26

Odp: Moze ktos z Was pamieta taka gierke...?

dely napisał/a:

Chyba napis o FAQ jest za mały.

buhahhaha ... kiero ... jestes da bezd :)

27

Odp: Moze ktos z Was pamieta taka gierke...?

miker napisał/a:

Mr. M

Czy ktoś ma pomysł jak ukończyć trzecią planszę ???

http://img242.imageshack.us/img242/305/atari000rd9.jpg

Ostatnio edytowany przez BTC (2006-09-27 13:16:19)

28

Odp: Moze ktos z Was pamieta taka gierke...?

solo: było

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

29

Odp: Moze ktos z Was pamieta taka gierke...?

Przez chyba rok nie wiedzialem jak wsiasc do pociagu w Agent USA. No mysalem ze mnie cos rozniesie, zawsze to samo, wyrzucalo mnie z pociagu;D. Kiedys tam przez przypadek odkrylem, ze jedbak mozna kupic bilet. i ze na gape mozna. a z 50 razy gralem nie wiedzac tego, doprwoadzajac swoje nerwy na limity ;D

30

Odp: Moze ktos z Was pamieta taka gierke...?

solo/ng napisał/a:

http://www.zybex.info/

Ale dobre ! :D

To może być jakaś jaskinia atarowców ! :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

31

Odp: Moze ktos z Was pamieta taka gierke...?

dely napisał/a:

Chyba napis o FAQ jest za mały.

Jeszcze trzeba wiedziec, czego sie szuka - ja poki co potrzebuje instrukcji krok po kroku :)

Ale w takim razie mam inne pytanko: czy ktos moze wie, jak poslugiwac sie w Agencie klawiatura laptopa? Ne wiem, czy to sie okresla w ogolnych ustawieniach dla Atari800Win czy w ustawieniach gry - w kazdym razie na normalnym kompie uzywam klawiatury numerycznej zamiast joysticka (gdzie 0 to "fire"), natomiast na laptopie wlaczylam opcje zwyklych strzalek do poruszania sie, ale nie wiem, gdzie ustawic "fire" dla konkretnego klawisza, a zakladka "Help" nic mi nie mowi :-(((

Pozdrawiam,
Magda

32

Odp: Moze ktos z Was pamieta taka gierke...?

przy "strzałkach" ZTCP to "control" dziala jako fire, ale moge sie mylic - latami nie uzywalem wersji pod windowsa...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

33

Odp: Moze ktos z Was pamieta taka gierke...?

Cedyn! k**** gnomie kope lat! Wrocilem z niebytu p...nego z krawedzi otchłani czelusci techniki w gospodarce!
A czy uwierzysz przeziomalu, ze dopiero dzis przeczytalem paczke tynq 5????!!!!!  Ładnie mnie obsmarowaliscie! a zaczelo sie to juz w PT4!!!! ale warto bylo i rowniez przeczytac to i tamto. polalem sie ze smiechu do lez!!!!

odbilem tu troche od tematu ale wybaczcie, to wzruszenie ma swoje uzasadnienie; w tych tragicznych dla wielu z nas megalatach zapierdalu w Rzeczpospolitej PLudowej czlowiek sie moze wreszcie odhamic i wyodrebnic pewna mala strukture w czasoprzestrzeni nie tylko mozgowej jak i jak w dalszej czesci...

wrocmy do pewnych zwyczajow a ... cos nam to moze wynagrodzic, jest wiele tematow, ale to juz osobny esej.

Pozdrowienia dla wszystkich atarowcow a rowniez dla ludzi o silnych instynktach tworczych i zapedach maniakalno-poznawczych, AM KOMING!!! ARIZONO !!! NADCHODZE!!! SILNIEJSZY!!! i BOGATSZY!!! ...I .... BARDZIEJ SIE JUZ NIE DA ... JAKI????!!!! ... (sfera domyslow, a tak tak, ale strach to wypowiadac na glos, niech fakty obnaza fakty!)

wydarzylo sie sporo... a jeszcze wiecej moze sie i moze wydarzyc sie moze...heheh

ŁONCEGEN Pozdro dla Całej starej i plus -- forever live - grupy SCG w kazdej postaci i skladzie płynnym! IDEA przetrwa! Do zobaczenia !!! lub do kolejnego kontaktu mozliwie w plynnej modyfikowalnej postaci, jednakowoz informacyjnej postaci a informacja to materia obecnie.

Pozdro i nara ! Cedyn odezwij sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest biznes do obgadania!!!!

MM: Po pierwsze wyrażaj się, po drugie nie offtopikuj. Warning!