51

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Kochani, oto szkic "na szybko" wykonany przez Piter'a (dziękuję!). Tak mniej więcej wyglądać będą koszulki dostępne na SV2k10. Jeszcze w tym tygodniu podane zostaną szczegóły i ceny. 

PunBB bbcode test

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-11-15 22:25:06)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

52

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

to ja chcieć jedną xxl!

53

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Poproszę 1 M i 1 L.

Ostatnio edytowany przez mono (2010-11-15 23:16:05)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

54

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Tylko białe ? ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

55

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

szt.1 dla mnie, ale dużo XX dla mnie bo preferuję luźne t-shirty a nie typu "borat";)

gep/lamers^dial

56

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Panowie, w tygodniu będą szczegóły :) to taki "szkic" :D I zmieniliśmy teraz trochę logotyp z tyłu na bardziej kolorowy (nawiązujący do kolorków w słowie ATARI na Falconie - zainteresowani wiedzą o co chodzi :P)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-11-16 00:02:39)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

57

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

ja tez poprosze .XL szt 2

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

58

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Też się piszę na 2 sztuki XXL

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

59

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Na SV2k sound system był taki sobie, na SV2k4 było już znacznie lepiej... a co będzie na SV2k10? Otóż udało mi się załatwić sound system, który (po przekazaniu szczegołów Pinowi) cytat "hmmm - zanosi się na to, że można tym tynk odrywać od sufitu, ścian i parkiet w podłodze też może temu nie podołać :)"

Mixer, eliminator sprzężeń, koncówka mocy 2 X 1200 WATT + 2 kolumny 800 WATT każda i buffer 800 WATT (o ile gość go nie sprzeda bo wystawił gdzieś ogłoszenie w prasie).

Całością zaopiekuje się Pinokio.

Panie i Panowie, jak szaleć to szaleć :D

NIECH NAS USŁYSZĄ !!!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-11-18 00:22:06)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

60

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

grey, czyli panie szaleć nie mają ;) Co do koszulek, to ja reflektuję, póki co, na jedną M.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

61

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

To jak Pinek zacznie śpiewać caaałooodobooooowy to teraz wszyscy usłyszą!

62

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Kroll napisał/a:

Czesc

Witam wszystkich, w szczegolnosci organizatora Greya, w tej chwili moge powiedziec na 90% ze pojawie sie na party przyjade razem z Pin-em.

Pozdrawiam
Kroll

KROLL, wez dla mnie ident z party w Krakowie!! Rozmawialismy w Glucholazach. Kminisz?

63

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

I dla mnie, ja też nie dostałem!

grzybson/SSG^NG

64

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

ponawiam nieswoje poniekąd pytanie. Czy koszulki będą wyłącznie w kolorze białym???? - i czy mogą być w nie-białym, czyli czarnym i czy w takim przypadku będą cokolwiek zawierać ... w temacie napisów oczywiście :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

65

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

pin, sorki że tak późno odpowiadam. miałem 4 dni przerwy - przesilenie jesienne ;)

oczywiście że koszulki nie będą białe ;) cena obecnie oscyluje w granicach ok 37 zł, ale szukamy tańszych rozwiązań.

kolejne nagrody w drodze. wkrótce ogłoszę jakie :)

aaa. no i miło powitać na liście partyzantów Jakuba Husaka (hurray!)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

66

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

witam
chcialem sie dopisac do listy uczestnikow i od razu pytanie: czy ktos moze wybiera sie z Wroclawia???

67

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

to ja też chciałbym się dopisać do listy obecności, tak na 90% będę

68

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Koledzy Tytus i Elkabato - witajcie na liście !

Ponownie zwracam się do Was Kochani z prośbą o udział w konkursach. Robię to nie dlatego, że zanosi się na brak prac, ale w obecnej sytuacji gdy przychodzą kolejne nagrody, istnieje szansa że także 3-cie miejsca mogą być premiowane.

pozdrawiam :)

Grey

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-11-24 18:55:20)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

69

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

elakabator: juz myślałem że poległeś po jakimś meczu waszej Olimpii, bo na lata świetlne Cię wcięło ;)

gep/lamers^dial

70

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Właśnie dopisałem kolejnych trzech party'zantuff z Czech, którzy potwierdzili obecność e-mail'em (Jan Krupka, Zdenek Burian, Bohdan Milar). Losy czwartego jeszcze niepewne (Pepax).

No robi się bardzo ciekawie. Mam nadzieję, że starczy miejsca :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-11-25 00:38:16)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

No i ch.uj wziął darmowe piwo.
Przy takiej frekwencji wypadnie naparstek na uczestnika.
Jak dobrze pójdzie. :)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

72

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Yerz, domówiłem dodatkowo 1 beczkę (50 litrów) :)

Myślę że na party będzie 65 osób +/-. Jeśli 50 osób pije, to przy (łącznie) 150 litrach rachunek jest prosty :) No i obiecywałem jeszcze happy hours - i nie wycofuję się z tego :)

Pozdrawiam!

Grey

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

73

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Rachunek będzie prosty, oczywiście :) - bo na 65 osób pijących będzie zapewne 165 ;) ... no i ziści się zła przepowiednia YerzmYeYa. Złego YerzmYeYa :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

74

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Pin, zobaczysz pewien magiczny stół na SV2k10 :) Damy radę, nawet przy 165 :D Spotykamy się raz na jakiś czas... dlatego wszystko będzie w wersji maxxx :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

75

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

gepard napisał/a:

elakabator: juz myślałem że poległeś po jakimś meczu waszej Olimpii, bo na lata świetlne Cię wcięło ;)

nic z tych rzeczy... dowiedziałem się po prostu, że na party będzie darmowe bro to jestem z powrotem ;)