26

Odp: adapter MouSTer i sprawdzone działajace gamepady.

Pracuje przy kilku projektach IT i niestety mam takie zboczenie zawodowe,że wzracam uwagę na wszystkie detale:-)
Na przyszłość bedę bardziej powściągliwy w swoich wypowiedziach:-)
Cieszy Mnie ta mała wartość dodana...:-] chociaż tyle dobrego.

27

Odp: adapter MouSTer i sprawdzone działajace gamepady.

Tak zupełnie przy okazji, abstrahując od tematu wątku. Po prostu chcę się dowiedzieć od osoby, która tak robi, a tutaj mam okazję uzyskać informacje z pierwszej ręki. Zaznaczam, że to żadna złośliwość, tylko czysta ciekawość.

O co chodzi z tym pisaniem "mnie", "mi" z dużej litery? Pisanie z dużej wyrazów "ciebie", "ci", "tobie" oznacza szacunek do odbiorcy, a tutaj? Pytam, bo osobiście odbieram to jako formę narcyzmu i ciekaw jestem opinii osoby używającej takiej formy.

28

Odp: adapter MouSTer i sprawdzone działajace gamepady.

Zachowam się jak Kermit na pogrzebie Jima Hensona...
"Straciłem głos"

:-)

29

Odp: adapter MouSTer i sprawdzone działajace gamepady.

https://cdn.quotesgram.com/img/41/84/978298380-a321ef01b7c73b52d4c047399e9c7fc7.jpg

30

Odp: adapter MouSTer i sprawdzone działajace gamepady.

VLX napisał/a:

Tak zupełnie przy okazji, abstrahując od tematu wątku. Po prostu chcę się dowiedzieć od osoby, która tak robi, a tutaj mam okazję uzyskać informacje z pierwszej ręki. Zaznaczam, że to żadna złośliwość, tylko czysta ciekawość.

O co chodzi z tym pisaniem "mnie", "mi" z dużej litery? Pisanie z dużej wyrazów "ciebie", "ci", "tobie" oznacza szacunek do odbiorcy, a tutaj? Pytam, bo osobiście odbieram to jako formę narcyzmu i ciekaw jestem opinii osoby używającej takiej formy.

Jaki to narcyzm? Narcyzmem byłoby gdybyś pisząc "Mnie", "Siebie" mając na myśli Twoją osobę (czyt. siebie). Ja nie rozumiem zdziwienia... nie ma znaczenia czy ludzie na forach mówią do siebie po imieniu, zawsze pisało się z dużej Ty, Tobie jeśli zwracało się bezpośrednio do tej osoby ale nie po imieniu, to też oznaka szacunku właśnie a chyba nie jest niczym złym mieć do kogoś szacunek.
To tyle ode mnie i przepraszam za ten OT.

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

31

Odp: adapter MouSTer i sprawdzone działajace gamepady.

Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem.

32

Odp: adapter MouSTer i sprawdzone działajace gamepady.

TMK

Odpowiedziałeś na Moje pytanie dziękuję:-)