201

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

kto bedzie chcial to kupi. a to ze na to bedzie softu mniej niz na vbxe - no trudno sie mowi...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

yooo , zalezy od devloperow
pewnie interface miodzik dla " muzykow " ...
mozna poszpanowac ze komputer 8 bit podskoczy do PC Pentium z karta Gravis
p.s

Candle podziwiam Twoja dzialalnosc tak trzymac !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

203

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

... podtrzymuję zamysł YerzmYeYa - 1MB to trochę mało ramu niestety. Czy to ostateczna opcja ilości pamięci ram?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

204

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

pin, czy ty nie rozumiesz, ze juz lamentujesz jak grecka placzka ze drogo, ale do tego chcialbys jeszcze ramu dokladac?
cala amiga ma 512k i jakims cudem dalo sie i program napisac i grafike zrobic i czasami nawet swietna muze zrobic - majac na wszystko 512k
tu jest 1024k na same sample i co? malo...
zenada
tyle powiem

przechodze na tumiwisizm

205

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

Candle - największym kosztem jest chyba układ FPGA :) - ram, znacznie mniej choć zapewne cena całego projektu przekroczyła by magiczne 400pln, a tu najbardziej już chyba chodzi o barierę psychologiczną ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

206

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

nie jest
fpga kosztuje tyle co ten ram

przechodze na tumiwisizm

207

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

Ludzie zesz wamac, gravis mial 1 mega - w wersji rozszerzonej! - I na 16 bitowych samplach midi gral... Bez przesady, to ma byc karta muzyczna a nie odtwarzacz :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

208

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

no właśnie się zastanawiam dokąd to prowadzi :) w JIL macie 64k (max 1MB) i jest OK ;)
A teraz robi się problem jak macie 1MB RAM-u na Sound Board :)

209

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

Słuchajcie... skoro tam jest takie mocne fpga, to może zrobić emulację całej atarki w tym fpga (np. na 20Mhz) i przesyłać do atari tylko obraz ? :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

210

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

... i maszynę do lodów (włoskich) ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

211

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

Prowadzi to do tego ze:  "dongiel i , TERAZ MOZESZ BEZPIECZNIE ZAMKNAC SWOJE ATARI", ;)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

212

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

oj - tam, oj - tam ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

213

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

szkoda, myslalem ze ktos sie zainteresowal projektem, ale jest jak zwykle :P
na pl w takim razie nie bedzie ;]

przechodze na tumiwisizm

214

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

już nie przesadzaj, bo projekt jest jak najbardziej interesujący :). Oj - tam ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

215

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

Candle, żadne fochy , jesteś gwiazdą lutosceny, ale kurde do roboty i rób tę kartę, bo inaczej się zbierze ekipę i pojedzie na południe... A wtedy przejdziesz na chiński tryb montażu - drewniana szopa, miska ryżu i strażnik przy wejściu :) Aż będzie gotowe :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

216

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

ja nie focham ;) po prostu nudzi mnie czytac psalm o malej ilosci ramu na sample nr 205

rynek jest maly, wiec nie dziwcie sie mi, jesli ograniczam po prostu zbieranie zamowien do jednego forum - czasami tone w papierkach (vide vbxe czy ultimate)

przechodze na tumiwisizm

217

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

dobra a podsumowując cały wątek :-) to kiedy pojawi się nowy wątek SOUND BOARD PREORDER ?

218

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

Dajcie skończyć montaż zamówionych już vbxe i ultimate1mb. Za to ludzie wpłacili już pieniądze, więc nie byłoby od rzeczy gdyby te prace miały priorytet. Dla jasności - to nie uwaga do Candle'a, wiem że robisz co możesz.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

219

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

dokladnie tak
siedze i lutuje - jak juz mnie boli szyja od lutowania (np 960 kondensatorow 100nF na 8 panelach), to sobie robie przerwe na grzebanie w vhdl'u - np dzis na uruchomienie razem z trubem trybu compy shop na ultimate

przechodze na tumiwisizm

220

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

Można jeszcze zamawiać vbxe?

221

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

nie
vbxe2 - naklad wyczerpany

przechodze na tumiwisizm

222

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

Candle napisał/a:

dokladnie tak
siedze i lutuje - jak juz mnie boli szyja od lutowania (np 960 kondensatorow 100nF na 8 panelach), to sobie robie przerwe na grzebanie w vhdl'u - np dzis na uruchomienie razem z trubem trybu compy shop na ultimate

Siedzisz i lutujesz tysiąc kondensatorów (że o reszcie nie wspomnę)??? Szacun za cierpliwość. Szkoda Ci kasy na montaż automatyczny, czy tylko nie brałeś tego pod uwagę?

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

223

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

jesli chcialbys wspomniec o firmie [cenzura]- szkoda klawiatury
mielismy przyjemnosc - zero pojecia o robocie - po tygodniach narzekan na jakosc pasty i zbyt male rastry uzytych ukladow odeslali plytki polutowane ze zwarciami pod bga (z przeswietleniami i opisem typu zwarcie pod Uxx czy Uyy)
nie sadze ze moglbym im dac do montazu cos bardziej skomplikowanego niz uklady w so16
zas co do samej celowosci - mam pewna frajde w tym co robie - pewnie - tak jest szybciej, a czas zaoszczedzony mozna przeznaczyc na cos ciekawszego do roboty
ale kazdy potrzebuje jakiejs prostej pracy by moc odpoczac - przynajmniej psychicznie

Ostatnio edytowany przez Candle (2011-07-08 09:37:53)

przechodze na tumiwisizm

224

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

Candle napisał/a:

vbxe2 - naklad wyczerpany

A będzie wznowienie? Albo VBXE v. 3 i wyżej?

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

225

Odp: SoundBoard - czyli Gravis dla Atari

jer, jesli beda chetni to bedzie v3, ale pewnie "za drogo"

przechodze na tumiwisizm