Temat jeszcze w miarę świerzy więc się podepnę. RTTY ma się całkiem dobrze i nie tylko na HF. Został on zagospodarowany w balonach krótkofalarskich na VHF i UKF (2m i 70cm). W balonach często jest jescze sygnał SSTV i APRS. Można oczywiście coś takiego zbadać przez stronę jak podał BartoszP, ale również można coś samemu pokombinować.W internecie o tym dużo ale na dobry początek można by było zacząć od dodanych linków.
http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa … mat=543089
https://www.rtl-sdr.com/rtl-sdr-quick-start-guide/
https://www.rtl-sdr.com/big-list-rtl-sd … -software/
https://zadig.akeo.ie/
Rings of Medusa 2: kod źródłowy opublikowało kod źródłowy klasycznej gry Rings of Medusa 2 na Atari ST/Amiga z 1991 roku.
Harmonogram Silly Venture 2025 Prezentujemy pełny harmonogram wydarzeń od 20 do 23 listopada.
Nowy teaser RM800XL - launcher gier Revive Machines zaprezentowało kolejny film o RM800XL. To zaawansowany launcher gier z wieloma opcjami.
Atari CAS Play 0.05 - CAS w przeglądarce Krystone wydał Atari CAS Play 0.05, narzędzie do odtwarzania i konwersji plików .CAS w przeglądarce!
TasmARI - nowy projekt dla Atari Innowacyjne urządzenie łączące Atari ze światem IoT.