76

Odp: LEPIX

Testowałem na trackballu i myszce ST. Niestety amigowska nie chce wejść do portu bo jest za gruba wtyczka :(.

Odp: LEPIX

Witam!

Jaskier:
No dobra, przyznaję się bez bicia, że miałem w rękach tylko Amigową mysz i z tego co pamiętam to sprawdzałem ją w ten sposób:

A, B - transoptory na jednej rolce
jeśli na %AB wystąpiły kolejno wartości
%00,%01,%11,%10 to wykonywany był (powiedzmy) ruch w lewo, a jeśli
%00,%10,%11,%01 to w kierunku przeciwnym

inna sprawa, że zadowalające rezultaty osiągnąłem dopiero po czterech próbkach/ramka (200Hz)...   (coś słaba ze mnie kodera :mrgreen: )

...a jak jest z myszą PCtową?

pozdrawiam

78

Odp: LEPIX

Pecetowe? Może nie załapałem żartu, ale chyba nie da się za bardzo podczepić takiej myszy do Atari... :?

79

Odp: LEPIX

A czy ktoś kto ma myszę do amigi lub st mógłby sprawdzić jak zachowuje się ona w Grunwaldzie bądź Ardenach, bo tam właśnie ta procedura była użyta.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

80

Odp: LEPIX

Posiadam mysz z przełącznikiem ST/Amiga, ale nie posiadam ww gierek. Są jakieś pirackie wersje? Jak tak, to sprawdzę.

Mysz ad ST/Amigi świetnie działała np w painterze Sola, który nie został skończony (nie pamiętam nazwy), dobrze działała w WinOsie Zoltara (Syzygy 3 oraz Scene Register IV) - Vasco, masz gdzieś źródła jeszcze?

Generalnie różnica między myszą od ST i Amigi sprowadza się do zamiany dwóch kabelków kierunkowych miejscami... Każdy, kto potrafi nie zrobić sobie krzywdy lutownicą powinien poradzić sobie ze zrobieniem przelotki lub przełącznika. Opis w Syzygy (jak zwykle :)).

81

Odp: LEPIX

Jaskier: Mysz amigowska bardzo dobrze chodzila na Ardenach!

82

Odp: LEPIX

cisza jakas, cos nie widac nowych wersji Lepixa :(

83

Odp: LEPIX

to przez to ze Eru wyzdrowial, gdyby tak zarazic go jakims grozniejszym wirusem bedzie wiecej wersji Lepixa ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C