26

Odp: SillyVenture 2003 ?

i tak DRC pierwszy wymieknie...a moze sie myle.......:))))

Ty tam takiego kozaka nie zgrywaj !  Nie pamietasz może, kto "półprzytomny" slalomował między stolikami na Ornecie '97 i co chwilę wyrzucał z siebie jakieś niesamowite texty ???   :P   8)   :lol:   :o

2.Messy......a co ty tak za tym Sopotem,co????? ja tam prawie mieszkam

A tu Cie mam !! Chcesz być II przewodnikiem, taaak ?  :P   Uważaj, bo żona może się poczuć zazdrosna !   :twisted:   :o

27

Odp: SillyVenture 2003 ?

2.Messy......a co ty tak za tym Sopotem,co????? ja tam prawie mieszkam

A tu Cie mam !! Chcesz być II przewodnikiem, taaak ?  :P   Uważaj, bo żona może się poczuć zazdrosna !   :twisted:   :o

Hehe, proszę się nie bić o mnie XD!

A co do wet-shirt-compo to rok emu jak byłam nad morzem [prawie] to miałam 3 miejsce  :twisted: Nikt nie ma szans z Larą Croft ! Hahahaha!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

28

Odp: SillyVenture 2003 ?

Nikt nie ma szans z Larą Croft ! Hahahaha!

Nie przejmuj sie Messy - my i tak wolimy Ciebie.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

29

Odp: SillyVenture 2003 ?

Gep! Jeśli chodzi o miejsce spotkania 3miejskiej eLYTy to mógłbym zorganizować coś blisko swojego zakładu pracy. Pracuję na Terminalu Promowym na Westerplatte, jest tutaj taki duży namiot "Tyskie" - dosyć często wciągam tutaj opary chmielowe i mógłbym pogadać z szefową, aby zorganizować specjalnie dla nas stoliki, przywieźć STka bądź Flaszkę i poglądać najnowsze produkcje popijając trunki... :) co Ty na to? byłoby to też coś w rodzaju pre-sv gdzie omówilibyśmy dokładnie szczegóły co do terminu etc...

brgs .:: GREY ::.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SillyVenture 2003 ?

O zdrayco! Łaydaku!! Beze mnie!!

Hehe, żartuję - to zbyt daleki dystans, żebym sobie tam i spowrotem zapier*alał, niestety. :)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

31

Odp: SillyVenture 2003 ?

Yerzmyey: w Czerwcu wpada do mnie Sqward z Sosnowca, więc moglibyście wpaść oboje ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SillyVenture 2003 ?

Ale wówczas nie byłbym na głównym meetingu.
To jak, ustaliliście już datę?

Przy okazji zapraszam do wątku:
http://atariarea.histeria.pl/forum/view … =6904#6904
gdzie nawołuję do robienia gier na Atari, a głównie jednej, konkretnej gry. ;)

Grey, może by zdiełat' tę grę na ST/Falcon?????? :)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

33

Odp: SillyVenture 2003 ?

Co do terminu to chcę pogadać o tym na live popijając browarka. Jeśli tylko coś ustalimy - będziesz jednym z pierwszych, który się o tym dowie, no worries m8... Słuchaj, może z tym Twoim wypadem w Czerwcu to nie byłby taki głupi pomysł, w końcu Sqward to główny trzon MSB (main coder!), więc można by sklecić slide'a na miejscu... wrócimy jeszcze do tego tematu na priv  :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

34

Odp: SillyVenture 2003 ?

Wyjazd z kierunkiem na sopot planuje w dniach 7-12 [lub] 14lipca... to nie wiem... kurde, chyba nici z tego, bo sie nie wyrobie, a chcę jeszcze zobaczyć Ornete >_<! Dla mnie jedyna możliwośc to jechac pod koniec wakacji... Ale nie ma sensu się do mnei dostosowywać, miłj zabawy all życze =_='! I kupcie mi flaszke lokalnego MUSTAK-a XD!!  8)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

35

Odp: SillyVenture 2003 ?

Grey! Lapsie jeden,proponuje spotkac sie w ta sobote.Czekam na odpowiedz.Daj znac ludzikom jak juz sie zdecydujesz.

gep/lamers^dial

36

Odp: SillyVenture 2003 ?

Gep! Jeśli chodzi o tą sobotę to oki, nie ma większego problemu, załatwiłem już dla nas miejsce, 10m od morza, w namiocie "Tyskie" o którym już pisałem :) Będą stały dwa stoliki, na nich flaszka (030 of coz) :)) Nie mam niestety kontaktu np. z Darthem więc liczę też na Waszą pomoc :) Jeśli w tą sobotę by nie wypaliło, to następna sobota/niedziela też mi pasuje - byłaby nawet jedna produkcja STkowa z tej okazji (Hi Yerzmyey!).

grtx.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

37

Odp: SillyVenture 2003 ?

Gep! Jeśli chodzi o tą sobotę to oki, nie ma większego problemu, załatwiłem już dla nas miejsce, 10m od morza, w namiocie "Tyskie" o którym już pisałem :) Będą stały dwa stoliki, na nich flaszka (030 of coz) :))

Grey, a odpisać maila do mnie zapomniałeś ?  8O   :oops:
Darthowi nie pasuje w tą sobotę, a i STRYKER (z Gdańska-Oruni) na razie się nie odzywa... No i jest już trochę późno chyba aby się zgrać w tym tygodniu...  :rolleyes:
Fajnie będzie obejrzeć najnowsze dema na F030, szkoda, że nie zobaczysz (na razie) zaj***go intra na PeCeta z grupy Farbrausch pt. "POPULAR" !!!  To właściwie nawet nie intro, a rewelacyjny, liczony w realtime teledysk z super-muzyką...  8)   8O

38

Odp: SillyVenture 2003 ?

ja chetnie bym wpadł, posłuchał, popatrzył.A co wogóle tam będziem robić ??? i kto bedzie bo ja sam niedoświadczony z tyloma Atarowcami ....może by tak jeszcze inne osoby zaprosic np. blackdot'a z gdyni ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

39

Odp: SillyVenture 2003 ?

Drc: Sorx za delay z napisaniem dłuższego letta, ale możesz być pewien, że NIE ZAPOMNIAŁEM o nim :) Szkoda, że Darth'owi nie pasuje, ale co się odwlecze... jeśli ten mały poślizg ze spotkaniem przyczyni się do większej liczby ludków to jestem za :) A może wziąść STka zamiast Flaka? Dwóch kompów na pewno nie wezmę...

Stryker: Yo! Orunia stolica - reszta dzielnica! Hehe... słuchaj, co będziemy robić... to, co robi każdy szanujący się facet - chlać browary i podszczypywać barmanki ;)  no i of coz oglądać stuff na flaszkę bądź STka... można by zrobić nawet jakieś crazy compo or sth... miejsce mam zaklepane, żeby tylko ludki dopisały :)

Spotkanie robię głównie po to, aby porozmawiać na temat kolejnej edycji SV w tym roq. Miło też będzie spotkać się w większym gronie atarowców z pomorza, nie sądzisz?  :P A co do blackdot'a - kimkolwiek jest, niech wpada!

Yerzmyey: nawet jeśli nie będziesz obecny ciałem, to wzniesiemy toast za Hooy'a i jego Program  ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

40

Odp: SillyVenture 2003 ?

Grey - wez ST-ka zamiast Flacona tylko w wypadku, jesli dema na tego pierwszego sa lepsze...  ;))   I sie nie smiej, w koncu skoro tyle mozna wycisnac z XL/XE, to jeszcze wiecej musza pokazac nowsze atarynki.....  :-]

BlackDot'a trzeba znalezc na tutejszym forum (sa jakies namiary) ??

41

Odp: SillyVenture 2003 ?

numer GG blackdota: 2936539

"wszystko się kiedyś kończy......."

42

Odp: SillyVenture 2003 ?

Drc: Lepsze demka na ST niż na Flaszkę?  8O Między tymi dwoma kompami jest przepaść... dzięki nowej scenie eSTek zaczął sobą coś reprezentować, ale nadal daleko mu do produkcji flaszkowych...
czasami oglądając produkcje na malucha można dostać kompleksów - niezależnie od tego jakego kompa się posiada ;) napisałem na ten temat artka do Chosneck'a, podeślę go niedługo Dely'emu to może wrzuci go na A-area? (niestety, jest po angielsku, ale to chyba nie jest aż taki problem... ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

43

Odp: SillyVenture 2003 ?

Drc: Lepsze demka na ST niż na Flaszkę?  8O Między tymi dwoma kompami jest przepaść...

Hehe... Oczywiście to moja ironia, dlatego że się dziwię, iż jeszcze rozważasz czy wziąć ST czy Falcona....  ;)

Dobrze, że nie zapomniałeś o m@ilu....  8)

44

Odp: SillyVenture 2003 ?

No to ludziki,umawiamy sie wstepnie na przyszly weekendos.Miejsce wiadome.Przewodnik: Grey.Kwestia tylko dogrania godziny.No coz...bedziemy ogladac produkcje (message do Greya: wez duzo muzyki chipowej....piwo dobrze przy tym wchodzi...:) i zapijac zlocistym napojem bogow.....etc.

gep/lamers^dial

45

Odp: SillyVenture 2003 ?

Panie Grey!!!! potrzebuje modulasa z demka Lasse Reinbong na Falcona!
masz moze!? jak masz to podeslij jakos.ZajeXXXXX muzax.

gep/lamers^dial

46

Odp: SillyVenture 2003 ?

Panie Gep and the rest! Więc widzimy się everybody w next weekendos, ok!  :D

Miejsce bibki: Namiot "Tyskie" na Westerplatte.

Dojazd: Wysiadacie w Gdańsku Głównym, przy dworcu są wiaty autobusowe - pakować tyłki do 106-stki i wysiąść na przedostatnim przystanku (po lewej stronie widać namiot z logosami "Tyskie" i Terminal Promowy - szary dwupiętrowy budynek). Nawet jeśli pojedziecie jeden przystanek dalej (na ostatni) to dojście do w/w miejsca zajmie wam może minutę  :lol: Mimo iż się zarzekałem, że dwóch kompów nie wezmę, to jestem bliski zmianie decyzji  :P Nigdy nie mów nigdy, hehe...

Dracon: z STkami to jak z kobietami - po kilkcu browcach każde demo Ci się spodoba!  ;) Jak możesz to skontaktuj się z Darth'em i powiedz mu o bibce. Nie mam GG, więc nie mogę też skontaktować się z Blackdotem.

Panie Gep! Z demkiem Lasse to ciekawa historia :) Grupa The Naughty Bytes robiła je na ST i jest to eSTekowe demko, ale... działające tylko na Falconie!!!  8O  8O  8O Drizzt kończył to demko przy mnie na Silli'97 w Niemczech. Ostatnie linijki kodu spłodził właśnie na Flaszce i stąd ta śmieszna sytuacja :lol: Mimo iż (jak sam przyznał) jest to kwestia 5 minut aby zrobić fix'a - nie chce mu się już w tym babrać...  :? A muza jest w formacie YM, mogę Ci ją załatwić jeśli do czegoś Ci się to przyda?

Aaaa, no właśnie panowie - ostatnia sprawa. Proponuję to spotkanie w Niedzielę, godz. 16sta - co Wy na to? Jest to już ostatni szczegół co do tej imprezy... więc czekam!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

47

Odp: SillyVenture 2003 ?

Dobra. Data ustalona, teraz trzeba tylko powiadomić ludzików...
Kto ściągnie Trophy'ego i BlackD0ta ?
Ja powiadomie Darthagana....

Mam nadzieję, że na wspomnianego m@ila odpiszesz przed tym meetingiem ?  :P

48

Odp: SillyVenture 2003 ?

Ja niestety w niedzielę nie mogę bo pracuję od 8-20 :-( Więc do następnego razu !!!......jeżeli takowe się odbędzie.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

49

Odp: SillyVenture 2003 ?

Ave ! Morituri Te salutant (czy jakoś tak, hehehe...). ;)

Oto stan na dzisiaj: Darth ponownie nie może przybyć na spotkanie (nauka!),  Phoenix to samo, BlackD0t tez sie chyba uczy - w kazdym razie na GG nie odzywa sie.... :o   Stryker pracuje (ale nie wiem czy 7x w tygodniu ??!?), zas na pewno Gepard moze a ja w 80% (bo tez nauka!).
Pretensje kierowac bezposrednio do tych co nie moga.
Wiec, organizatorze, sam ocen czy warto robic meeting dla 1+2 osob.
(trzeba tez zamowic dobra pogode, hehe).
A poza tym to na privie czekam na wiadomo co...  :>

P.S. Sugeruję negocjowac bezposrednio z McMasterem w sprawie zgody na SILLY VENTURE na jesien w 3-miescie...

50

Odp: SillyVenture 2003 ?

szanse na kolejnego Easta sa dosc znikome... jeszcze oficjalnie nic nie mowimy, ale chyba nie wypali... :(
cieszysz sie co, Buster?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.