Temat: Miksowanie dźwięku z Pokeya i Covoksa

Mam komputer, w którym jest założone Simple Stereo. Chciałbym założyć do tego Covoksa (wersja pod PIA). Simple Stereo ma swoje piny wyjścia, Covox ma swoje. Nie uśmiecha mi się mieć na obudowie kilka gniazd, każde na innego grajka bo to nie ma sensu - nie mam zewnętrznego miksera, w który mógłbym to powpinać osobno. Chciałbym mieć wszystko razem. Tylko jak? Poradźcie proszę, jak to spiąć ze sobą, żeby było dobrze i żeby niczego nie spalić.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

2

Odp: Miksowanie dźwięku z Pokeya i Covoksa

You need MUX - multiplexer small PCB. Mux put lot of audio signals into few. Search Tindie or Ebay. They are very cheap. Something like this:
https://www.tindie.com/products/Chichom … ltiplexer/

I dont have Covox / SimpleStereo combo only old RasterStereo He gave me PCB but maybe there is seting in Ultimate1M too for Covox. Can someone who owns covox check it?

Ostatnio edytowany przez Matej (2022-10-06 14:30:35)

^Elanek
7x130XE + 3xAtari Falcon030 + 1xTT03 + 2xST-ATX

3

Odp: Miksowanie dźwięku z Pokeya i Covoksa

I think I'd prefer just a part of it capable of mixing 2 stereo inputs into one stereo output. Something small enough to be put into the machine. And cheaper.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: Miksowanie dźwięku z Pokeya i Covoksa

Czyżby ktoś Ci zajubał TLC7226 z SimpleStereo? 

Po co drugi covox?

Spięcie jednego w drugi przez wzmacniacz LMC660  http://ftp.pigwa.net/stuff/projects/Sim … Stereo.pdf

5

Odp: Miksowanie dźwięku z Pokeya i Covoksa

Nie wiedziałem, że w Simple Stereo jest Covox. Mówię o tym od Lotharka, co to już od jakiegoś czasu nie jest dostępny.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2022-10-06 21:01:19)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: Miksowanie dźwięku z Pokeya i Covoksa

Wersje 1-3 na pokładzie covox. Wersja jedno-układowa (tylko covox pod PIA idzie 4 układowa +drabinka).

Dla SimpleStereo teoretycznie TLC potrzebuje 12V.  Ale gra (ciut ciszej) także na 5V. 
By zadziałał należy w J3 włożyć zworkę na piny 6-8 tak by przekierować 5V na wejście 12V

Mówimy o tym:  http://www.atarionline.pl/v01/index.php … =wynalazki

ps. dane z czasów gdy coś tam testowałem dla Candle. Czy produkt gotowy ma tak podłączone J3 - lepiej sprawdź.

Ostatnio edytowany przez pajero (2022-10-06 21:55:07)

Post's attachments

Simple_Stereo_&_IO_Connections.jpg 61.78 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

7

Odp: Miksowanie dźwięku z Pokeya i Covoksa

Najwyraźniej mój nie ma - mam taki na białym PCB, którego w ofercie Lotharka już nie ma niestety.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.