

37

Odp: Gry na 2-och graczy

Ech kolony!!! TO było TO! Tyle godzin, aż łza w oku... miło jakoś na sercu, się robi gdy można zetknąć z twórcą tej gry.
Na marginesie, chciałem kiedyś zrobić remake kolony - w trybie graficznym na mapie, ze stawieniem budynków jak w pctowskich RTSach - ale jak zwykle zawsze było cos innego :)

38

Odp: Gry na 2-och graczy

;; %^&&^*& %^&%&&*()($ :: TEKBLAST;-) Hmmm -> ROX!!!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

39

Odp: Gry na 2-och graczy

No tak. Co prawda Pinokio mnie ogral, ale gra jest niezla  :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

40

Odp: Gry na 2-och graczy

zdecydowanie Bruce Lee...
i Dyna Killers - pamiętam, że na Ornecie'97 cała redakcja ówczesnego Syzygy i kilka innych osób (w tymja) ostro katowała w tą gierkę...

dobrze mowisz brat - to sa dobre gry

ps . a w bruce lee bylem lepszy!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

41

Odp: Gry na 2-och graczy

zdecydowanie Bruce Lee...
i Dyna Killers - pamiętam, że na Ornecie'97 cała redakcja ówczesnego Syzygy i kilka innych osób (w tymja) ostro katowała w tą gierkę...

dobrze mowisz brat - to sa dobre gry

ps . a w bruce lee bylem lepszy!

Ta? chyba zapomniałeś, że zawsze byłeś tym grub(shy)m i to ja odwalałem całą robotę:)

42

Odp: Gry na 2-och graczy

mcmaster napisał/a:

ps . a w bruce lee bylem lepszy!

Ta? chyba zapomniałeś, że zawsze byłeś tym grub(shy)m i to ja odwalałem całą robotę:)

gadanie... ja zajmowalem sie rzeczami wazniejszymi (bilem tego czarnego, bilem ciebie...:) a ty tylko jakies glupie lampy zbierales

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

43

Odp: Gry na 2-och graczy

gadanie... ja zajmowalem sie rzeczami wazniejszymi (bilem tego czarnego, bilem ciebie...:) a ty tylko jakies glupie lampy zbierales

heheheh, zrozumiale ;]
skrytobiorcom lamp mowimy NIE ;]

44

Odp: Gry na 2-och graczy

A pamiętacie Hammurabiego? Troche prymitywna ekonomia ale zagrywalismy się w to przez całą podstawowke. Podobał mi się też The Goonies.

45

Odp: Gry na 2-och graczy

A Kaboom? To dopiero byla zabawa. :)  :)  :)

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

46

Odp: Gry na 2-och graczy

A pamiętacie Hammurabiego? Troche prymitywna ekonomia ale zagrywalismy się w to przez całą podstawowke. Podobał mi się też The Goonies.

"Ile zboża dla ludu ... ???"  "Pincet !!"
Hehe... HAMMURABI  rządził...  i było nawet kilka przeróbek tej giery ...

47

Odp: Gry na 2-och graczy

E.. Grubshy zapomniałeś, że w ostatnią sobotę graliśmy w Zybexa na dwóch?

29 cali, nasza Atarka - ech zajebiste!

48

Odp: Gry na 2-och graczy

Nie zapomnailem! czasu nie mialem... :(
ale jak fajnie sie gralo... po 3 piwka, po 1 joyu i  HEYA!
emulatory sux!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

49

Odp: Gry na 2-och graczy

Ba, zaden emulec nie zastapi atrki i porzadnego telewizora  8)

50

Odp: Gry na 2-och graczy

Mialo byc Atarki  :oops:

Sorki

Posty [ 26 do 50 z 67 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź