51

Odp: Akcja świecidełka :)

@n0rbi - paka wysłana

Do rozesłania zostało:

13. artik-wroc - 1x zegar

52

Odp: Akcja świecidełka :)

Do wszystkich do których paczki dolecą, dajcie proszę znać czy macie jakieś uwagi.

53

Odp: Akcja świecidełka :)

Ja mam uwagi: Zajebiste gadżety i fajnie świecą. Jak zrobisz akcję z indywidualnymi brelokami, to bierę dwa. ;)

54

Odp: Akcja świecidełka :)

moja podstawka lampki piiiiiska w trybie zmieniających się płynnie kolorów.
jest ok. się zastanawiam, czy jakby grawer był grubszy/głębszy, to czy napis i logo byłyby bardziej widoczne.

Ostatnio edytowany przez takron27 (2023-04-13 14:19:29)

Post's attachments

20230413_114345.jpg 1.39 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

55

Odp: Akcja świecidełka :)

Dobre pytanie, muszę wytestować, aczkolwiek czytałem że jest dokładnie odwrotnie. Jak zrobię jakieś testy to dam znać.

56

Odp: Akcja świecidełka :)

SuN via Discord też mówi że przetwornica piszczy. Mam jeszcze trzy sztuki to zobaczę jak one się zachowują. Możliwe też że ja już tego nie słyszę bo jestem dziad :D

57

Odp: Akcja świecidełka :)

takron27 napisał/a:

moja podstawka lampki piiiiiska w trybie zmieniających się płynnie kolorów.
jest ok. się zastanawiam, czy jakby grawer był grubszy/głębszy, to czy napis i logo byłyby bardziej widoczne.

Aż z ciekawości sprawdziłem moją, i nie piska hmmmm. ;)

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

58

Odp: Akcja świecidełka :)

Ok, temat do zamknięcia.
Wszystkie graty zostały rozesłane poza zegarem dla artik-wroc który się nie zgłosił a ja nie mogę czekać w nieskończoność.
Gdyby ktoś chciał badge sobie zanabyć to są dostępne tutaj -> https://retrohax.net/shop/modulesandpar … led-badge/