76

Odp: Pomocy!

Hellou again.

Zebrałam się i:
Zreinstalowałam system (z powodzeniem)
Zainstalowałam SP2 (również z powodzeniem - ten error z FF 1.5 ze stronami to chyba była wina tamtej wersji FF, z 2.0 jest ok)
Zainstalowałam AVAST!'a, AVG AntySpy, postawiłam zaporę Windows (tyz już nie mam syfu, zeskanowałam też dla pewności jakimiś programami które mi znajomy podrzucił).
Ściągnęłam i zainstalowałam sobie dostępne aktualki (poza tą, która sprawdza czy mam orginalnego windowsa :P).

Teraz pytanie bo znowu się coś bangla...

Kto ma Neostradę?

Bo nie wiem czego to wina, ale chyba Neo, bo przed reinstalką też wydziwiała cuda, a  teraz nie lepiej, mianowicie użytkowanie netu jest spoko, póki ... nie odpalę kilku stron, nie ściągam czegoś, nie odpalę World Of Warcraft, bo... gnojek się rozłącza :/ .
Konkretnie to nie jest to zwykły disconnect, że od razu się łączy na nowo, ale resetuje mi się modem :/ . Nie przekroczyłam limitu tranferu, to na pewno (sprawdzałam). Nie korzystam z programiku Neostrady, tylko z łącznika systemowego (Internet ADSL - to co mówił chyba Laootek).
Czy jest na sali jakiś user Neo (tej nowszej wersji z limitem) i ma podobny problem, lub się z tym spotkał i wie o co biega?

Ogólnie nie jest to jakiś ogromny problem z powodu którego się powiesze na bezprzewodowym telefonie, bo w normalnym użytkowaniu jest to do zniesienia, ale nie jak chcę w WoW pograć, bo te DC są wkurzające wtedy jak cholera, zwłaszcza, jak robię ważne questy :( . No i jak muszę ściągnąć jakiś większy plik...

So, anyone?

There's special place for me in hell. It's called the throne.

77

Odp: Pomocy!

Meśka: wyrzuć to hovno, aster już jest w kraku, przynajmniej się zainteresuj... :D

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Pomocy!

Meśka: sprawdź parametry łącza, nie wiem jak bo tego tepsowego softu nie używam.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

79

Odp: Pomocy!

Mikerku, obawiam się, że niewiele mogę, bo mam umowę na dwa lata... Zaczętą w czerwcu jakoś. Viva świetne pomysły mojego starego. Ja osobiście chciałam mieć chello czy coś, bo to tanie jest i szybkie, ale... na moją wieś nie docierają.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: Pomocy!

Teraz tpsa zmienia regulamin o ile się nie mylę, a przy tej okazji można się nie zgodzić na nowy i bez żadnych konsekwencji zerwać umowę.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

81

Odp: Pomocy!

Oooo! A to by było dobre!
Dziękuję za info, jakbyś coś wiedział więcej, daj znać, ja się też spsóbuję zorientować :D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: Pomocy!

To jest tak: tepsa z rachunkiem przysyła zmiany w regulaminie świadczenia usług. Od tego czasu masz 30 dni żeby sie nie zgodzić na nowe warunki, wówczas umowa automatycznie wygasa (nawet mimo promoci itp), a ty nie ponosisz tego konsekwencji. Jeżeli w ciągu 30 dni nic nie zrobisz, zmiany automatycznie wchodzą w życie i umowa jest kontynuowana.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

83

Odp: Pomocy!

Dobrze wiedzieć, dzięki :).
A problemy z rozłączaniem były zwiazane z problemami na linii jednak, telefon zaczął działać i Internet też :D.
No, póki co chyba everything is all right... Ciekawe jak długo :D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: Pomocy!

Ja się nauczyłem że dopiero po trzecim zgłoszeniu na zabełtaną linię wszystko działa jak powinno ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio