Temat: Kupię obudowy magnetofonów XC12 i CA12 ze sprawną klapką

Kupię obudowy magnetofonów XC12 i CA12 ze sprawną klapką, interesują mnie same obudowy (mogą być żółte), aby miały sprężystą klapkę i nie były nigdzie pęknięte. Jedna obudowa do XC12, druga obudowa do CA12

2

Odp: Kupię obudowy magnetofonów XC12 i CA12 ze sprawną klapką

Cześć, będę coś miał. Natomiast robi się takie "zabezpieczenie" w druku 3d aby klapki nie wylatywała...
Napisz priv lub e-mail coś pomyślimy.

3

Odp: Kupię obudowy magnetofonów XC12 i CA12 ze sprawną klapką

Jaro124 podpatrzył u mnie i się chwali że ma rozwiązanie. :)

4

Odp: Kupię obudowy magnetofonów XC12 i CA12 ze sprawną klapką

Krzysiek, jakbyś się pochwalił to byłoby na ciebie ;-) Generalnie - masa ludzików ma różne rozwiązania tylko się nimi z różnych powodów nie dzieli. Czasami to oczywiste (jeśli ktoś na tym zarabia), a czasami przykre (pies ogrodnika?).

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: Kupię obudowy magnetofonów XC12 i CA12 ze sprawną klapką

kkrys napisał/a:

Jaro124 podpatrzył u mnie i się chwali że ma rozwiązanie. :)

Jasne, chodziło o ten turbo hiper super zaje-fajny kawałek filamentu, który ty panie Krzyśku robisz i wklejasz w magnetofony pod klapki... przecież ja nie robię nic w druku 3d więc co miałbym podpatrzeć?
Czy ja gdziekolwiek napisałem lub chwaliłem się, że to ja to robię???????????
no właśnie...

Napisałem do Klopeksa w celu bezinteresownej podpowiedzi i pomocy, tak - jak to się tu ogólnie i zawsze na tym forum odbywa...
Sam otrzymałem z tego forum bardzo dużo pomocy, stąd też uważam, że powinienem wnosić i coś od siebie, tym bardziej gdy ktoś jest w miarę "nowy"...
Oczywiście mając ze 40 obudów do magnetofonów, dlaczego miałbym mu jednej lub dwóch nie sprzedać/zamienić?
Ale oczywiście musiałeś pokazać słomę i jaki to ty jesteś wielki odkrywca, geniusz i mistrz od Atari :-)
poniekąd nic nadzwyczajnego z twojej strony...

podobnie jak temat gdzie magnetofon po wczytaniu gry nie zatrzymuje się - krzyczysz, WIEM CO TO! ale nie powiem...
a przed chwilą na forum przeczytałem jak piszesz, że blaszki od przewijania mogą być zwarte...

także perinoid zapewne opcja numer jeden oraz pies ogrodnika w jednym :-)

p.s. Klopeks - nadal mam obudowy, jeśli byś chciał, a po ten super patent od wypadania klapki to już wiesz do kogo się zgłosić... :-)