76

Odp: Sztab Małopolska #3

Przepraszam, źle się wyraziłem:

"będę upity tym soczkiem jabłkowym marki Hortex ;)"

Ja nie piję aż do 29 kwietnia 2007r. (moje osiemnaste urodziny)

grzybson/SSG^NG

77

Odp: Sztab Małopolska #3

grypson: a ja mam równo za miesiąc. :)
a ktora to klasa? juz gimnazjum.. czy jeszcze nie?
a swoja droga to masz fajnie bo ja w twoim wieku to ch** wiedzialem o scenie i zlotach i sztabach...

-----
i z tym postem staję się mastah atarowcem! :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

78

Odp: Sztab Małopolska #3

"będę upity tym soczkiem jabłkowym marki Hortex ;)

no tak, takim sfermentowanym?  :rolleyes:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

79

Odp: Sztab Małopolska #3

będę na 99%

Pozdrawiam
Adept Zap

80

Odp: Sztab Małopolska #3

ktos zabiera jakiś sprzęt ??? i czy będzie miejsce ewnetualnie z czymś się rozstawić??? Czy po prostu będzie to spotkanie czysto towarzyskie?

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

81

Odp: Sztab Małopolska #3

a ktora to klasa? juz gimnazjum.. czy jeszcze nie?

Dzisiaj skończyłem drugą gimnazjum. Łatwo się domyślić, że za rok trzecia :) i egzamin końcowy

82

Odp: Sztab Małopolska #3

Pigula: Pewnie, ze zabierz sprzet. Jesli jedziesz autem to zabierz i monitor bo z tym moze byc deficytowo. Przewaga standardowo beda male atarki, choc i wiekszego brata nie zabraknie.

83

Odp: Sztab Małopolska #3

Ble znowu zapomnialem sie zalogowac, a chcialem jeszcze dodac iz jesli masz jakies demka na duza atarke pozgrywana na dyskietki to zabierz ze soba. Moze akurat sie nie zdubluja i bedzie wieksza ich liczba w puli.

ślamk!

84

Odp: Sztab Małopolska #3

Trzy posty wyżej też zapomniałem się zalogować

grzybson/SSG^NG

85

Odp: Sztab Małopolska #3

w takim razie zabieram ze sobą sprzęcik i tutaj mała prośba do innych elektroników którzy ewentualnie jadą na sztabik chętnie kupię czystego Atmela pod sio2ide 4.2 + komplet kwarcy! Jeżeli ktoś ma na zbyciu to proszę o info na mejla lub GG

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

86

Odp: Sztab Małopolska #3

A ktos po nas wyjdzie? bo sie mozemy zgubic po tym pociagu ;).

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

87

Odp: Sztab Małopolska #3

wilson: pusc sygnala albo sms jak bedziecie u celu, mi, pinokiowi albo komu tam jeszcze... kto bedzie czynny pozbiera komitet powitalny. :)

88

Odp: Sztab Małopolska #3

Cos mnie trafi, zas przeoczylem logowanie :p

ślamk!

89

Odp: Sztab Małopolska #3

A ciacho se dac do logowania to nie laska?

90

Odp: Sztab Małopolska #3

jak co, to moge wyskoczyć na komitet powitalny too ;p. jak kotoś chce (i jak mnie pozna ;p -siurprajs).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

91

Odp: Sztab Małopolska #3

Meska: ale tylko topless. :D

92

Odp: Sztab Małopolska #3

Komitet powitalny bedzie (tylko dajcie wczesniej znac o ktorej bedziecie) razie trudnosci z dojsciem z dworca (grawitacja i te sprawy) jest mozliwosc podjechania po Was samochodem.