76

Odp: Gł-zy 2009

Acz znowu nie pstrykneliśmy sobie (2008 i teraz) fotki grupowej, a tak - do albumu rodzinnego :lol:

77

Odp: Gł-zy 2009

Po obejrzeniu fotek TDC'a mam dwa pytania:
1) dlaczego na zdjeciu widac 3 komody?
2) czyj byl ten piekny zbior gier na Jaga i czy moze te gry byly/sa do kupienia?

78

Odp: Gł-zy 2009

1) bo stryj przywiozl to co mu w domu zalegalo - w tym obudowy do atarek, klawiatury do atarek, czesci od ca2001, ksiazki, no i... comody
2) wydaje mi sie ze czechow

przechodze na tumiwisizm

79

Odp: Gł-zy 2009

2. Słowaków raczej(?)
1. Jeżeli mowa o tych komodach na podłodze, to obok nich była kartka R.I.P. :-) Gdzieś mam fotkę...

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

80

Odp: Gł-zy 2009

1. Kartka? Kawałek papieru toaletowego (a'la wstęga z wiązanek), oczywiście każda komcia od stryjka miała wyprutego SID'a... :)
2. Nie. Raster, Bobik, Krupkaj i paczka są Czechami; słowacy się nie przyczłapali.

Dzięki Ryśku za party! Coś mi mówi, że dłuuuugo go nie zapomnę ;)

grzybson/SSG^NG

81

Odp: Gł-zy 2009

No właśnie - Słowacy to XI, Micro i ich koledzy ;) Swoją drogą jakoś dawno ich na zlotach nie widziałem :/ Bardzo sympatyczni ludzie.

82

Odp: Gł-zy 2009

OK, mój mylny błąd :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

83

Odp: Gł-zy 2009

grzybson napisał/a:

Dzięki Ryśku za party! Coś mi mówi, że dłuuuugo go nie zapomnę ;)

Nie mów że i Tobie łeb pęka do dziś ? (jak mi)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

84

Odp: Gł-zy 2009

Tdc: to co Wy piliście? jakiś czeski specyfik, który "trzyma" przez cały tydzień? ;)