1

Temat: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

Hej!

Oddam w dobre/potrzebujące ręce 3 sztuki tzw. "Caddy" do płyt CD, używane w niektórych starych modelach napędów CD lub nagrywarek CD. Te które widać na zdjęciach były używane z nagrywarką Yamaha x4 (SCSI). Nagrywarki już dawno nie ma, ale może owe "Caddy" się komuś przydadzą jeszcze.

Caddy były oczywiście sporo używane jeszcze dawno, dawno, temu. Noszą wyraźne ślady użytkowania i mają masę rysek. Jedno z nich ma widocznego "wgniota" i pęknięcie (dwa ostatnie zdjęcia), nie wiem czy to będzie negatywnie wpływać na jego użytkowanie. Nawet nie mam jak tego obecnie sprawdzić.

Za ile? Chętny pokrywa po prostu koszty wysyłki paczkomatem Inpost, i to byłoby chyba na tyle.

Caddy wyglądają tak:
A uszkodzenie jednego z nich mniej więcej tak:

Ostatnio edytowany przez seban (2021-08-08 10:41:12)

2

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

biore

3

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

Ooooo, biorę :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

***** :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

@pilat23: podzielisz się z PIN-em? 2 szt. dla Ciebie (byłeś o 6 sek. szybszy) a jedna dla PIN-a?

6

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

idę na taki układ jak by coś ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

Pin napisał/a:

idę na taki układ jak by coś ;)

nie ma problemu. Sam chciałem to zaproponować. daj Pinowi bez wgniotki i pęknięcia.

Ostatnio edytowany przez pilat23 (2021-08-03 20:48:24)

8

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

@pilat23: Super! To się nazywa świetne rozwiązanie! Paczka do Ciebie już spakowana, jeszcze dziś wrzucę do paczkomatu!

@pin: napiszę zaraz PW via forum. Druga paczka też już spakowana! :)

9

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

Senk-ju Panowie :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

I się nie załapałem :P

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32

11

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

Dzięki wszystko dotarło super zapakowane !!!!

12

Odp: Oddam: CD Caddy - 3 sztuki

Hej!

Ja również dziękuję, cieszę się że komuś to się jeszcze przydała :) Paczka do PIN-a chyba też dotarła, więc sądzę że można zamykać temat.