1

Temat: [O] - stara obudowa typu "Desktop" mini ATX low profile - DTK

Hej!

Nie wiem czy ktokolwiek będzie tym zainteresowany ale wolę zapytać przed wyniesieniem na elektro-złom, chodzi mianowicie o obudowę firmy DTK, dość mocno sfatygowaną (liczne przytarcia na krawędziach widoczne na załączonych zdjęciach). Obudowa ze sprawnym zasilaczem 135W, złącze ATX 20 pin oraz 2x Molex i 1x floppy.

W obudowie pracowała przez parę ładnych lat płyta Intel mini ITX bazująca na Atomie. Obudowa ma ułamany jeden z zaczepów od panelu przedniego (również widać na zdjęciu), a panel trzyma się całkiem spoko.

Obudowa nadgryziona zębem czasu, przykurzona (odkurzę jeżeli ktoś będzie tym zainteresowany). W obudowie są zatoki na dysk 3.5", floppy 3.5", oraz CD-ROM 5.25".

Rozmiary obudowy: 35x33x10 cm

Cena? Jeżeli ktoś będzie chciał odebrać to osobiście (Warszawska Wola) to oddam za darmo. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to mogę wysłać to paczkomatem InPost (gabaryt B, 13,99 zł)

Na koniec zdjęcia (po otwarciu zdjęcia w "nowej karcie" będzie podgląd w wyższej rozdzielczości):

Ostatnio edytowany przez seban (2021-11-28 19:02:45)

2

Odp: [O] - stara obudowa typu "Desktop" mini ATX low profile - DTK

Cześć
Jestem zainteresowany
Prosiłbym wysyłkowo

3

Odp: [O] - stara obudowa typu "Desktop" mini ATX low profile - DTK

Hej!

Super! Wysłałem wiadomość (e-mail) via forum.

4

Odp: [O] - stara obudowa typu "Desktop" mini ATX low profile - DTK

Ech....spóźniłem sie ;)

5

Odp: [O] - stara obudowa typu "Desktop" mini ATX low profile - DTK

A jakby co (nie wysyłka), to odbieram osobiście. Kurzy mi się serwer...

6

Odp: [O] - stara obudowa typu "Desktop" mini ATX low profile - DTK

Hej!

Paczka już została wysłana do Bartka, który jako pierwszy wyraził zainteresowanie ta obudową. Panowie dziękuję za zainteresowanie, ja naprawdę nie sądziłem że taka obudowa może się jeszcze komuś przydać, cieszę się że znalazła nowego użytkownika, bo naprawdę myślałem że to już kawał nikomu nie potrzebnego złomu i że tylko ja w tym widzę jeszcze jakąś wartość (nie materialną) teraz aż mi głupio że chciałem to nieść na elektro-złom, bo sądziłem że to tylko mój opór przed wyrzucaniem jeszcze sprawnych rzeczy.

Ale do kolejne doświadczenie, będę o tym pamiętał i dwa razy się zastanowię przed "utylizacją" tego typu przedmiotów. Trochę się obawiałem spamuję wątek wrzucając tu jakieś "graty", ale widzę że moje obawy chyba były niepotrzebne, tzn. to nie tak że uważam to za jakiś szrot czy totalny śmietnik i dlatego się próbuję tego pozbyć, ja po prostu desperacko potrzebuję więcej wolnej przestrzeni, za dużo już tego wszystkiego przez te lata uzbierałem ;)

Ostatnio edytowany przez seban (2021-11-25 08:53:43)

7

Odp: [O] - stara obudowa typu "Desktop" mini ATX low profile - DTK

Obudowa dotarła w całości do odbiorcy, myślę że temat jest do zamknięcia. Dziękuję!