26

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

etam ...pijemy bez nich ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

27

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Ostrzegałem, że na ten weekend mam już plany  :(
Przy tak wczesnym terminie party będzie jeszcze dodatkowy problem. Z ukończeniem dema. Nagle z 13 tygodni zrobiło się 11. A większość prac była przewidziana na wakacje. Co powoduje, że okres produkcyjny skrócił się tak na prawdę o 33% :(
Może to i lepiej. Co głupsze efekty pójdą pod młotek.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

28

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Jaskier - to pomęcz może Sebana - zapewne chętnie udzieli lekcji pisania dema w 3 tygodnie!  8)

A na serio - widzę Cię na Quascie!!!

I Ty zostaniesz big endianem...

29

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Jasier, Meska, i Dracon.  Jak was nie bedzie w Ornecie, to robimy wypad ekipą z Ornety do Bolkowa i zamkniemy was w tym zamku w jakims lochu!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

30

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Chciales powiedziec w wiezy...

31

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

dobra, czuje sie stuprocentowo przekonana >_>" Iksie, zaiste brzmisz przerażająco ;p. bede na Quaście. teraz wam tylko zostaje do przekonania Jaskier und Dracon... jak już jedziemy, to w komplecie ludzie...

There's special place for me in hell. It's called the throne.

32

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

No to gratulacje dla nowego TATUSIA. No i oczywiscie dla nowego potomka.

POzdrofka z za Oceanu
Monsoft

33

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

największy lamer na scenie czyli ja też przybęde...jeśli chodzi o Ornete to zawsze mi coś tam krzyżowało plany w przedzień party,ale zawsze wysoko ustawione priorytety dla friendshipu powodowały że poruszałem góry i przypełzałem do lorneckiego emdeku...musze wasze zakazane mordki conajmniej raz w roku oblookać..;)

gep/lamers^dial

34

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Ode mnie (kotlina klodzka) to juz chyba tylko Slowacja ma dalej :P Ale nic mnie nie powstrzyma. Reszty NG mam nadzieje tez. Zakatrupie jak nie bede chceli jechac.

35

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Ode mnie (kotlina klodzka) to juz chyba tylko Slowacja ma dalej :P

No, z Przemyśla też nie jest blisko, dlatego pewnie jak zwykle nie pojadę i będę żałował później. A prawdę mówiąc, to ciężko z wolnym w pracy, zresztą jadę już na jedno party w maju i kasa się kończy. Czyli nic nowego :-)

36

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Chciales powiedziec w wiezy...

swiezego powietrza sie zachciewa cwaniaczku, he ?!? nie, nie kochany ... w zadnej wiezy, pojdziesz GNIC do lochu i zjedza Cie szczury oraz inne oslizgle stworzenia.

na ornete przyjezdzac, zone pogonic, nowonarodzone dziecie ze soba przywozic (bo czym skorupka za mlodu ... ) i to samo sie tyczy panny mesi. zadnego grymaszenia, bo do lochu ! :)

37

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

dodalem informacje o quast'cie na www.scene.pl (parties)... odliczanie juz dziala:

- quast party 2004
  74 dni 6 h 9 min

(jako godzine poczatkowa przyjalem 18:00 ... zakonczenie 15:00)

ejik.. prosba -- postaraj sie w miare szybko zaktualizowac www.quast.orneta.net - przynajmniej informacje (data, etc)

i jeszcze jedno... odpowiednia notka o quast'cie bedzie tez w Savage (http://savage.scene.pl) - no przynajmniej mam nadzieje, ze chlopaki ja umieszcza, ale powinna byc na 90%.

38

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Chciales powiedziec w wiezy...

, pojdziesz GNIC do lochu i zjedza Cie szczury oraz inne oslizgle stworzenia.

o jaki rotfl ... wymiękłem :) cedyn stary pijaku kiedy piwo obalimy razem ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

39

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Wujek eru też będzie.
na 95%, bo to daleko i nigdy nic nie wiadomo...
Ale nie wiem co mogloby mnie zatrzymac :D

: 404. Stopka not found

40

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

urlop poszukiwany, wiec od jutra w pracy bedzie "siedz i knuj"  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

41

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

no ja mysle Eru że bedziesz bo komu ja bede zagrywał takie dokładne podania przez pół boiska??? Erudinho musi pare brameczek ustrzelić.
Znaczy że znów bandzie Piguły zaaplikujemy kilkanaście brameczek:)

gep/lamers^dial

42

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

kurde tym razem nie bedzie tak latwo, bo tezx bede biegal po boisku. i zarzadzal defensywą.  nie wiem jeszcze w ktorej druzynie czekam na oferty... ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

43

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Cedyn> pojdziesz GNIC do lochu i zjedza Cie szczury oraz inne oslizgle stworzenia.

No wlasnie dlatego z ta wieza wyjechalem, bo nie pamietam, abym tam lochy ogladal... A wieza jest, ze ho ho (jedyna taka w PL)!!!

44

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

kurde tym razem nie bedzie tak latwo, bo tezx bede biegal po boisku. i zarzadzal defensywą.  nie wiem jeszcze w ktorej druzynie czekam na oferty... ;)

Grasz z nami ofkorz :)
Chociaz, z tego co pamietam, rok temu bylo chyba nas 3 kontra 5 lub 6 a i tak im dokopalismy
Wstyd. Kto byl z nami... Gep, ja i ... ? :)

: 404. Stopka not found

45

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Aha i niezapomnijcie zabrać ze sobą kąpielówek!!!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

46

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

a nasza przepitka zielony kolor ma chlip chlip....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

47

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Jask: Zwróć się do AA - udzielą ci lekcji pisania de Thema na dzień przed party.
Vasco: Miałeś chyba na muśli Dwie Wieże?

A poważnie: termin (ostatni piątek miesiąca) koliduje mi z fuchą... Ale coś się chyba da zrobić.

Skoro Meśki nie będzie, to co z miss mokrego podkoszulka? Wiem! Wystąpią wszyscy, którzy wystawią konwersje :D.

48

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Eru ja tez mam w pamięci luki,ale na pewno był z nami Wilson...
a transfer X-Raya do nas, to prowadzi sam Boniek...:)

gep/lamers^dial

49

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

Meśka jedzie. Zostałam przekonana przez pana X.

Jurgi, weźmiemy AnJ i znowu bedziemy na szybko szukać stroju kąpielowego dla mnie :D.

Btw. jedziemy znowu do Waska po Ornecie? ;). Trzeba bedzie Taklamakanowi oddać należny frasun.

Piguła -przywieź Zine.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

50

Odp: ! QuaST ManamanA Party 2004 !

No wlasnie dlatego z ta wieza wyjechalem, bo nie pamietam, abym tam lochy ogladal... A wieza jest, ze ho ho (jedyna taka w PL)!!!

jak jest wieza to i loszek sie znajdzie

o jaki rotfl ... wymiękłem :) cedyn stary pijaku kiedy piwo obalimy razem ?

polecam kliknac tu i juz bedziesz wiedzial kiedy to nastapi