101

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Dla mnie 1 sztuka XL.

ślamk!

102

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Ponieważ część z Was podróżować będzie pociągiem, poniżej zamieszczam mapkę dotarcia do party-place wraz z podanymi numerami tramwajów (6, 11 i 12):

PunBB bbcode test

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-12-04 02:04:24)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

103

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Kroll,

Dla mnie jedna L

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

104

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

grey. ja jestem prymitywem, prosze napisz po ludzku czym z gdanska glownego  (pkp) dojechac na partyplace (jedziemy jednak pociagiem) :)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

105

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

insert: tramwajem nr 6, 11 lub 12 :) bez przesiadek ;) vis'a'vis dworca głównego są wiaty tramwajowe. trzeba przejść tunelem i wyjść tam, gdzie jest kierunek Gdańsk-Wrzeszcz.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

106

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Albo SKMką z Głównego do przystanku Zaspa.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

107

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

SKM-a będzie łatwiej:

1. wysiadamy z obciąga na peronie dalekobieżnym, przechodzimy na jeden z podmiejskich peronów SKM, które sąsiadują z dalekobieżnymi

2. szukamy takiego automatu: http://tiny.pl/hw2j2 (stoją na podmiejskich i w tunelu)

3. kupujemy bilecik na trasie Gdańsk Główny-Gdańsk Zaspa (normalny 2,20pln)

4.wsiadamy do jakiejkolwiek SKM która będzie stała na podmiejskich peronach (bez względu czy będzie jechała do stacji docelowej Wejherowo/Rumia/Gdynia Główna/Gdynia Chylonia etc.)

5.wysiadamy na czwartym przystanku (Gdańsk Zaspa), wdrapujemy się na wiadukt i skręcamy na nim w prawo, dochodzimy do głownej ulicy (Grunwaldzka), przechodzimy na druga stronę i (skręcamy znów w prawo) i idziemy ową Grunwaldzką ok 300m ztcp, aż dochodzimy do party place (PSB)

6.zresztą jak znam Greya, to po drodzę umieści stosowne plakaty/drogowskazy ;) :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2010-12-05 10:12:24)

gep/lamers^dial

108

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

A tak dla nie-tubylców-trójmiejskich w celu identyfikacji czym jechać, to SKM = szybka kolej miejska.
Dawniej ta kolejka to były typowe "żółtki" czyli zespoły trakcyjne EN57 a teraz są wyremontowane http://www.tinyurl.pl/?ZvrMCARb Zdjęcie, o ile rozpoznaję, ze stacji SOPOT.

109

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

zdjęcie ze stacji Gdańsk Głowny, w Sopocie nie mamy jeszcze stoczni :P
te składy są ok, prócz tego że jest ich tylko ze cztery na całą resztę a jak Ci się trafi "pomarańczowy stworas" (EW58) to można zapłakać ;)

gep/lamers^dial

110

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

No dobra....nie Sopot.... a może widoczność była idealna a i aparat miał ktoś dobry :lol:

111

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

tylko nie gadajmy o aparatach, bo zaraz przyjdą As z Draconem  ;)

gep/lamers^dial

112

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Gepard: dziękuję za tak szczegółowe objaśnienie :) Z uwagi na to iż poruszam się tylko samochodem, planowałem jutro wybrać się osobiście środkiem komunikacji miejskiej do party-place :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

113

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

dziekuje Wszystkim :)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Btw, osoby prowadzące tramwaje w Gdańsku mają zwyczaj poruszania się swymi pojazdami w czasie wsiadania i wysiadania pasażerów. Dla osób wciskających się tam z pakunkami, sprzętem itp, może mieć to niejakie znaczenie.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

115

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

"osoby prowadzące tramwaje w Gdańsku mają zwyczaj poruszania się swymi pojazdami w czasie wsiadania i wysiadania pasażerów"

hahahaha. yerz, ostatnio masz wenę, nie powiem :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-12-06 00:38:41)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

116

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

gepard napisał/a:

tylko nie gadajmy o aparatach, bo zaraz przyjdą As z Draconem  ;)


Ciekawe czy Dracon przybędzie na party...?!

117

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

"O mnie się nie martw...". :D  Ważne, że tym razem zrobisz na złość ;) Vaskowi i pojawisz się na tym ogólnopolskim zlocie zgodnie z rzuconą dawno temu zapowiedzią....

118

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

pamiętam jak na poprzednim SV, powstał sekretny plan w związku z nieobecnością Michała na imprezie...
Atarowska brać w sile kilkunastu chłopa miała udać się pod dom Dracona (jakieś 20-30min z buta) od party place i skandować pod blokiem: "Dracon!!! Chodź do nas!!!!" :):):) . Nie udało się pozyskać jednak przewodnika ;)  :):)

gep/lamers^dial

119

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Gep,
mnie uprzedził...
Ale mogę zabrać nawigację i trafimy nawet po pijaku:)

skręć w lewo, później w prawo jesteś u celu, zacznijcie wołać :)

To wydaje się być całkiem dobry pomysł...
Znam nawet kilka osób które chętnie się przejdą... Ciekawe czy Pin będzię miał megafon....


Dracon.
Oj po ostatnich głuchołazach i ilus już tam sztaback 3city minął mi etap nie pojawiania się:)
tylko Ciebie na nich nigdy nie było...

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-12-06 16:00:46)

120

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

AS: niektórzy nie trafiają z GPSem nawet na trzeźwo ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

121

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Jak jeszcze można się dopisać do koszulek to poproszę L

122

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

AS... napisał/a:

Gep,
mnie uprzedził...
Ale mogę zabrać nawigację i trafimy nawet po pijaku:)

Jak lubisz calowac klamke podczas nieobecnosci glownego "poszukiwanego", to nie ma sprawy, zapraszam! :D

Przypomnialem sobie jak to wtedy (szesc lat temu?)  bylo, najpierw mnie "ktos" powkurzal, a potem naiwnie dziwil sie, czemu nie chce sie sie z nim widziec na party....  I stracilibyscie wtedy swoj cenny czas na bezowocna wedrowke, bo jakos potrafilem sobie ciekawie(j) zorganizowac czas w zupelnie innym miejscu :D :P ;)



Oj po ostatnich głuchołazach i ilus już tam sztaback 3city minął mi etap nie pojawiania się:)
tylko Ciebie na nich nigdy nie było...

Wiesz, nie wszystkim musi zalezec na tym samym, co Tobie....  A poza tym to wez sie w garsc, sprawdz sobie Atariki albo
scenowa galerie fotosow na PIGWIE i stwierdzisz, ze bywalem na lokalnych sztabach jak zes sam jeszcze w swoje 100lycy
brylowal i kazal sie nazywac "WieŚniakiem" (slad byl nawet na Twojej sygnaturce).  Na drugi raz lepiej sprawdz, jak juz
cos z(a)rzucasz.... :D 

Bede, czy nie, i tak zycze wszystkim udanej zabawy na SV2k10 w atarowskim duchu!!! :)

123

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

chill ludzie, chillllllllllllllllllllllll bo w ryja ;)
btw. w Cho(u)jnicach w takiej sytuacji walą tekstem "weź się ogarnij chłopie" , często/gęsto używanym w różnych sytuacjach (vide forum Chojniczanki c***), który to zwrot powoduje u mnie przypływ wielkiej radochy <--- to tak na wielkim marginesie :D

Ostatnio edytowany przez gepard (2010-12-06 21:52:02)

gep/lamers^dial

124

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Ech, jeszcze nie wiem czy dostanę wolne w piątek, ale chyba muszę TAM być, choćbym miał przyjechać dopiero na piątek wieczór.
W takim razie proszę o dopisanie mnie do listy uczestników :)
jury / Dom wariatów

Ostatnio edytowany przez jury (2010-12-06 22:49:37)

125

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

ja za to wiem juz na pewno ze niestety nie przyjade, zycze wszystkim milej zabawy :/

ps. ale prace na compo podesle wiec powalcze ;)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800