51

Odp: Gry na 2-och graczy

Ba, zaden emulec nie zastapi atrki i porzadnego telewizora  8)

No to moglibysmy zagrać... bo jak patrzę na swój profil i twój :D  - rubryka: skąd - to myślę, że to wcale nie takie niemożliwe... zresztą chyba coś wysyłałem na pw - nie doszło?

52

Odp: Gry na 2-och graczy

Na pw, nie doszlo. Ale zawsze mozemy! Mieszkam w DS nr 4 (znaczy sie Delta) pok. 818. Zapraszam, wpadaj!!!

53

Odp: Gry na 2-och graczy

a ja w DS3 - Gamma :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

54

Odp: Gry na 2-och graczy

To zapadaj, wlasnie pijemy...

55

Odp: Gry na 2-och graczy

No to chyba moglibyśmy zorganizować konkurencyjny sztab - Białystok kru...
policzmy potencjalnych uczestników: Mazi, Grubshy, Kasjo, ew. Yezus no i ja (może + Havoc) hihihi 8)
i będziemy obnośić się z tym w newsach na aa :twisted:

56

Odp: Gry na 2-och graczy

Jestem za  :D !!!! Jak najbardziej za!!!!

57

Odp: Gry na 2-och graczy

Pizza rulez.......walic zubry...........

gep/lamers^dial

58

Odp: Gry na 2-och graczy

Pizza rulez.......walic zubry...........

BLUZNISZ!!!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

59

Odp: Gry na 2-och graczy

Pizza rulez... smażone ryby też...
Walić żubry, buhahahahahaha.....    ;)  ;)  :P  :lol:  :D

60

Odp: Gry na 2-och graczy

Pizza rulez... smażone ryby też...
Walić żubry, buhahahahahaha.....    ;)  ;)  :P  :lol:  :D

I TY BLUZNISZ! JESZCZE WAS NAWROCE! TAK MI DOPOMOZ ROOT!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

61

Odp: Gry na 2-och graczy

Grubshy, jak na Ornetę przyjedziesz z pewną ilością piwa marki "DOJLIDY" i uda Ci się mnie do niego przekonać, to może zmienię zdanie ???   :lol:  :P