26

Odp: potrzebny msx do demka

jesli mozesz ... chetnie poslucham

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

27

Odp: potrzebny msx do demka

ja ja ja ja kcem zrobić jakiś msx do demka =;-PPPPPPPPP
pliz. pozwulnie mi =:-DDDDDDD zawsze kciałem wystąpić w creditsah że zrobiłem muzik, ale jakoś mi nigdy to nie wyhodziło =;-[[ czekafe dlaczego =;-P nafet jak gram na gitarce to ludzie mufią żebym lepiej zaczoł malofać. btw: tebe, kiedy to demko wyjdzie? fulldisk? 2disk? 3disk (wow)? jusz tak dafno nie widziałem żadnego demka na atarynce =;-]

28

Odp: potrzebny msx do demka

koala ja robie nowy edytor fontow, jako mozesz zrob mi do niego muzyke ;-P

29

Odp: potrzebny msx do demka

Yezus - taki muzyk mieszka parenaście ulic dalej niż ja, i dostarcza mi msxy jak go ładnie poproszę... podesłać jakieś?

mc master możesz podesłać mi mailem wszystkie muzaki jezusa jakie posiadasz ? Bo podoba mi się jego styl a od eLITY nie idzie się doprosić ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

30

Odp: potrzebny msx do demka

;) jesli chodzi o mnie, to swego czasu na jakis CP wsiąkły mi m dyskietki z mojim msx; ze swoich mam to co jest w ASMA;O ^_^. wiec nie mam co wysylac ^_~

31

Odp: potrzebny msx do demka

;) jesli chodzi o mnie, to swego czasu na jakis CP wsiąkły mi m dyskietki z mojim msx; ze swoich mam to co jest w ASMA;O ^_^. wiec nie mam co wysylac ^_~

Hehe - mam solo jesen twoj msx _nigdzie nie publikowany_  ;-)
Do intra do KF #2 mial byc. Tylko gdzie te dyski sa ... ? Na jakims
party rozdalem chyba ;-) Jako KF#2 preview ;-)
Charlie byl zdegustowany ;-)

Mikey/NG

32

Odp: potrzebny msx do demka

ANietoperkajakzwyklezatkało.Sorkispacjasuxzjeb...hehehehe;-0Pin/Alg.(??);-)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: potrzebny msx do demka

Jeśli konstruktorzy zdążą, to może muzyczka do dema mogłaby być już pod sida? :) Ciekawe tylko, czy regulamin konkursu przewiduje taką okoliczność... (to chyba pytanie do Vasca)

34

Odp: potrzebny msx do demka

;) jesli chodzi o mnie, to swego czasu na jakis CP wsiąkły mi m dyskietki z mojim msx; ze swoich mam to co jest w ASMA;O ^_^. wiec nie mam co wysylac ^_~

Ech te co są w Asmie sam rippowałem - kolejne 5-10 Twoich prac już chyba z 2 miesiące temu wysłałem do PG - ale kolega się opitala i nie wypuszcza nowej wersji Asmy - na maile nie odpisuje, a ja nie mam cierpliwości ani czasu aby go szukać po ircu ... wypadało by aby chyba kto inny zajął sie tym projektem - może w ten sposób szybciej ukazywały by się kolejne update'y (bo jak dobrze liczę od ostatniej Asmy wysłałem mu już lekko około 40 sapków ....)
może Macgyver zrobi katalog upload na ftp (bo ja mogę tam wrzucić wszystkie sapki jakie zrobiłem ....) relacje z Lasta 2001 także !!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

35

Odp: potrzebny msx do demka

a o co hosi? =;-DDDDDDDD

36

Odp: potrzebny msx do demka

o mjuzikeee.

sun/goes/nowhere/fo/real

37

Odp: potrzebny msx do demka

już chyba z 2 miesiące temu wysłałem do PG - ale kolega się opitala i nie wypuszcza nowej wersji Asmy - na maile nie odpisuje, a ja nie mam cierpliwości ani czasu aby go szukać po ircu ... wypadało by aby chyba kto inny zajął sie tym projektem - może w ten sposób szybciej ukazywały by się kolejne update'y (bo jak dobrze liczę od ostatniej Asmy wysłałem mu już lekko około 40 sapków ....)

To ja proponuję, żeby kol. Piguła się tym zajął. Kto jest przeciw?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

38

Odp: potrzebny msx do demka

już chyba z 2 miesiące temu wysłałem do PG - ale kolega się opitala i nie wypuszcza nowej wersji Asmy - na maile nie odpisuje, a ja nie mam cierpliwości ani czasu aby go szukać po ircu ... wypadało by aby chyba kto inny zajął sie tym projektem - może w ten sposób szybciej ukazywały by się kolejne update'y (bo jak dobrze liczę od ostatniej Asmy wysłałem mu już lekko około 40 sapków ....)

To ja proponuję, żeby kol. Piguła się tym zajął. Kto jest przeciw?

kolega PG juz nawet na #atari8 nie wpada. moze mu neta odcieli ? :(

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

39

Odp: potrzebny msx do demka

klimat, tak sobie marze instrumenty w msx typu synth, bez piskliwych dzwiekow, cos w stylu xray'a czy slaves'a.

:twisted:
Slavesa ???   Hę ?   ma ktoś jekiegoś Sapcia Slavesowych kompozycji ??
Slaves slyszalem o jakichś probach muzykowania przez Ciebie na Atarku ale no no...   dlaczego nic do mnie nie dotarlo !!!!!


hehe ...   a tak swoja drogo...  chiba sobie cuś jeszcze skrobnę.... hehe...
...baba pojechali...  jest trochie czasu...  mozeby tak co sie wystawilo na LL ??       ciekawe czy zwycięzę leniucha siedzącego we mnie!.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

40

Odp: potrzebny msx do demka

:twisted:
Slavesa ???   Hę ?   ma ktoś jekiegoś Sapcia Slavesowych kompozycji ??
Slaves slyszalem o jakichś probach muzykowania przez Ciebie na Atarku ale no no...   dlaczego nic do mnie nie dotarlo !!!!!

hehe, jak chyba jeszcze gdzies mam.
ale X, czy jestes pewien, ze chcesz to uslyszec i pozniej jechac obok Slavesa? :D

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

41

Odp: potrzebny msx do demka

No pewnie!  wytrzymalem Mikera wytrzymam i Slavesa ;)) 
hehe!  Miker Pozdrowienia !  mam nadzieje ze sie zobaczymy na LL!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

42

Odp: potrzebny msx do demka

[...]
Slavesa ???   Hę ?   ma ktoś jekiegoś Sapcia Slavesowych kompozycji ??
Slaves slyszalem o jakichś probach muzykowania przez Ciebie na Atarku ale no no...   dlaczego nic do mnie nie dotarlo !!!!!

hehe.. nie dotarlo, bo ja nic nie puszczalem jako slaves ;P no moze byla to jedna produkcja, ktora.. hm... byla "szybka" ... :) (puszczona na pewnej ornecie ;P hyhy)

[...]
hehe, jak chyba jeszcze gdzies mam.
ale X, czy jestes pewien, ze chcesz to uslyszec i pozniej jechac obok Slavesa?

oj... foxik, foxik... Twoje sa gorsze :) badzmy szczerzy ;PPP z moich msx'ow dostales pewnie jakas siare. na dyskach mam kilka calkiem fajnych sztuk, ktore nie tylko mi sie podobaly...

a tak wogole, to ktos pamieta o takim gosciu jak motiv8/aids ? :P (a raczej motive8 <- koledzy z grupy aids sie pomylili i dodali 'e')

:)

hyhyhy

--s.

43

Odp: potrzebny msx do demka

No i sie wydalo... Po tylu latach... :lol:

44

Odp: potrzebny msx do demka

ee tam Lewis, Mateoos wygadał się już na lecie ludzików 99  8O
także niektórzy już o tym wiedzieli:)

45

Odp: potrzebny msx do demka

Wiem, wiem... Ale niektorzy wciaz sa nieswiadomi.

46

Odp: potrzebny msx do demka

Mateoos to mial dlugi jezyk tuz po wydaniu Debilka z tymi muzyczkami... :)