76

Odp: LAST 2003

Tak, panienki beda w Opalenicy... cale 100 MB ;)

77

Odp: LAST 2003

jeżeli ktoś planuje jakiś erotyczny show na żywo w Opalenicy to proszę o tym wcześniej napisać - wtedy po prostu nie przyjadę.

Przyjeżdżać możesz bo zimą na pewno żadnego erotic show nie będzie  (no chyba, że na pokazy filmów przyrodniczych na big screenie również jesteś uczulony....) mnie niestety na CP w Łopalenicy zimą nie będzie nad czym zresztą ubolewam - no ale cóż weselisko wpakowało mi sie centralnie w termin party a wywinąć się nie mogę....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

78

Odp: LAST 2003

No prosze, kolejny atarowiec sie zeni - to jakas panujaca moda tak jak na: "mahna mahna" lub "frasunek" ? ;)

79

Odp: LAST 2003

oo nie Macgyver ... to nie ja się żenie hehe ... jeszcze nie ......

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

80

Odp: LAST 2003

to jakas panujaca moda?

widac to prawda, ze czlowiek glupieje na starosc   :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

81

Odp: LAST 2003

Dobra dobra. Na Lascie za zimno, zapomnijta o stripizach XD. Ostatniego Lasta przypłaciłam 2-miesieczną grypą -_-'.

A poza tym - BĘDĘ na 100 procentów :].
Kiedy wracaliśmy z Ornety z Waskiem i jechaliśm koło Taklamakanu, obiecałam, ze za pół roku tam wrócę :].

There's special place for me in hell. It's called the throne.

82

Odp: LAST 2003

Pol roku ? A co zamierzasz tam robic na przelomie stycznia i lutego ? ;)

83

Odp: LAST 2003

Wiedziałam, ze ktoś o to zapyta XD.

....że za 4 miechy tam wrócę :]... No że wrócę tam na LASTA, no XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

84

Odp: LAST 2003

A co do zimna - nie obawiaj sie, zawsze moge cie rozgrzac... gorca herbatka oczywiscie ;) albo grzancem ;)

85

Odp: LAST 2003

Wódką najlepiej XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

86

Odp: LAST 2003

To moze wodka zamiast wody na "mokrym podkoszulku" ? :) Przeciez nie zawsze musi byc woda - twoim konkurentkom w Ornecie nie przeszkadzala nawet Fanta ;)

87

Odp: LAST 2003

... no Messiah, proponuję miss mokrej podkoszulki, lecz by nikt nie poczuł się urażony widokiem twoich walorów przyrodniczych proponuję zamiast wody użyć płynnego betonu. Widok będzie mniej bulwersujący, a żekłbym że może to być nawet zabawne.
:D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

88

Odp: LAST 2003

zabawne jak koncert szazy drewniaku -_-'

There's special place for me in hell. It's called the throne.

89

Odp: LAST 2003

...no tak, czyli zabawne. To tak samo jak Voyager'a, czy Boys i Michał Gielniak!!!

...a przynajmniej zadbaj jakoś o siebie i na LASTA zrób sobie jakiś makeup, to może dostaniesz poważniejsze propozycje, gdyż wówczas nie będziesz wyglądać już jak 13-latka. hehehehehehehe;- :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

90

Odp: LAST 2003

Mam propozycje co do terminu i organizacji Lasta: proponuje, aby party zaczelo sie 27 i skonczylo 29 grudnia z mala zmiana organizacyjna, ze kompoty odbylyby sie w niedziele w ciagu dnia. W ten sposob, ci ktorzy beda musieli wrocic na poniedzialek do pracy beda mieli cale popoludnie i wieczor na powrot, a ci co beda mogli zostac beda mieli trzydniowe party bez popadania w konflikty rodzinne typu wyjazd na party w Święta. Co Wy na to?

91

Odp: LAST 2003

popieram

92

Odp: LAST 2003

Mi takie rozwiazanie tez odpowiada - prawdopodobnie w tym czasie bede juz mial nowa prace i nie wiem jak bedzie wygladala sprawa "wykombinowania" wolnego dnia.

93

Odp: LAST 2003

Popieram --''

Drewniaku, ja wyglądam na 13 lat, a ty ... spróchniałeś jusz ze starosci ;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

94

Odp: LAST 2003

Popieram --''
Drewniaku, ja wyglądam na 13 lat, a ty ... spróchniałeś jusz ze starosci ;)

To zalezy kto ocenia - ostatnio jak komus pokazywalem fotki z party, to padlo stwierdzenie, ze wygladasz na okolo 22-23 ;)

95

Odp: LAST 2003

lipa jak dla mnie ...

96

Odp: LAST 2003

Zina mi dała 24 ... kumpel mi dał 24 ... matko boska jedyna, czy ja na serio aż tak staro na zdjeciach wyglądam? XD

Ou-jeeeeeeeeeee!!

LAST coraz bliżeeeeeeeeeeej XDDDD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

97

Odp: LAST 2003

Mac: nie mam cie na liscie.

                    Schindler

98

Odp: LAST 2003

Rozumiem, ze chodzi o liste ludzikow, ktorzy przyjada na LP2K3 - wiec dopisz mnie do niej, bo naprawde musialoby sie cos wydarzyc, zebym nie przyjechal - bede na 99%.

99

Odp: LAST 2003

Jak zwykle bede na 99,9%!  8O
Raz opuściłem Lasta, drugiego razu bym nie przeżył!

100

Odp: LAST 2003

Ja opuscilem 2 Lasty i jedno Lato Ludzikow... ale obiecuje poprawe ;)