Temat: [Z] Dysk twardy SCSI 4,2 GB

Witam !
Litości!!!, może ktoś się zlituję i zgodzi się na zamianę dysku twardego z fotek na dysk o identycznej lub zbliżonej pojemności ale mega cichy, potrzebuję zapodać go do samplera, a ten który mam uniemożliwia mi pracę z dźwiękiem jest bardzo głośny jakby go coś opętało. Oczywiście jak najbardziej dopłacę za czynniki szkodliwe dla zdrowia:)

Post's attachments

20200212_155948_resized.jpg 387.97 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20200212_160000_resized.jpg 535.47 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20200212_160012_resized.jpg 372.42 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [Z] Dysk twardy SCSI 4,2 GB

Na ciche dyski scsi bym nie liczył. Zwłaszcza stare, o małych pojemnościach. Większość głośno piszczy jak szlifierka kątowa i stuka głowicami. Mogę zerknąć coś w swoich zbiorach, może znajdę jakiś między 8gb a 30gb... do oddania za koszt przesyłki, ale wątpię by był cichy i będzie to raczej SCSI 68 pinowy.

3

Odp: [Z] Dysk twardy SCSI 4,2 GB

Myślę, że każdy inny będzie cichszy od tego ten wydaje dokładnie pisk jak szlifierka katowa:) Z góry bardzo dziękuję za pomoc 68 PIN też może być, a co do pojemności sampler i tak sformatuje go i podzieli na 8 partycji po 512 kB, więc maksymalnie jaki warto tam wsadzać to 4,2 - 4,3 GB :). ale większy też będzie podobno działał:)

4

Odp: [Z] Dysk twardy SCSI 4,2 GB

Ok, zobaczę na dniach co mam i dam znać.

5

Odp: [Z] Dysk twardy SCSI 4,2 GB

Żaden nie będzie bardziej cichy niż scsi2sd.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: [Z] Dysk twardy SCSI 4,2 GB

No to ja wiem, tylko mnie nie stać!!!

7

Odp: [Z] Dysk twardy SCSI 4,2 GB

Kurde nie mam tak starych serwerów :P a SCASI SAS jak to chyba nie nada się do tego, nie? :x

8

Odp: [Z] Dysk twardy SCSI 4,2 GB

Napisz do mnie jutro przed południem na priv. Będę w biurze to zerknę. Powinno coś się znaleźć.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

9

Odp: [Z] Dysk twardy SCSI 4,2 GB

Perinoid - Oczywiście, napiszę :)