26

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

A mak (\r czyli $0d)?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

27

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

[OT]
Apple zmusza mnie przed wrzuceniem notatki na iPoda do konwertowania polskich znakow na format uzywany wylacznie na jabluszkach, oraz dodatkowo do dzielenia ebooka na kawalki po 4kB. Obsluguje kazdy format filmow pod warunkiem ze jest to format quicktime'a. Muzyki nie moge wrzucic po prostu kopiujac, ale musze uzywac jedynie slusznego programu i nie moge jej juz z iPoda legalnie wyciagnac.
A zeby KUPIC muzyke w ich sklepie trzeba bylo korzystac z posrednictwa zlodziei (ktorzy sprzedaja tzw iTunes gift card na allegro). Nie wiem czy jeszcze trzeba, pewnie tak, nie korzystam. Ale nie przeszkadza im to sprzedawac oficjalnie sprzet w Polsce i potepiac piratow.
A ta sama gra do iPoda (sciagana online!) rozni sie dwukrotnie cena zaleznie od tego czy do sklepu zaloguje sie Amerykanin czy Brytyjczyk. Polak sie wogole nie moze zalogowac, jak pisalem.
Chcialbym wgrac sobie alternatywny frimeware do iPoda ale nie moge bo dla mojego dobra zostal on przez Apple skutecznie zaszyfrowany.

Wniosek: sorry, ale ja bym palcem nie kiwnal zeby zrobic cokolwiek co przysluzy sie tej firmie w propagowaniu ich chorych standardow. Autor plugina zrobi co zechce.

PS. iPoda nie kupilem tylko dostalem.
[/OT]

28

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

Nosty, a sprawdzałeś przypadkiem czy Action działa z emulatorowym handlerem H:? Jeśli tak, to problem z głowy.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

29

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

Niestety mi sie nie udalo uzyc H: - Error 130.

30

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

Tak w do_skoku: już dodaje nowy kod do plugina.... robię to po 23:00. Jak oczy się kleją i nic innego precyzyjnego już robić nie mogę (tzn. upgrade kompa zRo).

31

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

nosty napisał/a:

Niestety mi sie nie udalo uzyc H: - Error 130.

"U mnie działa" - pod WinPlus 4.0 oraz pod atari800 2.0.3 udaje mi się wczytać do Action! (pobranego stąd) plik z urządzenia H6:.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

32

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

Dzizus, faktycznie! Dziala! Nie doczytalem o tym cholernym patchu "H:".
Super!
pajero - nie wiem jak Cie przepraszac, ze niepotrzebnie Cie fatygowalem... Masz u mnie czteropak na najblizszym zlocie!

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-11-27 13:27:19)

33

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

Właśnie "dopieszczam" plugina - dostaniesz dziś go.... a piwko z chęcią, z chęcią :):)

34

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

No to w sumie dobrze - ficzer i tak sie kiedys przyda przy wrzucaniu plikow tekstowych wprost do ATR'a.

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

nosty napisał/a:

No to w sumie dobrze - ficzer i tak sie kiedys przyda przy wrzucaniu plikow tekstowych wprost do ATR'a.

A czemu nie uzywasz po prostu AtrUtil? Wrzucasz przez "Insert txt" (czasem nie "Insert bin") i wszystko pieknie dziala jak ta lala.

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

36

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

A kto pamięta jeszcze ten soft, jak można wcisnąć F5 i po kłopocie :)

37

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

pajero napisał/a:

Właśnie "dopieszczam" plugina - dostaniesz dziś go.... a piwko z chęcią, z chęcią :):)

A ja zacząłem używać tego plugina dopiero niedawno i z taką pewną nieśmiałością... ale chciałbym zgłosić jeszcze dodatkowy change request o weryfikację i poprawienie treści etykiet przy kontrolkach w wersji angielskiej? Tłumaczeń znaczy się :)
Na pewno ktoś pomoże w tłumaczeniu, od biedy ja też mogę. No chyba że tam jest wszystko OK, tylko mój angielski słabszy jednak niż myślałem... ;-)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

38

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

mowny - nowa wersja już jest, jeno wypuścić jej nie ma jak - knoci się coś Apache :(

a englisza to ja znam tylko z translatora ;)  - jak rozumiesz dobrze sens komendy kontrolki to dawaj tłumaczenie !

39

Odp: Edytowanie Action! pod Windą

Się zrobi, tylko może dopiero po weekendzie. Do piątku zarobiony jestem.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.