26

Odp: Sdrive ze strony Rastra.

Byłbym niezmiernie wdzięczny. Ostatnio wbudowałem sobie sio2sd bez wyświetlacza do środka komputera i wraz z odpowiednim oprogramowaniem (Qmeg+AC) zdaje to całkiem dobrze egzamin. Niemniej jednak chciałem sprawdzić, jak to wygląda w przypadku SDrive'a.

27

Odp: Sdrive ze strony Rastra.

Sio2sd bez wyswietlacza??? Zaprzeczenie ideii, hehe. Ale w  takim przypadku  Sdrive jest lepszym rozwiazaniem bo masz menu na monitorze. Tak czy inaczej bede Grzybsonowi skladal wiec sie potestuje.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

28

Odp: Sdrive ze strony Rastra.

Sio2sd też ma menu na ekranie :) Firmowy loader nie jest zbyt ciekawy, ale za to Atari Commander spółki TeBe, Pajero, Lewis to bardzo wygodne narzędzie do obsługi kart SD, co pozwala całkiem wygodnie używać urządzenie bez wyświetlacza. Interesuje mnie, czy SDrive po wyłączeniu zasilania i ponownym włączeniu pamięta ustawienia (mapowanie ATR'ów) i jeszcze parę innych spraw :)

29

Odp: Sdrive ze strony Rastra.

Nie pamieta, w sdrive wszystko soft ladowany z karty zalatwia, wiec po kazdym wylaczeniu czy resecie trzeba ladowac od nowa, ot takie wgrywadelko ale dosyc skuteczne.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

30

Odp: Sdrive ze strony Rastra.

czy ktoś jeszcze u nas składa sdrive'a ? z chęcią zamówię - nie mam programatora, nie tykam żelazka, a rzecz przydatna :-)

Ostatnio edytowany przez maw (2010-01-06 14:45:44)

___
Press play on tape...