26

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

A wracając do kwestii Elity to chyba panowie nie ma co rozstrząsać tego tematu - bo myślę, że została juz tylko Elita :((( czyli jednym słowem same dzieci kwiaty  :twisted:

Poza tym samo słowo "elita" niewiele mówi - trzeba jeszcze znaleźć kryterium elitarności. Bo może być elita w środowisku ludzi o najwyższym IQ, a może być też elita w srodowisku złodziei odbiorników radiowych w samochodach. Tak, czy siak w każdym środowisku są jednostki 31337 ;)

27

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Oczywiście sami zainteresowani mogą do tej potyczki wyznaczyć swoje przedstawicielki, wtedy może być jeszcze ciekawiej

Heh... co masz na myśli Mac? ;)Uwaga, bo jestem dobra w te klocki :)) Ale wątpię, czy B(i)uster na to pójdzie, będziecie musieli się wykłócić, zeby mi pozwolił :) Liczę na to, że mi nie pozwoli :P Heh nie ma tak dobrze :D

Pewnie się zgodzisz z opinią, że podczas zdominowanego przez samców party większą furorę zrobią dwie niewiasty walczące w kisielu niż Samurai i Tebe ;) Dlatego od razu podrzucam pomysł, żeby nasi koledzy od razu "wydelegowali" jakieś swoje przedstawicielki, bo i rozstrzygną spór jak i zapewnią miłe widowisko uczestnikom (a przynajmniej znacznej ich częsci) zlotu - dwie pieczenie na jednym ogniu ;)

28

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Jak dla mnie ELITA istnieje i to TeBe jest ELITA, a nie Slaves ani Samurai.

Fox tez, pozniej tylko Andrzej Lepper, Gabriel Janowski, Osama i spółka.
;P

X-RAY, co do 1. wymienionej przez Ciebie osoby to racja, bo podobno też robi sobie do wielu osób "IGNORA") i kodował w elitarnym programie (X-ASM)podobnie jak TeBe !    :P  ;)
A bez TeBe faktycznie teraz np. nie ukazałby się SYZYGY 8...
No i ktoś musi wykorzystać tyle muzyki co się teraz pojawia, bo zabawna rzecz:
jest  tyle dobrego podkładu dźwiękowego z Pokeya (zanosi się na więcej...), a nie ma gdzie tego wykorzystać... :(  :cry:

P.S. MacGyver -> "wypalić jointa pokoju" - czy nie jesteśmy na to za starzy ???   :lol:
W każdym razie nie popieram.  :x

29

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Eee dobry sqn dobry w kazdym wieq ;-)

30

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Tak, czy siak w każdym środowisku są jednostki 31337 ;)

Bez tego życie było by szare i nude ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

31

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

wielkie  :lol:

FOX  8) ma racje

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

32

Odp: Ring ! Samurai vs Tebe

Niech MUSTAK będzie z wami! Wypijcie lepiej brudzia  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...