1

Temat: Levi/Samar

Czy kojarzy ktos tego czlowieka? Na Rush Hours 98 wystawil, wg. mnie, jedna z najleszpych technicznie prac graficznych na atari. Jezeli ktos nie widzial obrazka to moze go pobrac tu.
Jestem ciekawy czy powstalo wiecej prac jego autorstwa, czy byl to jednorazowy wyskok. Zastanawiam sie takze czy byl atarowcem, czy po prostu commodorowiec popelnil grafe na atari.
Duzo tych pytan, zna ktos odpowiedz?

2

Odp: Levi/Samar

A zapytaj Cobre, ona jest (byla?) z tej samej grupy.

3

Odp: Levi/Samar

Był w mojej grupie. Levi miał najpierw atari, a później C64. Z tego co pamiętam ten obrazek powstał najpierw na c64, a później go przerzucił na atarkę i lekko poprawił. Tu masz jego więcej prac na C64: http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=1796 a co do atari to nie mam jego innych rysunek, a cos tam chyba narysował.

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA

4

Odp: Levi/Samar

Dzieki  za odpowiedz. Przejrzalem pobieznie prace z miejsca, ktore wskazales. Znalazlem nawet owa grafike w demku na c64. Jak ogladam jego prace to nasuwa mi sie skojarzenie ze pomagal sobie skanerem (e.g. Bzykolandia) - moglbys sie wypowiedziec na temat jego warsztatu?

Nosty: jak nie masz nic do powiedzenia to nie nabijaj statsow. Cobra jest w ciazy i ma inne rzeczy do roboty niz opowiadac o levim. Peace.

5

Odp: Levi/Samar

Levi nie miał dostępu do skanera. Rysował pixel po pixlu, po prostu dobrze umiał przerysowywać. Nie mam aktualnie z nim kontaktu. Trochę też kodował na Atari i C64. Na C64 wydał dwie gierki, jego produktów niestety z atarki nie mam i chyba nie będę miał. Do przenoszenia swoich prac z C64 na atari zrobił sobie kabel podpięty do portu joya w atari i c64.

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA