Temat: Nowe logo Lost Party (i Last Party)

Ogłaszam konkurs na nowe logo dla Lost Party.

Wymagania konieczne:
- freeware - zgoda na używanie na banerach, gadżetach itd. zlotowych,
- musi dobrze wyglądać na jasnym i ciemny tle (plik .png musi mieć przezroczyste tło).

Fajnie, gdyby (ale nie konieczne):
- dało się wyświetlać na komputerach 8bitowych (Atari, Commodore, Spectrum, Amstrad) choć niekoniecznie musi wyświetlać się identycznie (świetny przykład to pierwsze logo autorstwa Piesia).

Gratyfikacje dla zwycięzcy:
- darmowe wejście i gadżety z każdej edycji, na której będzie wykorzystane logo,
- wieczny podziw i chwała ;)

"Zwycięzca" będzie jeden/jedna ale oczywiście może się zdarzyć, że logo, którego nie użyjemy w najbliższej edycji, przyda się w kolejnej.

Prace/szkice/pytania proszę przesyłać na vasco@atari8.info. Jeżeli ktoś chce poddać swój projekt do zaopiniowania społeczności (np. w tym wątku), to nie mam nic przeciwko.

Konkurs jest nieustający, tj. można przesyłać swoje propozycje w dowolnym momencie, chociaż na edycję 2024 dobrze by było, gdyby się udało wybrać do końca sierpnia. Wybór będzie subiektywny ;) a w komisji będę ja ale z pewnością zapytam kilku kolegów o zdanie.


Prawie identycznie wygląda sprawa z logiem na Lasta (dlatego nie tworzę nowego tematu). Różnica w zasadzie taka, że fajnie, gdyby się dobrze wyświetlało na Atari.

2

Odp: Nowe logo Lost Party (i Last Party)

Co tu dużo pisać, prawdziwa wizytówka Losta/Lasta i najlepsze (na świecie ;-) ) logo już było i to wielka szkoda, że zostało zmienione.

3

Odp: Nowe logo Lost Party (i Last Party)

Gdzie tu się daje plusy do posta?

Szkoda starego logo.

Odp: Nowe logo Lost Party (i Last Party)

Też uważam, że było świetne, ale jakaś zmiana by nie zaszkodziła.

No i stare logo nie znika zupełnie. Dokończymy obie serie znaczków.

Przyszła dziś pierwsza propozycja - bardzo dobra. Czekam na więcej! :)

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2023-08-04 20:52:42)

Odp: Nowe logo Lost Party (i Last Party)

Ojej, zupełnie zapomniałem o ogłoszeniu wyniku konkursu na nowe logo Last Party. Zwycięzcami zostali tr1x i Piesiu - obaj z Agendy. Drugi jest autorem pierwotnego logo, a pierwszy zmodyfikował je do widocznej niżej postaci. Dziękuję, chłopaki!

https://atari8.info/gfx/last-party-2024.png

6

Odp: Nowe logo Lost Party (i Last Party)

Ładne, ładne... W pierwszej chwili przeczytałem "zupełnie zapomniałem o ogłoszeniu wyniku konkursu na nowe logo Last Party. Zwycięzcami zostali..." :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje