Temat: Krakowskie Retrospekcje - Edycja XI, 14.10.2023

Gdzieś tam na horyzoncie majaczy październik więc tradycyjnie zapraszamy na kolejne, jedenaste już wydanie Krakowskich Retrospekcji. Spotykamy się żeby pograć, podłubać przy starych sprzętach, pooglądać dema, a przede wszystkim pogadać i spędzić czas w doborowym towarzystwie. Impreza jest otwarta zarówno dla „weteranów’ retrospekcji jak i nowych bywalców. Przybywajcie śmiało całymi rodzinami. Z atrakcji poza grami będzie sporo dobrej i głośnej muzyki granej przez PiNa, stolik z prasą, półka z VHSami i sporo elektroniki dostarczonej przez Muzuem Elektroniki w Krakowie.

  Retrospekcje odbędą się tam gdzie zwykle czyli w sali konferencyjnej w biurowcu „Miastoprojekt” Kraków przy ul. Kraszewskiego 36 (obok stadionu Cracovii). Wejście od strony ulicy po schodkach w dół przez lokal gastronomiczny (po lewej stronie od frontu budynku). Miejsca jest sporo, powinno się zmieści około 30 stanowisk tak więc szykujcie swoje zasilacze.

Czas: 14 października (sobota) 2023 od godziny 15.00 do 2.00 w nocy w niedzielę czyli jakieś 11 godzin dobrej zabawy.

Bilety: wejściówka w cenie 15zł od osoby zarówno dla przynoszących swoje komputery jak i pozostałych. Dzieci i młodzież do lat 18 oraz wszystkie panie niezależnie od stempla w dowodzie wchodzą za darmo. Bilety będą do kupienia na miejscu, nie ma przedsprzedaży.

Prowiant: do sali konferencyjnej przylega lokal gastronomiczny. Będzie więc można kupić piwo, paluszki i ciepłe posiłki (od godziny 16.00 do 23.00)

Parking: przed budynkiem jest dużo miejsca do parkowania z tym, że do godziny 20.00 w sobotę obowiązuje płatna strefa, aktualnie jest to 6zł za godzinę.

Komputery: Zapewnimy kilka maszyn, ale jak zwykle liczymy na uczestników i ich niezawodne 8/16-bitowce. Wszystkim osobom chcącym przynieść swoje maszyny udostępniamy stoły i prąd (zabierzcie przedłużacze). Dajcie wcześniej znać mailowo, że potrzebne jest wam miejsce

Kontakt: mkiendra@gmail.com

Link do zdjęć z poprzednich Retrospekcji
https://retrospekcja.net.pl/category/kr … rospekcje/

Ostatnio edytowany przez Kiender (2023-08-23 12:05:28)

Blog dla Wapniaków ery 8/16 - bit
www.retrospekcja.net.pl