26

Odp: Emperor Papa ;)

cedyn: stary, to że mnie to nie śmieszy nie oznacza że za każdym razem trafia mnie szlag gdy widzę tego typu fotosy, no worries... jednych może śmieszyć goła dupa Begerowej, mnie na jej widok zebrałoby pewnie na wymioty... eh, f*ckin' insane porównanie, ale co tam...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

27

Odp: Emperor Papa ;)

xray: ale avatara to masz w kosmos wyjebanego. :) :) :)

Prawda, że wykapany tatuś ?

CZEGOŚ TU NIE KUMAM

All I hear is the sound of me falling on the ground

28

Odp: Emperor Papa ;)

przyjedz na browara :)

29

Odp: Emperor Papa ;)

" w 1938 7 mln, ale nie osiągnięto powszechności dlatego i w marcu 1939 ogłoszono nabór obowiązkowy (na mocy specjalnych przepisów przynależność do HJ stała się w praktyce obowiązkowa)."

cytat z z linka wklejonego przez mikeya - wynika, że był przymus odgórny... to tak samo jak np. obowiązkowa jest służba wojskowa. No tyle, że w cywilizowanym kraju wojsko oczywiście nie służy do prześladowań na tle przynależności rasowej, poglądów politycznych itp.

30

Odp: Emperor Papa ;)

ta, swoiste heil ratzinger sie robi.

nie mam do gościa nic. ale dla mnie synonim słowa 'papież' to od razu Karol Wojtyła, pewnie długo się nie odzwyczaję.
linki spoko, nawet się uśmiechnęłam... ale i tak żartów JPII nic nie pobije ;P.

co do wermachtu i HJ w których był ratzinger to nic nie znaczy -wówczas było to obowiazkowe czy ktoś chciał, czy nie... o zdanie się nie pytało, sory winnetou. nie obwiniajmy jednego człowieka. takie czasy, co tu gadać.


~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

31

Odp: Emperor Papa ;)

Tak jest, oni wszyscy po prostu wykonywali swoje obowiązki  :P

KMK
? HEX$(6670358)

32

Odp: Emperor Papa ;)

CZEGOŚ TU NIE KUMAM

No a nie podobna do mnie ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

33

Odp: Emperor Papa ;)

Tak jest, oni wszyscy po prostu wykonywali swoje obowiązki  :P

a rozkaz przyszedl z gory a potem pałowali zydow, rozbijali im witryny sklepowe, malowali gwiazdy dawida.

Tez mi wytlumaczenie:" takie czasy". porazka. Meska pomysl troche.

34

Odp: Emperor Papa ;)

no śmiem wątpić czy wtedy się pytali czy ktoś chce, czy nie...
to znaczy nie... wybór był. idziesz, albo umierasz.

tak było. zwyczajny ludzki instynkt pt. 'ratuję swoją dupę' się odzywał.
sama bym pewnie nie postąpiła inaczej, sory.
aczkolwiek nie mam ochoty specjalnie o tym dyskutować na publicu, bo to już zakrawa na offtop i włażenie w sferę uczuć religijno/patritycznych ;P

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

35

Odp: Emperor Papa ;)

...i pałowali też wszelkiej maści czerwonomyślących lewaczków...i za to należy im sie duże piwo...za inne rzeczy niestety ołowiana kulka...
A co do przymusu; przypominam że i na ziemiach polskich był przymus:
przykład mój ojczulek.Siłą wcielono go do Wehrmachtu.Walczył we Francji gdzie w 41 zdezerterował i uciekł na aliancką strone...a potem już Afryka Płn>Sycylia>Monte Cassino...wielki frasun.

gep/lamers^dial

36

Odp: Emperor Papa ;)

yup frasunek dla taty, gepciu ... ;]

btw. żeby nie było aż takiego offa... do nowego papieża nie mam nic -był faworytem i jest to jeden z lepszych wyborów jakich mogło dokonac konklawe. coś się kończy, coś się zaczyna...

najbliższa pielgrzymka ma się odbyć do polski. kto się chce załamac, polecam poczytać komentarze do tego artykułu na onecie. "kto zapłaci?!" "niech sobie do niemiec jedzie". yup, tego się było można spodziewać. ja tam jestem zadowolona.

btw. papież obecny jest papieżem przejściowym z tego co mi wiadomo. next będzie murzyn i potem koniec świata. trza korzystać.

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

37

Odp: Emperor Papa ;)

no śmiem wątpić czy wtedy się pytali czy ktoś chce, czy nie...
to znaczy nie... wybór był. idziesz, albo umierasz.

Tak jest, i to jest właśnie świetne usprawiedliwienie dla takich, co do NSDAP/SS/HJ/Wehrmachtu poszli nie z musu, ale z przekonania albo konformizmu. Teraz oni wszyscy mówią "no cóż, takie były czasy, po prostu, a ja chciałem tylko dobrze wykonywać swoją pracę".

KMK
? HEX$(6670358)

38

Odp: Emperor Papa ;)

Gepard pieprzysz jak pINOCHET!!!

Pewno nastepnym bedziesz ty, ktory mu ryngraf z matka boska za "zaslugi" zawiezie...
Buhahaha browar dla hitlerjugent, tia nastepna porazka.

39

Odp: Emperor Papa ;)

...i pałowali też wszelkiej maści czerwonomyślących lewaczków...i za to należy im sie duże piwo...za inne rzeczy niestety ołowiana kulka...

Gepard, chwali się, że nie lubisz czerwonych, ale czemu posługujesz się argumentacją rodem z komunistycznej propagandy? Po wojnie wszyscy wiedzieli, że faszyści są źli, więc komuniści mieli się za dobrych właśnie dlatego, że jakoby zwalczali faszystów ("jakoby" - bo do 22 czerwca 1941 kwitła pomiędzy nimi wielka miłość). Tymczasem jest to jedna swołocz.

KMK
? HEX$(6670358)

40

Odp: Emperor Papa ;)

jak nie każdy polak wtedy był święty (wydawanie ojczyzny i rodaków było swoistym hobby) tak też nie każdy oficer ss był potworem. to że obecnie ogół uważa się za taki a nie inny... od każdej reguły były wyjątki, nie zaprzeczysz. człowiek bił, by nie bić bitym samemu... po prostu chęć ratowania swojej dupy była silniejsza.
nie usprawiedliwiam że spoko, okej, nic sie nie stało. nie. zabijał. ale nie każdy robił to z dzikiej chęci zaspokojenia swojego chorego ego...

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

41

Odp: Emperor Papa ;)

jak nie każdy polak wtedy był święty (wydawanie ojczyzny i rodaków było swoistym hobby) tak też nie każdy oficer ss był potworem.

Akurat w SS dokładnie każdy był potworem, bo do tej szlachetnej organizacji szło się dobrowolnie i z czystego przekonania.

KMK
? HEX$(6670358)

42

Odp: Emperor Papa ;)

Drac030: dokładnie; swołocz na maksa: i naziści i komuniści a napisałem dlatego że liczyłem na to że jeden burak z mazur sie odezwie,który ma wielkie pojęcie o historii...Mazi jestes typowym niereformowalnym betonem.EOT w twoim miernym kierunku...ale bynajmniej z socjologicznego punktu widzenia twoje posty są wesołe...bo taki właśnie jest elektorat sLD...rubasznie śmieszny...EOT po dwakroć lewaczku..."hitler jugent"...dobre sobie...

gep/lamers^dial

43

Odp: Emperor Papa ;)

z faszyzmem i komunizmem jest jak z gównem - różne barwy, różna konsystencja, różnica w zapachu... jednak gówno zawsze będzie gównem...

a dywagacje na temat czy faszyzm był gorszy od komunizmu przypominają rozprawkę na temat czy sraczka jest gorsza od zatwardzenia

44

Odp: Emperor Papa ;)

Mazi jestes typowym niereformowalnym betonem.EOT w twoim miernym kierunku...ale bynajmniej z socjologicznego punktu widzenia twoje posty są wesołe...bo taki właśnie jest elektorat sLD...rubasznie śmieszny...EOT po dwakroć lewaczku..."hitler jugent"...dobre sobie...

Za to ty Gep właśnie okazujesz się być ostatecznym chamem i burakiem. Wielkim zakichanym chwalcą ideii JPII, który nic, tylko strzelałby do wszystkich ludzi, którzy mają odmienne zdanie. Tak, faszyzm, stalinizm, czy inne fanatyzmy jedno g? Fanatyzm 'anty' nie jest ani odrobinę lepszy niż fanatyzm 'za'.

45

Odp: Emperor Papa ;)

kazda skrajnosc jest feee
czy to ortodox w judaizmie, w chrzescijanstwie, antyklerykalizmie, czy muzułmanizmie (tego ostatniego sie boje...)
pamienta ktos moze swiete wojny: C64 i 65xe, amiga i st, 68k i x86?
kazda tego typu rozgrywka (popierana skrajnosciami) jest poprostu glupia.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

46

Odp: Emperor Papa ;)

Jurgi2.0: mocno cierpisz?a z jakiego powodu? może:

   a: frustracja Polską
   b: kobieta odeszła
   c: trafil Ci sie okres
   d: kobra plujaca jadem
   e: byłeś na urlopie w tropikach i nastapiłeś na jeżozwierza
   f:  tomik poezji sie nie sprzedaje

  więc co? ja sie nie czepiam Twojego trolowania na aa...a byloby czego...
  na przyszłość: EOT.

PS. ZAMKNIJCIE WĄTEK BO SIE ZROBIĄ PODZIAŁY.A NA QUASCIE MA BYĆ FRIENDSHiP A NIE RZUCANIE KLĄTW... :evil:

gep/lamers^dial

47

Odp: Emperor Papa ;)

Nie mialem dostepu do netu przez pare dni, teraz patrze ze ladne kwiatki tu wyrosly. Gepard, i kto tu jest betonem? Brak mi slow. Elektoratem sld tez nie jestem. Za to ty idz postaw piwo hitlerowi, bo na sowietow najechal.

P.s. Moje posty moze sa wesole /socjolog sie znalazl/ za to twoje sa offtopic i w wiekszosci bez sensu. Kiedy tylko nadazy sie okazja to plujesz na czerwonych. A to nie to forum.

48

Odp: Emperor Papa ;)

No i nie wytrzymałem.Mały urlop od EOT:).Mazi bo widzisz: dużo pisze bo jestem wygadanym człowieczkiem...Piszesz że bez sensu; tWa ocena..tWe prawo...pisze to co mysle...a że komus sie to nie podoba...MAM TO W DUPIE...nigdy nie wchodze nikomu w dupe jak...i w ludziach tez cenie min. to że potrafia postawic na swoim...Poprostu czerwone gadanie mnie drażni,moze bardziej niz innych...niestety częsć ludzi juz nie pamieta jak przez 50 lat ten naród był umęczony przez czerwonego okupanta z mOSKWY (a może część ludzi uciekała z lekcji historii)...daleki jestem od elektoratu LPR o co mnie tu ktos kiedyś posądzał...grzesze tak jak inni :) ...poprostu wczoraj znów zobaczyłem jakiegos młodego kretyna w podkoszulku z czerwonym cZE...gardze takimi...nie strzelałbym do takich,nie mordował...ale
ustawiał w centralnym placu miasta pod pręgierzem...CHOLERA NIE LUBIE LEWAKÓW...takie moje prawo...i bede sie z nim obnosił...DEMOKRACJA! :twisted:

gep/lamers^dial

49

Odp: Emperor Papa ;)

To nie wyzywaj mnie od lewakow, wyborcow sld! Wy prawicowcy myslicie, ze jak ktos nie jest z wami to od razu musi byc/popierac sld i millera. Bzdura!
I nie gadaj glupot zes taki wygadany bo na quascie tos sie za bardzo nie udzielal. Widac to nawet na filmie.

50

Odp: Emperor Papa ;)

nie liczac tego ze kociak troszke przegina (zachowuje sie jak niegdys szef samoobrony nim sie kulturyzowal  :lol: ), to widze ze cala sprawe latwo rozwiazac:
pojedzcie sobie gdzies na sztaba, walnijcie ławą (conajmniej sztachetą) po ryjach, wypijcie po soczku siara zaprawiana i wam przejdzie :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep