1

Temat: [S] Sophia2

Ludzie, zwariowałem! Sprzedam Sophia2 - to nie żart:-)

Nie chciałem wyjść na jakiegoś spekulanta, ale z racji ciężkich czasów, a mimo to ciągłej chęci zakupu nowych zabawek, na które już mnie nie stać, postanowiłem sprzedać stare i za to kupić nowe:-)

Tak więc na sprzedaż idzie Sophia2. Okazuje się, że nie bardzo ją używam, a nowych egzemplarzy nie ma, więc może ktoś pragnie jej bardziej niż ja i bardziej mu się przyda. Obraz z Sophii jest żyleta, ale osobiście mi się kojarzy za bardzo z emulatorem, wolę jednak oryginalny obraz z Atari z lekkimi klimatycznymi zakłóceniami itp.:-)

W komplecie kabelek-taśma z płytką ze złączem DVI. To złącze nie było nigdy montowane w komputerze, testowałem je jedynie na monitorze VGA, działało elegancko. Sophia ma zaktualizowany wsad do najnowszej wersji (z poprawkami błędu pierwszego typu "Bruce Lee", i późniejszego błędu, który zgłaszałem dot. "Decathlonu".

Załączam zdjęcie że układa działa (na tym zdjęciu podłączony tylko przez zwykłe s-video) i drugie zdjęcie, na którym jest sam układ i kabelek DVI.

Lekko i tanio nie będzie:-) Jak spekulacja, to spekulacja:-)

Simius sprzedawał za 290zł, za tyle kupiłem i minimum tyle samo chcę z powrotem. A więc wystawiam w cenie wywoławczej 290zł, jak się ktoś jeden zgłosi, to za tyle jest, ale można oczywiście przebić tę kwotę jak ktoś ma chęć wydać więcej, czyli licytacja. Koniec licytacji w środę 19 października do północy.

Żeby już z pazernością nie przesadzać, to ode mnie nagroda dodatkowa dla zwycięzcy licytacji jest taka, że otrzymuje on przesyłkę paczkomatem gratis na mój koszt (dla nabywcy z Polski), lub przesyłkę pocztową w dowolne miejsce na świecie (dla nabywcy zagranicznego).

Post's attachments

IMG_20221014_191554.jpg 160.42 kb, liczba pobrań: 2 (od 2022-10-14) 

IMG_20221014_191806.jpg 293.72 kb, liczba pobrań: 1 (od 2022-10-14) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S] Sophia2

333,33
Pierwszy w kolejce!

3

Odp: [S] Sophia2

Toms gratis i jedziemy z tematem :P

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

4

Odp: [S] Sophia2

Ja się dopiero rozgrzewam, vbxe3, Zophia2 istnieje.
Do tego stereo :)

5

Odp: [S] Sophia2

Daję na razie 340

6

Odp: [S] Sophia2

350

7

Odp: [S] Sophia2

350 po raz pierwszy! Przypominam, że aukcja trwa już tylko dziś i jutro do północy.

8

Odp: [S] Sophia2

355

9

Odp: [S] Sophia2

400

10

Odp: [S] Sophia2

400

11

Odp: [S] Sophia2

400 po raz pierwszy!
400 po raz drugi!
:-)

12

Odp: [S] Sophia2

450

13

Odp: [S] Sophia2

Co to jest jakaś ściema?

Iwo - 3 posty - wszystkie tutaj - zarejestrowany na atari.area 14.10.2022 czyli w dniu posta sprzedażowego.

mariuss - 3 posty - 2 w tym temacie

to jakieś jajca są? sztuczne podbijanie ceny?

14

Odp: [S] Sophia2

Ja nic nie wiem, nie znam tych osób, ale każdy może licytować przecież.
Sophia jest raczej niedostępna nowa, więc może ludzie bardzo chcą, do tego stopnia, że się zarejestrowali na forum specjalnie.
Do mojej osoby chyba natomiast jest wystarczające zaufanie na forum mam nadzieję.
Co mam na to powiedzieć więcej? Co zrobić?

15

Odp: [S] Sophia2

Mq - ja do Ciebie nic nie mam, spojrzałem, a niestety wiemy jak jest więc... nikogo nie wskazałem palcem.

czekamy na VBXE3 :)

16

Odp: [S] Sophia2

Nie wszyscy muszą brać udział w dyskusjach. Ja śledzę forum od jakiegoś czasu, nazwijmy to pasywnie. Tak Jak MQ zauważył nie ma Sophii dostępnej więc pomimo, że cena jest może trochę z kosmosu w porównaniu do ceny nabycia to cóż, tez wolałbym zapłacić 290zl zamiast 500zl.
I taka kwote proponuje.

17

Odp: [S] Sophia2

500 po raz pierwszy
500 po raz drugi

18

Odp: [S] Sophia2

Ja się zarejestrowałem, aby dopisać się do listy oczekujących, mimo, że widoki są dopiero na 2024 rok, czekałem na aktywację konta, trwało to ze dwa dni. I przejrzałem sobie giełdę, bo chciałem wystawić ogłoszenie w sprawie kupna. A tu pojawiła się możliwość zakupu

Jaro124

Nie jestem sztucznym bytem, czytałem wcześniej ale się nie zdecydowałem na rejestrację

19

Odp: [S] Sophia2

Spoko luz - nikogo nie wskazywałem - tylko zapytałem. Chill Bro :)

20

Odp: [S] Sophia2

550

21

Odp: [S] Sophia2

560

22

Odp: [S] Sophia2

560

23

Odp: [S] Sophia2

570

24

Odp: [S] Sophia2

ZEGAR FORUM MNIE OSZUKAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ!!!!

to niesprawiedliweeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

25

Odp: [S] Sophia2

580 :)