151

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

grey/msb napisał/a:

muzyka z YM2149 i Pokey'a

no, no, a DSP to co, pies :P

152

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

przedłużaczach do czego? :D - ja tam nie potrzebuję ... hahahahahhh



a jak tak dalej pójdzie, to partyplace podłączymy do najbliższej stacji trafo. To na wypadek, jak by się obwody w szkole poprzepalały :D

Ostatnio edytowany przez Pin (2010-12-09 00:50:28)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

153

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

gwoli przypomnienia: koszulka XXL szt.1 dla mnie, please.

gep/lamers^dial

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Pin napisał/a:

przedłużaczach do czego? :D - ja tam nie potrzebuję ... hahahahahhh

Zdrowego rozsądku. To by Ci się przydało.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

155

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

To wyruszam za 10 min, po drodze zgarniam TDCa i lecimy na Gdańsk  :D

156

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Grey, a jak tam sie wjeżdża do tego PSB? Od Grunwaldzkiej czy jakoś od boku?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

157

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

grey, jaka mniej więcej panuje temperatura w pomieszczeniu?
jury, dobrze, że jednak będziesz :)
Czy ktoś ma w kompie lpt?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

158

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

@innuendo: Ja mam lpt w "przystawce" do laptopa, ale nigdy nie sprawdzałem czy to łącze na prawdę działa. Więc... "przystawkę" zabiorę, ale gwarancji działania nie daję.

159

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

marekp, chętnie z grzybsonem z niej skorzystamy :) Jeśli zadziała, to będzie możliwość wgrania stuffu do Pofo.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

160

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

współczuje wszystkim którzy bolidami podążają na SV, przywaliło w pomorskiem śniegiem,że ho ho....Zoppot póki co zasypany, służby miejskie znów zaskoczone :P

gep/lamers^dial

161

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Nie tylko zoppot ale całe 3city.
Jadąc bolidem tragedii nie ma, tylko nie pchać się na obwodnicę trójmiasta, bo tam jak zawsze tiry się ślizgają a za chwilę pewnie ją zamkną...

162

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

nie wiem jak tam Szczurek z pługami, ale Karnowski póki co daje dupy ;) Ważne by Adamowicz stanął na wysokości zadania w kontekście party ;)

gep/lamers^dial

163

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Szczurek w miarę ok, chociaż mało dziś brakowało żeby autobus się na nie stoczył.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2010-12-10 10:03:46)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

164

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

grey/msb napisał/a:

możesz wysłać na mój - greymsb MAŁPA poczta.fm
mam zamiar i tak wyskoczyć gdzieś na neta, bo nigdy nie wiadomo czy wszyscy przeczytali kiedy jest deadline ;)

demko poszlo na maila

pozdrawiam

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

165

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Siem :)

Dzięki za zajeb1ste party Gray i Pin i Piter i ktokolwiek pomagał w organizacji :)

Naprawdę fajna atmosfera, a poza tym prysznice z ciepłą wodą, piwo do oporu free, materace na miejscu albo schronisko obok jak ktoś ma stare kości, żarło w barze na miejscu (zwłaszcza domowy żurek pycha) atrakcji za wiele :D itd. itd. można by tak wymieniać ....kogo nie było, niech żałuje - zbyt dobre party! Była obsówa znaczna z kompotami, no ale to czasem jest nie do uniknięcia.

Dzięki dla Mono za konwertnięcie mod'a na neo i dla Yerza za udostępnienie nagłośnienia :)

Pozdro dla partyzantów, dzięki za wspólnie spędzony czas i dzieki dla wszystich, którzy wystawili prace! Respekt.

Dozo na następnym! :)

Ostatnio edytowany przez booker (2010-12-12 17:20:52)

166

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

bedzie duzym nietaktem zapytanie o jakies wyniki?

przechodze na tumiwisizm

167

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

www.nie-ma-wyników.com
Prace, prace, music compo! Po ch* wyniki. :)

Ostatnio edytowany przez epi (2010-12-12 20:24:26)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

168

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

No i po party. Grey'u chciałem Tobie PODZIĘKOWAĆ!!! za party. To było coś NIESAMOWITEGO, ja to nawet nie będę
próbował opisać tego, bo brak mi słów, a do tego myślę że nie ma takich które mogły by
chociaż częściowo oddać to czym było SV1k10. Jak nie zrobisz następnego to ... no, także uważaj :)
Booker, a Tobie to jestem dłużny, dzięki za wypełnienie misji dzielnego pilnowania abym nie dostał się zbyt
blisko butelki :) Pozatym,  Panie i Panowie partyzanci, wszystkim dzięki za REWELACYJNĄ zabawę.

Ostatnio edytowany przez jury (2010-12-12 21:35:04)

169

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

jury, mamy coś Twojego (a właściwie Twojego Falcona).
Party super, ludzie także. Miło było pozna nowe osoby oraz tych, których znałam wcześniej tylko z nicków. Prac multum. Poza jednym elementem, który mi się nie podobał, to SV zrobiło na mnie pozytywne wrażenie :) grey, czekamy na kolejną edycję :)
I trochę prywaty: dzięki dla Jakuba Husaka i pirxa za bezpieczne odwiezienie do domu, maziemu i Yezusowi za wczorajszy nocny wypad po hot-dogi, Piterowi za możliwość użytkowania Jaguara ;) Kogo nie było niech żałuje. No i czekam na koszulki.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

170

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

innuendo, o jakiego mojego Falcona chodzi? Ja swojego zabrałem, conajwyżej gdzieś tam się może walać mój mózg :)
ale to chyba nie na SV go zgubiłem, tylko już gdzieś dawno temu :D
Jak nikt się nie zgłosi, to ja chętnie przygarnę tego Falcona, hehehe.

edit:
hmm, ten falcon to pewnie Yerza, haha

Ostatnio edytowany przez jury (2010-12-12 22:22:05)

171

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Nie, to jest coś od Flaszki, draco pamięta co, i powiedziano nam, że to Twoje. Niech Yerzm zobaczy, czy czegoś mu nie brakuje. I taki cytat częsty z SV "kobieta w damskiej toalecie!" ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

172

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Jury, to jest sieciówka do flakona 10mbit. Zostawiłeś ją nam do warowania oprócz flaszki. :)  Chyba Yerzu ją pobrał dla Ciebie. I dzięki, że Ci się chciało iść w nocy po hot dogi - życie mi uratowało haha. Jesteś u mnie spłacony :)

Ostatnio edytowany przez booker (2010-12-12 22:17:49)

173

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Draco ją ma, także jakoś Ci oddamy :) booker,  hot-dogi to nie tylko Tobie ratowały życie ;) Na szczęście stacja visa vis.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

174

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

Stacja moze wizawi ale tym razem było to  bardzo daleko :D

175

Odp: SV2k10 - lista obecności & aktualności.

W dodatku odcieta dwupasmowka z plotkiem po srodku :)

Dzieki wszystkim za party i swietna zabawe. Oprocz zgrzytu z pora compotow bylo bez zarzutu a nawet lepiej.