26

Odp: Atari on radio?!?!

Oby ci się udało wyczaić dobrą głowicę. Też kiedyś nagrywałem z tej audycji radiowej. Czekamy na MP3ki.

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

27

Odp: Atari on radio?!?!

Hej!


Zgrany fragment (na starej głowicy) jest tu.

pozdrawiam
Seban

Ostatnio edytowany przez seban (2017-04-21 21:04:42)

28

Odp: Atari on radio?!?!

To były czasy... Nagrywałem na dwa magneofony. Z dwóch różnych źródeł. Na "decku" unitry z UKF a na Grundigu z fal średnich. O dziwo programy nagrywane z fal średnich wczytywały się.

Jak coś zakłócało UKF to przy odrobinie szczęścia to na średnich było ok. Czasami montowałem w ten sposób program. Blok który się nie wczytywał nagrany na UKF zamieniałem tym ze średnich :-)

Ha! A może ktoś ma nagranie audycji z moimi programami? Gdzieś sie kasety zagubiły :-(((

29

Odp: Atari on radio?!?!

A po czym rozpoznać te kasety, po programach które na nich są nagrane :)

30

Odp: Atari on radio?!?!

Sęk w tym, że nie pamiętam dokładnie nazw tych progamów. To były dwie gierki (w Turbo BASIC'u głównie chyba).  W jednej wypełniało się jakoś cyframi odpowiednia pola w ustalonej kolejności. Trudna była i chyba nazywała się "Cztery pola" :) A druga polegała na przejściu pola minowego przy jakiś dodatkowych informacjach gdzie są miny (nieco podobna do "Sapera" z Windows) i chyba też się tak nazywała. Kiedyś napisałem sporo takich programików dla nauki programowania i już dziś nie pamiętam części...

Ostatnio edytowany przez siwys (2008-05-12 21:09:10)