1

Temat: Rise of the Triad

Binarka ROTT. Należy rozpakować i wrzucić do rozpakowanego katalogu pliki z danymi oryginalnej gry:
DARKWAR.WAD
DARKWAR.RTL
REMOTE1.RTS
Jest tylko drobny niuans, na oryginalnym WAD'ie niektóre dzwięki miksują się nieprawidłowo, nie ma takich przypadków dużo, ale gdzieś chyba widziałem WAD który zawsze się miksuje dobrze :)

Oczywiście polecam zakupić ROTT, obecnie na GOGu do 3 lipca jest w promocji za 2.59 zł!
A jak kto przegapi, to nic straconego, ROTT kilka razy w roku ma tą cenę na GOGu:
https://www.gogdb.org/product/1207658732
:)

Wymagania to MiNT (w TOSie się uruchomi, ale nie wiedzieć czemu, działa bardzo wolno) + jakaś dopałka + wspomniane wyżej pliki z danymi gry. Na CT6x działa wyśmienicie. Gdyby ktoś miał AB40 czy inne cuda, to chętnie dowiem się czy to jest grywalne, choć może być ciężko.

Wielkie podziękowania za testy lecą dla Kroll'a + mały wątek testowy wykonał też perinoid.

Za chwilę dołączę źródła (licencja mnie do tego wręcz zobowiązuje) tylko trochę posprzątam je i zobiorę do kupy.

Edit:
O, znalazłem :) Ten WAD miksuje zawsze prawidłowo:

https://ufile.io/enoj6k0s

Edit2:
Dodana paczka ze źródłami.

Ostatnio edytowany przez jury (2023-06-23 13:45:11)

Post's attachments

rott.zip 739.58 kb, liczba pobrań: 6 (od 2023-06-19) 

zrodla.zip 909.77 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Rise of the Triad

Dzięki!

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: Rise of the Triad

Dzięki i polecam się na przyszłość :)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE