126

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

jury: no koniecznie! ale bądź przed 19:00, bo na tę godzinę planuję oficjalne otwarcie. a powiem tylko tyle - raczej warto na nim być ;)

insert: no poczekam jeszcze z usuwaniem Cię z listy ;)

no i cóż, listę zasiliło kolejne 6 osób ! widać, że reklama w radiu ESKA też robi swoje - spoty lecą po kilka razy, nawet gimnazjaliści piszą czy mogą wpaść :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Jury:
Bądź wcześniej - może o 17:00 puści się jakiś świeży film SF na bigscreenie z Falcona niedopalonego (żeby Cię irytować :) ).

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

128

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

stryker napisał/a:

Free Wi-Fi bedzie ? ;>

grey/msb napisał/a:

Raczej nie :> Stryker, chcesz żebym z torbami poszedł? :D

Ale spytam, może jakiegoś kompa uda tam się gdzieś podłączyć pod sieć, ale NICZEGO NIE OBIECUJE.



Czy kwestia dostepu do pajeczyny moze sie juz wyklarowala? :)
Bo nie ukrywam ze siec musiiiii byc :D

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Jury:
Bądź wcześniej - może o 17:00 puści się jakiś świeży film SF na bigscreenie z Falcona niedopalonego (żeby Cię irytować :) ).

Falcon niedopalony?, coooo, to nie jest jeszcze Falcon :D :D :D a do tego co to za film z niedopalonego Falcona, na big screenie to bedzie wygladalo jak 4x4 pixele zmieniajace co chwile kolor :P
A co do 17 to jak nie dostane wolnego to o tej bede wychodzil dopiero z pracy, kwak, jutro sie pewnie wszystko okaze.

Ostatnio edytowany przez jury (2010-12-07 00:22:29)

129

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

nie, raczej nie. sorki, ale ledwo się wyrabiam z innymi sprawami, nie chcę brać na głowę kolejnych :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

130

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

acha, no i informacja potwierdzona - na party będzie TV i videorelacja :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

131

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

grey/msb napisał/a:

nie, raczej nie. sorki, ale ledwo się wyrabiam z innymi sprawami, nie chcę brać na głowę kolejnych :D

OK, to cos trzeba bedzie zaradzic, notebooki na pewno beda, wiec czy ktos moglby zabrac siec na pcimci ? ja wzialbym switcha i jakos by sie po kablu dalo rade :)

132

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Dracon napisał/a:
AS... napisał/a:

Gep,
mnie uprzedził...
Ale mogę zabrać nawigację i trafimy nawet po pijaku:)

Jak lubisz calowac klamke podczas nieobecnosci glownego "poszukiwanego", to nie ma sprawy, zapraszam! :D

Przypomnialem sobie jak to wtedy (szesc lat temu?)  bylo, najpierw mnie "ktos" powkurzal, a potem naiwnie dziwil sie, czemu nie chce sie sie z nim widziec na party....  I stracilibyscie wtedy swoj cenny czas na bezowocna wedrowke, bo jakos potrafilem sobie ciekawie(j) zorganizowac czas w zupelnie innym miejscu :D :P ;)



Oj po ostatnich głuchołazach i ilus już tam sztaback 3city minął mi etap nie pojawiania się:)
tylko Ciebie na nich nigdy nie było...

Wiesz, nie wszystkim musi zalezec na tym samym, co Tobie....  A poza tym to wez sie w garsc, sprawdz sobie Atariki albo
scenowa galerie fotosow na PIGWIE i stwierdzisz, ze bywalem na lokalnych sztabach jak zes sam jeszcze w swoje 100lycy
brylowal i kazal sie nazywac "WieŚniakiem" (slad byl nawet na Twojej sygnaturce).  Na drugi raz lepiej sprawdz, jak juz
cos z(a)rzucasz.... :D 

Bede, czy nie, i tak zycze wszystkim udanej zabawy na SV2k10 w atarowskim duchu!!! :)


Dracon to bądź!

Postowanie powoli zaczyna iść w emocje..
Ale od kiedy mieszkam w3city nigdy nie byłes na sztabie.

Koniec skończyłem, mam nadzieję że w końcu napijemy się razem piwa...

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

jury napisał/a:

Falcon niedopalony?, coooo, to nie jest jeszcze Falcon :D :D :D a do tego co to za film z niedopalonego Falcona, na big screenie to bedzie wygladalo jak 4x4 pixele zmieniajace co chwile kolor :P
A co do 17 to jak nie dostane wolnego to o tej bede wychodzil dopiero z pracy, kwak, jutro sie pewnie wszystko okaze.

Haha, o czym mówisz? O tym nowym komputerze, do którego gdzieś z boku dla jaj podpięty jest Falcon?
Dobre, udało Ci się to. Ze śmiechu pokalałem bieliznę.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

134

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

jury napisał/a:
grey/msb napisał/a:

nie, raczej nie. sorki, ale ledwo się wyrabiam z innymi sprawami, nie chcę brać na głowę kolejnych :D

OK, to cos trzeba bedzie zaradzic, notebooki na pewno beda, wiec czy ktos moglby zabrac siec na pcimci ? ja wzialbym switcha i jakos by sie po kablu dalo rade :)


Jak będziesz bardzo potrzebował netu zabeiram na party blueconnect-a .
Można spróbować udostępnić to po wifi N.

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-12-07 11:53:12)

135

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Ze śmiechu pokalałem bieliznę.


... chyba pokakałem :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

136

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

AS... napisał/a:
jury napisał/a:

OK, to cos trzeba bedzie zaradzic, notebooki na pewno beda, wiec czy ktos moglby zabrac siec na pcimci ? ja wzialbym switcha i jakos by sie po kablu dalo rade :)


Jak będziesz bardzo potrzebował netu zabeiram na party blueconnect-a .
Można spróbować udostępnić to po wifi N.

No przydał by się bardzo, bardzo, bardo, bardzo ... :) tyle że wifi to mi akurat nic nie da bo nie mam jescze karty wifi do Falcona :) ale to nie problem, bo takiego blueconnect'a chyba bezproblemu będzie można udostępnić na złączu RJ45, ja wezmę switch'a i kilka kabli będzie można do tego podpiąć.
To nie zapomnij :D

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

O tym nowym komputerze, do którego gdzieś z boku dla jaj podpięty jest Falcon?

I Ty, taki duży chłopiec, który niby się zna na komputerach, uwierzyłeś w tą historyjkę jak ją opowiadałem na Grzybsoniadzie?
Panie, wiesz po jakiej ilości alkoholu ja to bredziłem :D

Ostatnio edytowany przez jury (2010-12-07 21:36:16)

137

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Do listy dochodzi kolega z Czech Pepax i (dostałem info dzisiaj) Jaskier / TQA (o ile pogoda mu tego nie umożliwi).

pozdr.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

138

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

czy jest jakis mail na ktory mozna wyslac prace na kompo w sobote rano?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

139

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

możesz wysłać na mój - greymsb MAŁPA poczta.fm

mam zamiar i tak wyskoczyć gdzieś na neta, bo nigdy nie wiadomo czy wszyscy przeczytali kiedy jest deadline ;)

pozdr.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

140

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Grey
-Nie musisz nigdzie skakać na net-a..
Będę miał ze sobą net:)

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-12-08 14:34:34)

141

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

AS - a czy przy owym kompie z internetem masz jakieś podejście do APE? (najlepiej po COMM'ie)??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

142

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Niestety niet com-ów tylko same nowe porty typu usb i takie tam.
Ale po jakimś sd/compact flash można coś tam przenieść zapewne na Twoją maszynkę /I\

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-12-08 14:31:49)

143

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

grzybson, czy masz możliwość podzielenia się na party stuffem na Pofo? Mam kartę pamięci i interfejs, ale nie mam możliwości upchnąć do kompa czegokolwiek.
grey, czy wiadomo, co z koszulkami?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

144

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Witajcie,
dzisiaj ostro sypnęło śniegiem u mnie w okolicy - mam nadzieję, że pociągi nie staną w polu i że mi samolotu nie odwołają!
A jaka pogoda w Gdańsku?
Pozdrawiam
Marcin

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

145

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

innuendo: Piter zrobi parę więcej, jakby ktoś zdecydował się kupić ją na party.

montezuma: teraz lekko sypie śniegiem, ale da się przeżyć :) kolejny dzień z rzędu sypiam po 3 godziny :/

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-12-08 20:55:24)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

146

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

grey, mam nadzieję, że M dla mnie jest bo mam ją zamiar odebrać na party :) Czy będą wyglądały jak ta, którą załączyłeś?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

147

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Pierwsza próba pakowania - i jest dobrze :-)

ATARI + monitor + śpiwór + parę drobiazgów = ~8kg

Muszę się zmieścić w 10kg i w 55cm x 40cm x 20cm, bo inaczej nie wpuszczą mnie do samolotu.
Ciekawe, czy na lotnisku będą chcieli, żebym włączył Atarynkę  (tak jak czasem proszą o włączenie laptopa).
A może potraktują mnie jak terrorystę próbującego wnieść na pokład bombę z rozszerzeniem pamięci i stereo, z oprogramowaniem aktualizowanym przez SIO2SD i ze zdalnym odpalaniem za pomocą joysticka :-)

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

148

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

no w piątek wszystko będzie jasne ;) pamietaj o przedłużaczu :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-12-08 23:36:14)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

149

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Montezuma napisał/a:

A może potraktują mnie jak terrorystę próbującego wnieść na pokład bombę z rozszerzeniem pamięci i stereo, z oprogramowaniem aktualizowanym przez SIO2SD i ze zdalnym odpalaniem za pomocą joysticka :-)

Tyle że to zdalne odpalenie joystickiem trochę mało zdalne, na jakiś metr, góra dwa :)

Ech, a tak ogólnie to ja chcę jechać już dziś :) a tu trzeba jeszcze jutro w pracy wysiedzieć, ech po raz drugi :)

Ostatnio edytowany przez jury (2010-12-08 23:59:59)

150

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Kochani, wybaczcie mi tę prywatę, ale nie mogę się doczekać Waszego przyjazdu :D Widok tylu osób, które dzielą tę samą pasję, muzyka z YM2149 i Pokey'a wypełniająca mury PSB... coś pięknego :)

Gdy tylko o tym pomyślę, robi mi się weselej :)

PAMIĘTAJCIE O PRZEDŁUŻACZACH !!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)