101

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

A może użądzimy krótki wieczór wspomnień Orneciańskich ???

Ech ...  Orneta...  tam straciłem dziewictwo ...scenowe .

Nigdy nie zapomne: arbuza spadającego z balkonu, Sama vs Fryzjer bilardzista, grania na butelkach z Bacem i Gregiem, spadania (czyt. zjeżdzania na dupie) z górki nad strumyk, liczenia votek i spaceru 0 5 rano w poszukiwaniu jeziora. i wielu innych słonecznych wspomnień.  Btw jak pamiętam tam zawsze było słonecznie.

Aha i nigdy nie zapomnę Foxa i drunkchesboard, Siedział taki wypłoszony dziwnowaty gościu i testował to rozwalające intro. A potem jakoś tak wyszło, żem mu na party muze robil do tego. 
Już nie wspominając o calej przygodzie ze Slightem.
To była szkoła...  przygoda.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

102

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

a moze sie piwa napijemy ? blunta zapalimy ? he ... ?!?

103

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

tia hę ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

104

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Niema to jak masowe, 24-godzinne walki w dynakillers po 3 osoby na kompa. Pamiętam, że kiedy wstałem od klawiatury i przeszedłem wzdłuż stołów, po obu stronach ludziki łupały w dynakillers. Zajawkowy wiodok.
A pamiętacie muchy latające wokół nas na dworcu w Olsztynie, albo walki na zapiekanki. Eh! Ja chcę do Ornety!!!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

105

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Zapiekanki olsztyńskie róló!!!

106

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Lewis zaluj ze nie stolowales sie w Braniewie w lokalu "Barbarian" (lub Bar Arabian - niepotrzebne skreslic..:) tam zapodaja wyjebane hamburgery a'la Zywiecka:))))))))))))))))

gep/lamers^dial

107

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Albo piwerko Brok Furman za grosze w jakimś podrzędnym lokalu w Pile... eh, to były czasy

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

108

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Jednak olsztyńskie zapiekanki zapadły mi w pamięć. Kiedyś też zesmy sie obzerali zapiekankami na dworcu w Działdowie... I kilka innych miejsc róló. A z wymienionych lokali pewnie skorzystam jak bede mial okazje.

109

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

najlepsze zapiekanki są w Białymstoku ...nie do pobicia

All I hear is the sound of me falling on the ground

110

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Z zapiekankami zawsze jest jazda. Albo są jak poxilina, albo zjarane na węgiel. Raz powodują sraczkę, a innym razem są niezłym materiałem do liczenia fraktali. Sami przyznacie, że jest z nich kupa radochy.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

111

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

najlepsze zapiekanki są w Białymstoku ...nie do pobicia

Jak spróbuje to ocenię...  8)

112

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

czy Samurai miał na myśli zapiekanki z bud pod dworcem PKP/PKS?

bo....          Ja dzisiaj jadłem tam hamburgera... :)

113

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

to ja ci kase pozyczam a ty kupujesz hamburgera a nie kebaba? wstyd mi  za ciebie brat...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

114

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Ha, kebab - najlepsza rzecz jaka mozna znalezc w bialym. Szczgolnie na ochwacie ;)

115

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Jesli kebab to tylko w Wawie pod Kinem Bajka..
Tu sa 2 knajpy  jeden nazywa sie dania turecke a drugi greckie, (sprzedający w obydwu są Syryjczykami) i tak naprawde to jest jedna knajpka i jeden wlasciciel.  U "Turka" ustawia sie zawsze gigant kolejka (nie wiem czemu)  No ale wtedy trza pojsc do  "Greka"  wtedy daje wieksze porcje.    No ale  wracajac do tematu Ornet i innych Quastow to na dworcu w Elblagu (Quast 98)  daja najwieksze Hamburgery jakie widzialem w życiu.  300 czy 350g jak pamietam  Buła olbrzym i środek gigant.   Szkoda trylko, że nie byly tak smaczne jak wielkie ..

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

116

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Turek pod kinem Bajka SUXXXXX! Najlepszy jest na Krakowskim Przedmieściu na przeciwko kościoła (przy Koperniku).

117

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

W Turku najlepszy jest Jurgi! Nie mylic ze zbirem Tkaczem!

118

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

A najleprzyj polish fast-food to KNYSZA. Ale tylko wrocławska, bo z tego co wiem, to prawdziwe knysze tylko we Wrocławiu dają. Jak ktoś nie wiem, to coś jak kebab, tylko inna bułka. Myślę, że najleprze na świecie knysze są na pl. Grunwaldzkim pod marketem Albert :) (bo na dworcu już zeszłu na psy: za dużo jakiejś ochydnej kapusty i marchefki dodaja błee :? )

119

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Witam Was.
Dzięki temu, że przesunęli moje commodorowskie party o tydzień wcześniej jadę z Wami do Ornety.
Pozdrawiam.
Cobra

8 bit rulez!!!

120

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

A najleprzyj polish fast-food to KNYSZA.

Ja, ja ...knysze we wrocku rulez ...ale to nie jest raczej polski fastfood ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

121

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

wlasnie.......niepolskie to wypad!!!!! hamburgery rulz.

gep/lamers^dial

122

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Hamburger jak sama nazwa wskazuje jest zajebiscie polskim fastfoodem ;-)

123

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

a jednak ogladanie programow Rex'a Hunta na Discovery przynosi wymierne rezultaty...Zalozylem wobbler "hamburger" i zaraz mialem branie.Calkiem wymiarowy- prawie dwumetrowy Mikey na haczyku.......tylko czy wedzisko wytrzyma????? pozdrowienia dla wszystkich scenowych wedkarzy.....na karpie panowie.....na karpie!

gep/lamers^dial

124

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

nie ma jak zapodac cos na podpuche i czekac na reakcje; a noz widelec jakis sztatsiarz sie połakomi.........heheheheh :P  :D  :lol:

gep/lamers^dial

125

Odp: Ja chcę ! Ornety 2003 - Quast Copy Party!

Ale ze mnie niezdolny statsiarz ... dalem sie podejsc ludziom z wybrzeza (wiadomo ryb u nich wiecej) .... chlip chlip ..... chlip ......
ps. teraz tez nabijam statsy....