26

Odp: Mega dol

mikey - chyba dostaniesz specjalna nagrode jako Mister Taktu :P
meska - sliczny nowy avatarek! Bardziej dojrzaly i niepokojacy rzeklbym. Czy wykonujesz moze avatarki komercynie po rozsadnych cenach?
A co do do dola... wlasciwie przekonalem sie, ze dla mnie jest tylko jeden jego rodzaj z ktorego ciezko sie podzwignac: ten w ktorym czuje sie oddzielony od przyjaciol i nierozumiany przez nich. Czyli poczucie ze NIE MAM przyjaciol i tak naprawde jestem sam dobija mnie. W kazdym innym przypadku po prostu dostaje od nich (a ostatnio tutaj od WAS) pomoc. Jesli zdazylem cokolwiek sie o Tobie dowiedziec przez 3 dni party, to obstawiam, ze dla Ciebie tez przyjaciele sa bardzo wazni. Dopoki nie zwatpisz w to ze MASZ przyjaciol i ze ROZUMIEJA co czujesz, to zostaje tylko kwestia rozejrzenia sie, zlapania odpowiedniego kolesia za klapy i rozkazania "Wysluchaj mnie i pobadz ze mna!".
Jesli "masz pelno obaw" to juz jest ok, bo chociaz wiesz co Cie dreczy i mozesz o tym komus opowiedziec, nieprawdaz? Jak wie kazdy facet, w kobiecych problemach najbardziej przerazajacy jest scenariusz: - Boje sie! - Czego sie boisz kochanie? - Nie wiem!
;)
Ale jak dostajesz dluzszego dola pod tytulem "nikt mnie nie rozumie, jestem SAM, nie mam przyjaciol" to zostaje juz tylko Zen. ;)
To tyle psychologii na dzisiejszy poranek.
To pisalem ja Jarzabek - Wasz psycholog 2 klasy.
Ide adminowac troszke, jakby co to pozniej rozloze kozetke.

27

Odp: Mega dol

wykonuje >3. zawsze chętnie. na doła pomaga mi robota = http://ryouko.blog.pl cholerny szablon zajął mi dziś cały dzień gapienia sie w monitor, photoshopa i słuchania w kółko jednego kawałka. ale jestem zadowolona.

doła mam dalej mimo wszystko >3. ide zjeść coś kalorycznego.

myszej >> dzięki za troske, ale muszę cię niestety prosić o wybaczenie -mimo wielkich jak widze chęci z twojej strony, nie zostaniesz ojcem chrzestnym, bo akurat moje czynności biologiczne mojego organizmu działają jak trzeba.

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

28

Odp: Mega dol

tak na twojego ,,blogaska'' zajrzalem... sprawdzalas toto zloto pod czyms innym niz internet explorer?
pol strony nie widze...
jeden z tagow img przy alt="... nie ma zamykajacego " co ladnie widac w jakim kolwiek podgladzie zrodla
ktory koloruje skladnie co dosc mocno rozwala uklad pod czymkolwiek innym niz ie

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

29

Odp: Mega dol

Mess: u, a już sie na pępkowe szykowałem :)

30

Odp: Mega dol

jellonek: na szczęście looblyn zdążył za ciebie już przeprosić ;>

I Ty zostaniesz big endianem...