51

Odp: L.a.m.e.r.s.

I jak się czujesz po jasnej stronie mocy? smile

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

52

syscall napisał/a:

A lol odnosil sie do faktu ze minelo rowno z 15 lat od ostatniej prody lamers na a8 (smells like cream) i w takim duchu byla ta wypowiedz.
No ale coz, jestem tylko lamerem. przez male "l"

ps. kto to mikey wogole? jakas pauka smile

Nie no....ręce opadają, kto jak kto, ale Ty? przeca ogarniasz scenę od zawsze. Nie bądź "pauka"!!

1. Smells Like Cream to była produkcja by DIAL (Jager i moja skromna osoba za tym stała).
2. Quast Party 1998 to zlot na którym zajęła drugie miejsce w demo compo. Czyli 14 lat temu.
3. do Lamers wstąpiłem ze dwa lata później i tu podam śmieszna anegdotę iż stało sie to bezpośrednio za fakt iż podobno byłem jedną z bardzo niewielu osób która potrafiła jednym tekstem zgasić XTD podczas dyskusji smile a to naprawdę nie jest łatwe. Na SV 2000 juz byłem pod szyldem grupy Lamers w Gdańsku.

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-12-11 17:55:24)

gep/lamers^dial

53

Ah widzisz, wybacz smile Mi sie ciagle mylilo dial z lamers bo profil podobny i w zasadzie jestes mocno kojarzony z tymi tworami. Mea culpa. mowilem ze jestem lamer smile

Na świecie ludzie wychodzą na ulice,aby obalić rządzące nimi złodziejskie elity. W Polsce skorumpowane elity odsunięte od władzy chcą obalić Naród. --2017

54

No co Ty? Joinąłeś się? wink

I Ty zostaniesz big endianem...

55

Jeszcze jedno nawiązanie do Amigi - http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … _0549.html :-)

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

56

LOL , całkiem o tym zapomniałem, joinąłem się jeszcze przed "World of Commodore", ba nawet lansowałem się kilka dni w słynnym "samochodzie za demo" wink

niemniej kilka osób na party po spojrzeniu na identa było powiedzmy w lekkim szoku big_smile

gep/lamers^dial

57

Adam Klobukowski napisał/a:

Może Cyprian się boi konkurencji tongue

taaa... minął kolejny rok i.......

PunBB bbcode test

zdążyliśmy złapać za ST i Falcona... ba nawet Adamie zdążyłeś wstąpić do Lamersów...

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-11-29 14:41:43)

gep/lamers^dial

58

minął kolejny roczek....

PunBB bbcode test

i bardzo klasycznie:
https://www.youtube.com/watch?v=oHr4AIiHVyY#t=63

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-12-17 15:52:47)

gep/lamers^dial

59

Tak się wetnę między wódkę a zakąskę... Czy jest wersja Prozac Dreams odpalająca się z SIO2SD? Wersja opublikowana na SV2k16 odpala mi się ładnie z Side2, ale ze SIO2SD - nie chce wystartować, ładowanie zatrzymuje się na początku.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

60

perinoid: Jest, niestety w tej chwili nie dostępna. Co do SIO2SD - próbowałeś z wciśniętym OPTION?

61

Oczywiście próbowałem z Option, efekt ten sam. Czekam zatem na ostateczną wersję :-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

62

Przepraszam, że się wtrącam. Mam tylko pytanie, czy ma ktoś z Was kontakt z Ajckiem?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Mam nr tel kom. Jeśli potrzebujesz - let mi noł.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

64

dzwonię, piszę maile, próbuje coś odzyskać. Trwa to już zbyt długo.

65

@perinoid: chyba nie chce się ładować, gdy jest włączone Top Drive. Naciśnij 2 razy Shift, potem K1 lub K2 do topdrive mode i zmień ustawienie na OFF.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

66

voy napisał/a:

@perinoid: chyba nie chce się ładować, gdy jest włączone Top Drive. Naciśnij 2 razy Shift, potem K1 lub K2 do topdrive mode i zmień ustawienie na OFF.

No niestety, nie daje rady. Ładuje się do sektora $00c, pokazuje czarny ekran i staje. Bez czy z TopDrive, w trybie turbo czy normalnym - bez różnicy.

67

Wracam do mojego poprzedniego pytania - tym razem jak załadować Prozac Dreams z dyskietki? Chcę zrobić sobie obraz do odpalania tego dema ze stacji 1050. Próbowałem nagrać na dyskietkę z DOS-em (II+ 6.4) i odpalić z linii poleceń - wczytuje kilka sektorów, ekran robi się czarny i tyle, stoi. Zrobiłem autobootujący się obraz za pomocą AtrUtil95 - to samo. Generalnie zachowuje się jak przy próbie odpalenia z SIO2SD opisanej powyżej. Ktoś? Coś? Proszę...

68

@pernoid - jest takie coś co nazywa się xBios... wink

69

Dzięki, już się douczam.
Ciekawe, czy na Boogie Nights też to pomoże. Tam problemem jest miejsce na dysku, bo BN zostawia tylko kilka sektorów wolnych i nawet na DOS nie wystarcza. Zrobiłem obraz bootujący za pomocą AtrUtil95, ale o ile po załadowaniu z SIO2SD wszystko jest OK, o tyle po przegraniu tego obrazu na dyskietkę, po załadowaniu demo się wykrzacza. Szukam innej opcji.

70

@perinoid - jak masz U1MB to użyj side2 i sdx.

71

Mam i U1MB, i Side2. Ale mi chodzi o możliwość odpalenia z dyskietki, bez Side2/U1MB (komp ma odpowiednio rozszerzoną pamięć). Miałbym sprawę załatwioną, gdyby obraz XBIOS do wrzucenia na niego plików był w MD (dla Prozac Dreams) lub DD (dla Boogie Nights). A jest tylko SD, przez co jest za mały. Kombinuję, jak to przenieść, ale na razie moja niewiedza wygrywa.

Nie q-mam. Zrobiony AtrUtils95 bootowalny image nie chce odpalić na prawdziwym Atari, a na emulatorze - działa. Zrobiony za pomocą dir2atr z xboot.obx jako loader image nie chce odpalić na emulatorze, a na prawdziwym sprzęcie nie mam jak sprawdzić. Odkładam sprawę na środę.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2017-05-22 18:54:17)

72

może jak dobrze pokminisz to znajdziesz hidden part w produkcji, która na xbios się NIE uruchomi wink

73

xB mozesz skopiowac na dyskietke dowolnej gestosci.

w zalaczniku wraz z demo

Post's attachments

prozac1.atr 130.02 kb, liczba pobrań: 8 (od 2017-05-22) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

74

Dołożę starań żeby wersja finalna PD wczytywała się z różnych nośników.
Tymczasem dzięki za szybki "fix" XXL.

75

xxl rozsiewa niechciane oprogramowanie, dlaczego moderacja nic z tym nie robi? wink

.: miejsce na twoją reklamę :.