76

Odp: uCovox (mniejsze niż karta SD) nie tylko dla Aki-Stereo

nie wysylajcie polskiego know-how za granice :)
Candle: mail doszedl ale tak nie mam czasu ostatnio ze szok, chocby zeby odpisac na priv zamiast tutaj. sorry ;)

77

Odp: uCovox (mniejsze niż karta SD) nie tylko dla Aki-Stereo

Książka dla miłośników automatów arcade.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

78

Odp: uCovox (mniejsze niż karta SD) nie tylko dla Aki-Stereo

pajero napisał/a:

Mam zwrotkę paki dla MK. Poczta przyjęła wysyłkę ubezpieczoną ale W-wa cofnęła. Muszę jeszcze raz wysyłać i reklamować poprzednią :(

Niestety tak czasami sie "happens".  Tutaj w AU mialem takie "wypadki", w mojej lokalnej poczcie zbytnio sie nie orjentuja i od czasu do czasu przesylki sa blokowane i cofane przez Customs Australia :(   

Napisz do mnie i ja zaraz Tobie doplace za przesylke :)

79

Odp: uCovox (mniejsze niż karta SD) nie tylko dla Aki-Stereo

MK - wg mnie to wina Poczty, przyjęła i skasowała - zawarłem umowę. Będę reklamował. Wyślę Tobie i do Zaxona w jutro lub w poniedziałek...

80

Odp: uCovox (mniejsze niż karta SD) nie tylko dla Aki-Stereo

pajero napisał/a:

MK - wg mnie to wina Poczty, przyjęła i skasowała - zawarłem umowę. Będę reklamował. Wyślę Tobie i do Zaxona w jutro lub w poniedziałek...

nie ma sprawy ;o)  however, jak bys mial jakies problemy z Poczta Polska daj znac i ja "reimburse" Ciebie, OK?  :) 

(a tak pozatym, kiedy bylem w Polsce i wysylalem sobie pare drobiazgow, paczki morskie lub lotnicze, wysylalem z kilku innych oddzialow pocztowych z Niemczy, z Dzierzoniowa i z Wroclawia, kazdy oddzial mial inne procedury pod wzgledem pakowania, oznaczania i deklarowania paczek, a wszystkie paczki byly tak zamo zapakowane i zadeklarowane = ale w Australii tez jest prawie tak samo od kiedy zaczeli wydzierzawiac oddzialy poczty Australijskiej)  :(

no ale "back on the subject"  sorry for trolling :)

Ostatnio edytowany przez mk (2009-09-12 00:00:25)

81

Odp: uCovox (mniejsze niż karta SD) nie tylko dla Aki-Stereo

Paczuszka do mnie też już doszła, pani na poczcie długo szukała, ale znalazła :) Na dniach biorę się za montaż do mojej Atarki, a druga sztuka powędruje do sprzętu V0yagera.

EDIT: Wszystko podłączyłem i poskładałem do kupy - ładnie gra, wszystko w porządku :) Mam tylko pytanie, w jaki sposób pozbyć się uporczywego pisku i innych zakłóceń z sygnału audio? Nie jest to kwestia covoxa, samo Atari tak "śpiewa". Nie pomogło dociskanie scalaków, napięcie zasilania mam dobrze odfiltrowane, 5.1V.

Ostatnio edytowany przez gorzyga (2009-09-16 18:13:58)

* Atari 65XE 1MB RAM, AKI-Stereo, 2xPokey, uCovox, Qmeg, SIO2SD
* A1200T / Blizzard PPC 68060-62MHz & 603-210MHz / 192MB Fast / BVision PPC / Fast ATA MK3 / Delfina DSP
* Minimig / 2MB chip + 1,5 MB slow / ARM Controller
* 2*C64C / 1541 Ultimate II / ZX Spectrum +2 / Divide+ / ZX Spectrum 48k AY / Speccy2010