26

Odp: SimpleStereo - lista

masz w slowniku slowo hipokryta?
zaznajom sie moze...
bedziesz mi tu mowil o innych realiach kasujac po 95 dolcow za cos w co nie wlozyles ani troche pracy i kosztowalo cie 3x mniej - super sprawa
czyli Polska dla ciebie to takie drugie Chiny, tylko ze lepsze, bo na Chinach mniejsza przebitka?
i badz tak mily i nie pisz w tym watku wiecej
przypominam ze ten watek byl zalozony po to, by sprawdzic jakie jest zapotrzebowanie na dane rozwiazanie przy takich cenach jak podalem
jesli nie jestes zainteresowany to mi tu nie dyskutuj w tym miejscu
chcesz sobie dyskutowac - zaloz oddzielny watek - np "jak candle zdziera z ludzi i jakim prawem"
dla twojej wiedzy to simplestereo zawiera wiecej elementow niz sio2sd i nie wystarczy ich powkladac w dziurki i zalac cyna

przechodze na tumiwisizm

27

Odp: SimpleStereo - lista

Bardzo Prosze Kierownika o wykasowanie wszystkich moich postow z tego watka i wszystkich niepotrzebnych komentarzy od nr #11, moze jeszcze dojdzie do rekoczynow. Ogolnie chyba wszystkie komentarze po moim nr #11 nie zwiazane ze skladaniem zamowienia sa zbytecze bo traca sens i maca idee zalozenia tego watku.

Urazonych, Ugodzonych itp. przepraszam, czas opuscic to forum lub nie wypowiadac sie na jego lamach..
Nie widze sensu ciagniecia dyskusji jesli jest to jednostronny atak.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2009-02-16 06:33:13)

28

Odp: SimpleStereo - lista

do SimpleStereo doszedl nowy tryb pracy - w tej chwili mozna sobie przelaczyc czy covox ma byc na d600 czy na d280
wymiary plytki nie ulegly zmianie, logika klejaca zostala przeniesiona na uklad GAL16V8

przechodze na tumiwisizm

29

Odp: SimpleStereo - lista

Candle, nie przesadzaj z udoskonalaniem bo to sie w koncu skonczy ze cale XE wpakujesz w FPGA , kiedys trzeba projekt skonczyc mimo ze na koniec przychodza najlepsze pomysly.
Proponuje budowe modulowa, jak I/O  co komu potrzebne to dopina do istniejacych i osobne plytki zgodne z Candle Interface Standart.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2009-02-16 21:55:56)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

30

Odp: SimpleStereo - lista

zaxon: skoro amiga juz jest...
tak czy owak, jesli twoje zapedy na pcb sa wciaz aktualne, to potrzeba jeszcze chetnych na 7 plytek
tymczasem dzis o godzinie 16:00 gerbery (pliki produkcyjne) zostaly oddane do plytkowni - jako wersja produkcyjna, bo prototypu nie da sie zrobic ze wzgledu na wymagania technologiczne tego rozszerzenia

przechodze na tumiwisizm

31

Odp: SimpleStereo - lista

C64 tez chyba, mam takie joystickowe w schowku. Moje zapedy sa nadal , teraz  mam paypala przyblokowanego ale przelew pojdzie w czwartek jak z wioski wroce. Hmm,zostalo  7 plytek po 20 zl w wersji dzialajacej i finalnej?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

32

Odp: SimpleStereo - lista

Jeżeli nie za późno, to poproszę samą płytkę - 1 szt.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

33

Odp: SimpleStereo - lista

za pozno nie jest
czyli zostalo minimum 6 plytek aby rozpoczac produkcje
jak bedzie wiecej nic sie nie stanie, przy mniej niz 20stu po prostu cala zabawa nie wystartuje

przechodze na tumiwisizm

34

Odp: SimpleStereo - lista

No dobra, to biore  te  6, plytek ale wycofuje sie z i/o chyba ze tez poszlo do produkcji?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

35

Odp: SimpleStereo - lista

poszlo, zreszta nie jeden zaxon na swiecie
daj ludzikom czas do namyslu

przechodze na tumiwisizm

36

Odp: SimpleStereo - lista

hmm, przeciez zawsze mozesz 26 zamowic, nie? Poza tym mnie do emerytury blisko, wiec sie trzeba spieszyc.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

37

Odp: SimpleStereo - lista

prosze o 2 gotowe (zmontowane)

Ostatnio edytowany przez mk (2009-02-17 13:03:15)

38

Odp: SimpleStereo - lista

Od wtorku rozpoczynam zbiorke na plytki, kity i gotowe egzemplarze SimpleStereo

przewidywany termin realizacji to 24 marzec

przechodze na tumiwisizm

39

Odp: SimpleStereo - lista

zdjecie z postepu prac nad prototypem - jak widac gal jest w posdstawce - tak latwiej dopracowac rownania

http://spiflash.org/images/SimpleStereo.jpg

tryby pracy
stereo on - pokeye pracuja niezaleznie

stereo off - pokey podstawowy jest do odczytu i zapisu, pokey dodatkowy jest zapisywany w czasie gdy zapisywany jest podstawowy - tym samym oba kanaly (lewy i prawy) graja to samo, a odczyt klawiatury, czy rejestrow transmisji odbywa sie tylko z podstawowego

covox on/off - chyba oczywiste

mode - tryb pracy covoxa - czy ma byc zamapowany na $D6xx (mode=1), czy na D28x (mode=0)

na dzis koniec zabawy w malego elektronika, cza isc spac

moze tego nie widac, ale ta plytka jest mniejsza od wersji pierwszej, a mimo tego realizuje pare funkcji wiecej

przechodze na tumiwisizm

40

Odp: SimpleStereo - lista

Co do mapowania covox na D6xx to VBXE wypluwa na potrzeby urządzeń dodatkowych sygnały (już zsynchronizowane z FI2):

d600 - d63f nRD
d600 - d63f nWR
d640 - d67f nRD
d640 - d67f nWR
d680 - d6bf nRD
d680 - d6bf nWR

Zrobiłem to aby nie uprawiać chamówy typu "cała strona d6 dla mnie".
Da się to tutaj wykorzystać ?

poza tym: śliczna płyteczka :-)

Ostatnio edytowany przez electron (2009-03-03 08:13:21)

pomidor

41

Odp: SimpleStereo - lista

a klik z klawiatury jest,  czyli czy słychać jak gra GTIA ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

42

Odp: SimpleStereo - lista

slychac

electronu: w obecnej postaci nie, ale moge ograniczyc wystepowanie covoxa na d6xx do obszarow d600-d60f, d620-d62f, d640-d64f, d660-d66f - mam do dyspozycjci tylko a4 i a7, chyba ze wprowadze jeszcze jeden sygnal np vbxe i wtedy zamiast d6xx bedzie sie podlaczac jeden z tych ktore oferuje vbxe

musze tylko ocenic szanse na routing od tego pinu do gala - troche tam ciasno...

da rade, tylko czy jest potzreba?

kolejny edit

aale tak w ogole, to chyba bardziej sensownym, bylo by przekompilowac rdzen vbxe tak, aby wypluwal zamiast osobnych !wr i !rd dla poszczegolnych zakresow osobne !d6nx - jesli juz cos ktos ma, lub powstalo bez wiedzy o vbxe na te zakresy adresow, to zamiast podlaczac tam d6xx z 74ls138 podlaczy sie bardziej wybiorczy sygnal z vbxe

Ostatnio edytowany przez Candle (2009-03-03 11:50:30)

przechodze na tumiwisizm

43

Odp: SimpleStereo - lista

te linie nie zależą od rdzenia - na płytce VBXE jest dekoder 74HCT138, który podłączone ma :

D6xx nCS
A7
A6
RW
FI2

i wypluwa sygnały jak napisałem wcześniej - jest specjalna złączka do ich "odbioru"

Sam z siebie VBXE wykorzystuje d6c0 - d6ff sprzętowo oraz d640-d67f przez rdzeń FX

Oczywiście te wszystkie adresy ulegają zmianie na D7xx jeżeli dekoder w vbxe podłączony jest pod d7xx nCS.

Ostatnio edytowany przez electron (2009-03-03 12:44:06)

pomidor

44

Odp: SimpleStereo - lista

ok - wyprowadze sygnal vbxe o dzialaniu jak wyzej, ale i tak uwazam ze covox powinien byc tam gdzie cala reszta audio

przechodze na tumiwisizm

45

Odp: SimpleStereo - lista

A tego wcale nie neguję :) Być może sam tak podłączę. Tylko chciałem zwrócić uwagę na taką możliwość podłączenia CS i "kompresji" strony D6.

pomidor

46

Odp: SimpleStereo - lista

juz gotowe ;)
a tak w ogole to na maile bys zacza odpisywac na bierzaco :P

podlaczy sie samo, wystarczy z configuratora wybrac ze mode=0 ;)

przechodze na tumiwisizm

47

Odp: SimpleStereo - lista

Zastanawia mnie co tam robi ten PIC, przecież to cały porządny komputer! :>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

48

Odp: SimpleStereo - lista

cicho, bo zaczna sie pytania z serii "ale czy to jeszcze atari?"

przechodze na tumiwisizm

49

Odp: SimpleStereo - lista

1 KIT poproszę.

50

Odp: SimpleStereo - lista

ok, wplacili juz prawie wszyscy procz MK, wiec zamawiam plytki, czas realizacji zamowienia to 29 marzec, powinienem zdazyc to porozsylac z poczatkiem kwietnia
wszystko zalezy od czasu dostawy DAC'ow w tme

przechodze na tumiwisizm