2,576

Odp: Ciekawostki na aukcjach

K.... m.. w d... j..... f...... Tyle mam na temat tej aukcji do powiedzenia, więcej nie dodam bo mi gul skacze :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,577

Odp: Ciekawostki na aukcjach

szkoda że to nie było wczoraj wieczór, choć to Kup Teraz więc i tak byłaby kupa:

Witaj ,

"Informujemy, że wczoraj wieczorem miały miejsce awarie serwisu
Allegro.pl.
W związku z tym część zakończonych już aukcji została wznowiona i
przedłużona o 24h."

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,578

Odp: Ciekawostki na aukcjach

tydzień temu było to samo ,miałem kilka aukcji kończących się po południu,czyli o dobrej porze w niedziele,a te  h.....je przestawiły na poniedziałek,a godzina 15:25 w poniedziałek to porażka ,wczoraj to samo 5 aukcji mi przejebały  k..tasy

Bucik Na Trola

2,579

Odp: Ciekawostki na aukcjach

mnie przesunęli i dzięki temu wygrałem, po co się dawać ponosić emocją, lepiej założyć sobie ile coś dla Ciebie jest warte i walnąć snajperem

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,580

Odp: Ciekawostki na aukcjach

tak ,ale ja byłem sprzedającym , a to różnica       snajpera anulowali ,bo gdyby licytacje ze snajpera uwzględnili ,to bym się cieszył ,bo jak dzięń więcej to szansa na większą kase

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2013-02-18 12:34:12)

Bucik Na Trola

2,581

Odp: Ciekawostki na aukcjach

no tak, myślałem zafixowany z jednego kierunku ;-)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,582

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Ja mialem fajniej bo snajper strzelil i oglosilo ze wygralem jak sie udalo wejsc na Allegro to bylem wpisany ze aukcja zakonczona ale ze jestem wygrany po czym anulowali i nastepnego dnia ktos ta sume przebil!!!! Tak sobie mysle nawet czy nie sam sprzedajacy z 2 konta bo nie chcial tak tanio sprzedac.

Ostatnio edytowany przez pilat23 (2013-02-18 15:54:45)

2,583

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Skoro nikt się nie pochwalił że kupił to pewnie niebawem się pojawi ponownie ale już z dopisanymi zerami na końcu.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

2,584

Odp: Ciekawostki na aukcjach

to chyba kazdy teraz kto na tego linka spojrzy przezyje zalamke...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

2,585

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Allegro jest fajne... dziś miała się zakończyć moja aukcja na allegro o 9.30 :) wchodzę a tam sobie dodali 24h ....
Jak to jest jak ktoś ma ustawionego snipera ?  Data aukcji sie uaktualnia ? Czy strzelać będzie o tej co miał zapisane ?


Mam do was pytanie niedawno wylicytowałem na ebay'u to: www.ebay.pl/itm/230910193141
Wcześniej napisałem do gościa czy nie wyśle mi to polamerem ( mieszka w mieście gdzie mają oddział i nie trzeba wysyłać) i nie widział problemów :)
Po wygranej. Miał podejść/podjechać i się dowiedzieć o koszty. Minęło kilka dni i cisza. Stwierdził ze ma za daleko :) podałem mu nr telefonu bo niby odbierają przesyłki od klienta. Odpisał ze nei przyjadą :) Podał mi że może to wysłać USPS bodajże za 70$ .. no nic cena Atari była niska to sie zgodziłem. Przelałęm mu kasę przez Paypal ... po kilku dniach oddał kasę i napisał ze miał włam do samochodu i ukradziono mu 3 kartony w tym owe Atari ;-)
I co teraz zrobić ? Trochę dni minęło.... Olać gościa ? Dać negatyw ? Skąd mam wiedzieć że nie ściemniał i że mu się nie chce po prostu wysyłać za te kasę...
Jakieś pomysły ?

Ostatnio edytowany przez stryker (2013-02-20 09:00:24)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2,586

Odp: Ciekawostki na aukcjach

oddał pieniądze , bo niby skradziono więc nic nie zrobisz,chyba że ponownie wystawi no to możesz zgłosić oszustwo,
bo towar musi wydać ,a to ty masz prawo zwrotu gdyby coś było nie tak ze sprzętem

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2013-02-20 09:35:07)

Bucik Na Trola

2,587

Odp: Ciekawostki na aukcjach

niezła cena, się zreflektował i puścił drożej poza ebajcem więc wątpię by się znów pojawiło, naparzanie się z jakimś gościem z za oceanu chyba sobie lepiej darować

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

2,588

Odp: Ciekawostki na aukcjach

w końcu oddał kasę  więc ostatnim draniem nie jest.

Bucik Na Trola

2,589

Odp: Ciekawostki na aukcjach

zawsze możesz mu nawrzucać od aframerykanów albo białych inaczej ;)

Btw. ostatnio alledrogo strasznie sie kaszani i co chwila przesuwają finał aukcji o 24h. Tyle że teraz potrafią cofnąć zakończoną aukcję i puścić ją dalej bez stosownej informacji. Czyli jest jak zwykle...maja wszystkich w dupie.

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-02-20 16:02:44)

gep/lamers^dial

2,590

Odp: Ciekawostki na aukcjach

http://allegro.pl/atari-falcon-030-licy … 68974.html
Czyżby nasz kolega z Poznania, który chce sprzedać Falcona? Zero komentarzy, brak możliwości odbioru osobistego, już mi się nie chce sprawdzać, czy zdjęcie wziął z google.

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

2,591

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Wygląda na to że to on.
Zdjęcie pochodzi z tąd:
http://www.atari-forum.com/viewtopic.ph … mp;t=21159
http://www.witchmastercreations.com/lin … on_big.jpg

Ostatnio edytowany przez willy (2013-02-20 20:03:33)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

2,592

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Wspólczuję licytującym     R.I.P.

Bucik Na Trola

2,593

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Chyba poproszę go o więcej zdjęć tego kompa. Ciekawe skąd je wygrzebie...

2,594

Odp: Ciekawostki na aukcjach

ricziricz napisał/a:

Chyba poproszę go o więcej zdjęć tego kompa. Ciekawe skąd je wygrzebie...


PODPUCHA DOBRA ,TEŻ JESTEM CIEKAW.

Bucik Na Trola

2,595

Odp: Ciekawostki na aukcjach

2 dni do końca... Z niecierpliwością będę sprawdzał wystawione opinie :) Raczej nie umkną, bo żadnych jeszcze nie ma :)

Ciekawe czy to będzie coś w tym stylu http://autentyki.pl/4192 :D

Ostatnio edytowany przez wieczor (2013-02-20 22:38:21)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2,596

Odp: Ciekawostki na aukcjach

garynerwus napisał/a:

Wspólczuję licytującym     R.I.P.


Napisałem do gościa że daję 2k pln i kiedy oraz gdzie mogę go odebrać osobiście :(
A tak swoją drogą wprawne oko:
- ten falci co jest na zdjęciu ma 4 dod. cincze wyprowadzone z tyłu obudowy.
Widzicie!!!!?!!!!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-02-20 23:02:38)

2,597

Odp: Ciekawostki na aukcjach

No właśnie zapytałem w mejlu do niego o te czincze (żeby fotę tyłu przesłał) i dongle do cubase...

Ostatnio edytowany przez ricziricz (2013-02-20 23:36:54)

2,598

Odp: Ciekawostki na aukcjach

ricziricz napisał/a:

Chyba poproszę go o więcej zdjęć tego kompa. Ciekawe skąd je wygrzebie...

Poprosiłem.

Napisałem tak:


"Hmm, proszę wysłać kilka zdjęć tego komputera na adres xxxx@xxxx.xx

Proszę również napisać, dlaczego jako zdjęcie przedmiotu aukcji umieszczony jest obrazek z tego forum?

http://www.atari-forum.com/viewtopic.ph … mp;t=21159

pozdrowienia

thePink"

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,599

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Ech, biedaczyna, nie może sobie porządnie, kulturalnie i po "polsku" orżnąć jakiegoś leszcza. Musiał trafić na upartych atarowców, biedak ...
:D

Ostatnio edytowany przez jury (2013-02-21 01:01:10)

2,600

Odp: Ciekawostki na aukcjach

A nie ma możliwości uwalenia tej aukcji skoro to wałek?

Z innej beczki:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3046139415

Przytuliłbym właśnie taki zestaw tyle że sprawdzony i w nieco lepszym stanie. Klasyczne 520ST. Piękne.

Ostatnio edytowany przez conrad (2013-02-21 07:00:36)

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.