26

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Ok, mam wygrane 19 pokey za laczna kwote 106 dolarow wiec wychodzi 5,60 dolara za sztuke, hmm, drogawo niestety wyszlo ale to podobno nowki wiec sie skusilem . Kto reflektuje za te cene?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

27

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Dwa jeśli można :)

28

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Jaki koszt przesyłki od Ciebie do PL?
Do ilu sztuk jednakowy koszt przesyłki?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

29

Odp: Kupowal ktos cos tam?

5eba:  ,odloze

Mowny:

Przesylka standartowa lotnicza to nie jest duza kwota , scalaki ciezkie nie sa wiec moge wyslac za free, zaden problem.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

30

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Ja pisze sie na dwie sztuki.

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

31

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Nie widzę powodu żebyś dokładał do interesu. Zapłacę za przesyłkę, tylko pytałem ile :-)
Pisałem się na dwa z możliwością redukcji do jednego jeżeli chętnych będzie więcej. Ale gdybyś miał nadwyżkę to moge wziąć i i trzy..

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

32

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Adam, mam zamowione od ludzi i dla siebie 11 szt, zostaje mi jeszcze 8 na zbyciu. (oczywiscie jak ich nie wetnie na poczcie, ale to inna historia). Mam tez jeszcze troche starych zapasow. A wysylka ok funta, moze dwa, czyli rownowartosc  biletu autobusowego. To tylko te amerykance tak zdzieraja za wysylke ,lobuzy jedne. hehe

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-12-03 21:11:57)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

33

Odp: Kupowal ktos cos tam?

To wezmę trzy. Jak płacić? Na konto w Polsce, czy PayPal? Ile i jaka waluta?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

34

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Dam znac co i jak jak dotra do mnie. Droga ze Stanow daleka, roznie moze byc.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

35

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Ja też bym był zainteresowany dwoma sztukami.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

36

Odp: Kupowal ktos cos tam?

ok, przyjete, poki co nie dotarly ale licytuje jeszcze jedna tube.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

37

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Witam,

jednego chętnie zakupię.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

38

Odp: Kupowal ktos cos tam?

ok, 12 szt  dla ludzi, 5 dla mnie, zostaly dwa, czyli naklad wyczerpany, z tego co widze na aukcji sprzedawca ma jeszcze 90 szt na zbyciu, na przesylke dalej czekam. Jesli dostane te zamowione dokupie wiecej

Update, dalem oferte na calosc, 90 szt,  nie zmarnuja sie, najwyzej zamiast bombek powiedsze na choince.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-12-08 19:55:45)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

39

Odp: Kupowal ktos cos tam?

ok,wykupilem wszystkie 90 szt plus poprzednio 19,cene zbilem,wychodzi ok. 10 zl za sztuke czekam na dostawe.ktos jeszcze chetny?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

40

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Witam,

Mimo, że to mój pierwszy post na forum, to czy można zapisać się na 2 szt. ?

41

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Po 10 pln za sztukę to biorę 5, słownie PIĘĆ.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

42

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Pokeye dzisiaj dotarly, na razie pierwsze 19 szt, wygladaja na nielutowane i ok , jutro je na wszelki wypadek wyrywkowo sprawdze , zainteresowanych prosze o maila z potwierdzeniem ile i kto zamawia, zmuszony jestem tez doliczyc 5 zl za wysylke. Odpisze z potwierdzeniem i podam numer konta w Polsce, lub paypala jak kto woli.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-12-11 22:36:12)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

43

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Ja bym reflektował na jedną sztukę.

44

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Naprawde prosze o zamowienia na maila zaxoniec@googlemail.com  bo mi sie troche myli kto i ile.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

45

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Szukając namiarów na sprzedawców scalaków do Atari, natrafiłem na ten stary topik, który czemuś wcześniej przeoczyłem. Spytam tylko - Zaxon, zostały Ci jeszcze jakieś sztuki, czy wywaliłeś razem z zeszłoroczną choinką?

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

46

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Niestety nie mam, wtedy rozeszly sie w dwa dni.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

47

Odp: Kupowal ktos cos tam?

Dziewięćdziesiąt sztuk?  8-o
Słuszną linię ma nasza władza.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.