151

Odp: Zrzutka na AKI

Wpłacili już Maw,  Nosty, Azbezt, Grzeniu, Sniegowy, zRo, Larek, Gzynio, Zaxon, Izy, Amun-Ra, Kaz, Mono.
Potwierdzili chęć wpłaty albo przelew w drodze od: Szary, Ryszard M., Pecus, Piguła, XXL.

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-07-12 01:05:43)

152

Odp: Zrzutka na AKI

Wpłacili już Maw, Nosty, Azbezt, Grzeniu, Sniegowy, zRo, Larek, Gzynio, Zaxon, Izy, Amun-Ra, Kaz, Mono, Szary,  XXL.
Potwierdzili chęć wpłaty albo przelew w drodze od: Ryszard M., Pecus, Piguła.

Pewnie interesuje Was co dalej?

Obecnie czekam na informacje od Darkdk o zmianach dotyczących PIC (z 16f84a na 16f628a).
Otrzymamy dzięki temu m.in. kompatybilność klawiatury z A800win, min. 5 wyjść sterujących....

Darkdk dopieszcza wciąż (albo już skończył) DarkMouse. Ma oczywiście inne sprawy na głowie, ale już znowu działa z PICem dla AKI. I napewno chwała mu za to. Więc czekamy (i liczymy że wyrobimy się do 21. - to ostateczny termin wykonanie płytek). A jak się nie doczekamy to będzie delay o 14dni (urlop firmy wykonującej PCB) :(

3majcie kciuki.

153

Odp: Zrzutka na AKI

pajero przelew leci jutro - jezeli bedziesz na CP i wykonaja ci te plytki to chetnie je odbiore w glucholazach...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

154

Odp: Zrzutka na AKI

Jeśli zamówie płytki do 21. to przy terminie wykonania 10dni roboczych gotowe PCB najszybciej mogą wysłać do mnie  1.08.

Potem (po 21.) to PCB wyślą mi o 14 dni póżniej (mają urlop), czyli po 18.08 (licze z weekendami) :(

Dlatego tak naciskam na i tak zawalonego robotą Darkdk....


Czy CP to Compot Place ?

155

Odp: Zrzutka na AKI

Copy Party

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

156

Odp: Zrzutka na AKI

Pajero, nie ma cisnienia a co nagle to po diable. Wiec na spokojne , ja przynajmniej z terminem nie naciskam.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

157

Odp: Zrzutka na AKI

No udało się.
Po starych znajomościach wcisneli mnie w kolejkę i płytki zrobią przed urlopem. Wyślą mi około 1.08.  :)

Tak na boku, PCB będzie obsługiwać AKI w dwóch wersjach - 5 lub 6 wyjść sterujących. Jaka wersja - to zależy od stabilności klawiatury PC.
Oczywiście zgodne z A800win, makra, usunięty błąd nieprzyjmowania paru klawiszy jednocześnie (Start+Option i Reset).
Na PCB dałem extra wyjścia dla Covox.
Na dole link do przykładu wykonania płytki, z tej firmy u której zamawiam...

http://www.fothost.pl/upload/08/30/71d8368f.jpg



Dla tych którym przy okazji robię 1MB - płytki będą w wersji profesionalnej http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 372#p85372

158

Odp: Zrzutka na AKI

Pajero jak tam nasze płytki się czują ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

159

Odp: Zrzutka na AKI

Firma ma urlop 4-14 sierpnia. Czyli byczą się.... prezesi. Bo odpisali mi na moje zapytanie, że zamówione płytki kończą do wtorku. Ech, życie robola. Ciekawe czy się wyrobią, bo na razie status zlecenia: "w realizacji". :(

Z Darkdk obkładamy klawiature PC róznymi funkcjami. A on biedak to oprogramowuje. Mam napisany opis funkcji dla userów. Nie ujawnie obecnie, bo będą napewno zmiany. Nie miałem pojęcia, że klawiatura PC tak skomplikowanie koduje naciśnięcie jednego klawisza - nawet potrafi wysłać 9 liczb jedno bajtowych do Atarka.....

160

Odp: Zrzutka na AKI

Eee, jakie zmiany? Chwala i slawa za to ale wolalbym wiedziec jakie extra wywolania z klawiatury PC w picu beda, moze mi to kolidowac z moimi pomyslami.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

161

Odp: Zrzutka na AKI

Zmiany = zgodność z A800win, a to już duża różnica.

Napisz swoje rozwiązania (można na priw), jeśli koliduje to będzie można zaradzić!

Do wszystkich: macie pomysły - piszcie. Nieobecni nie mają głosu. Nie obiecuje, że da się zrobić wszystko. Ale próbować można :)

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-08-05 22:05:00)

162

Odp: Zrzutka na AKI

Raczej unikam wywolan z klawiatury ale select  i select plus shift wcisniety przy bootowaniu  mam zarezerwowane , poza tym nic poki co oprocz standartu, sorry za sianie paniki .

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

163

Odp: Zrzutka na AKI

Dzis o 7:30 dostałem e-maila że PCB wysłali. Dzisiaj. Ciekawe jak ;)

Dzień dobry,  dzisiaj (Czwartek, 07-08-2008) wysłaliśmy przesyłkę z płytkami.  Dostawę realizuje Poczta Polska (priorytet, polecony)....

Może na piątek będą u mnie.

164

Odp: Zrzutka na AKI

jak to jak, wrzucili do skrzynki pocztowej na ulicy, dodali adnotacje że piorytet i tyle

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

165

Odp: Zrzutka na AKI

Zapłaciłem za ubezpieczenie wysyłki... pewnie lepiej było zmówić pacierz ;)

166

Odp: Zrzutka na AKI

No, dziś przyszły....

Moje plany są takie:
1. złoże jedną i wmontuję do Atarki (mojej) pierwszy zestaw Aki-Stereo sprawdzając opis montażu, spis części, korygując serwisówkę, etc.
2. wyślę wszystkim którzy wpłacili na zestawy w "proszku"  (bez lutowania i montażu)...
3. zlutuje zestawy po czym je także wyśle tym, którzy chcieli sami sobie montować gotowe płytki w Atarce...
4. pełny montaż (z lutowaniem ofkoz) w Atari przewiduje na koniec, poinformuje na priv. kiedy przysłać kompy...
Jeśli komuś bardzo się spieszy mogę plany zrewidować...

http://www.fothost.pl/upload/08/33/ae268397.jpg

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-08-11 20:58:31)

167

Odp: Zrzutka na AKI

poproszę o wyjaśnienie pkt.3


edit:
wersję rozszerzoną zrozumiałem ;) dzięki

Ostatnio edytowany przez larek (2008-08-12 07:15:07)

168

Odp: Zrzutka na AKI

przewrotny ten pkt.3 :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

169

Odp: Zrzutka na AKI

Fryzjer w Pcimiu goli wszystkich facetów, którzy nie golą się sami. Kto goli fryzjera?

PS. BPNMSP :]

Ostatnio edytowany przez drac030 (2008-08-11 20:42:50)

KMK
? HEX$(6670358)

170

Odp: Zrzutka na AKI

A z czego goli ?

PS. pkt 3 jest enigmatyczny, pisany spec. dla TeBe :lol:

171

Odp: Zrzutka na AKI

rozgrzewam stację i masuję dłonie w oczekiwaniu na montaż :D

Pajero, jakim programem wykonywałeś projekt PCB ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2008-08-12 11:16:29)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

172

Odp: Zrzutka na AKI

Super, to kiedy sie spodziewac paczki ??

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

173

Odp: Zrzutka na AKI

Paczki - chciałbym wysyłać po długim weekend'zie. Trochę pracy mnie czeka.
Oby nie było opóżnienia, bo jeszcze nie mam odpowiedzi od Darkdk co z gotowym wsadem do PICa. Przecież nie wyślę wszystkiego bez głównej części :(

174

Odp: Zrzutka na AKI

Zostało mi dokończyć manuala, napisać serwisówkę.
Jutro chciałem zabrać się za robienie paczek..... tylko czekam na wsad do PICa. A będzie ze 27 szt. do zaprogramowania :( 


Osoby które wpłaciły na zestawy w "proszku"  (bez lutowania i montażu): jeśli wysyłka ma być na inny adres, niż w danych z przelewu bankowego proszę informacje na e-mail - gdzie wysłać !

Ofkoz PCB sprawdzone, wszystko ok :) :) :)

http://www.fothost.pl/upload/08/33/3de464e8.jpg

175

Odp: Zrzutka na AKI

Witam.
Trochę czasu zajmie jeszcze Darkdk napisanie wsadu. Bo jest wiele problemów do rozwiązania, jak i kodu do wpisania (m.in przepisania ze starego procka).
Obecnie PIC symuluje już A800win oraz ma zaimpletowane nowe klawisze.
Specjalnie nie piszę o planach - bo jeszcze coś nie wyjdzie, np. zabraknie rom'u.
Myśle, że warto poczekać.

Uważam, że nie warto wysyłać Wam teraz częsci bez PICa. Prosimy jeszcze o chwile cierpliwości.

Aki ma obsługiwać 2 rodzaje klawiatur (dostępne w Polsce).

http://www.fothost.pl/upload/08/34/9ea5c940.jpg