2,901

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pomimo wielkich chęci nie udało mi się pośmiać.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2016-02-05 00:05:55)

2,902

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Generalnie poziom kabaretów zbliżył się do zera. Ktoś fajnie w necie skonkludował:

"Największą zarazą naszych czasów jest głupota. Głupota, która stała się już nie tylko kawałkiem powszedniego chleba, który jesteśmy zmuszeni spożywać co dzień, lecz masowo spożywaną używką, modną i pożądaną, która nie niesie ze sobą nic oprócz bezrefleksyjnej przyjemności. Polska scena kabaretowa jest spowita dymem z tejże używki, a jej opary wdychają po równo postacie ze sceny oraz widowni."

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2016-02-05 00:06:27)

2,903

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

Tylko jeszcze napisz czyj

No przecież wszyscy wiedzą czyj ... to oczywiste, że  Jar Jar Binksa ... on na pewno nie je marchewki i na rowerze nie da rady  jeździć bo mu sie uszy wkręcają w szprychy.

Ravenax28 napisał/a:

Pomimo wielkich chęci nie udało mi się pośmiać ....  Ktoś fajnie w necie skonkludował ...

A ktoś inny nieźle skonkludował, że "inteligentni ludzie zażenowanie sytuacja komentują żartem"

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2016-02-05 00:16:42)

2,904

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@syscall: Nie mogło być inaczej ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2016-02-09 12:38:25)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,905

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

500 zł na dziecko to jedynie początek góry lodowej i mydlenie oczu. Potrzeby są większe i należy wprowadzić istotne ulgi i odliczenia podatkowe.
U nas pokutuje jeszcze stara tradycja sugerujące że lepiej dostać "do ręki" niż skorzystać ze słabo widocznych lecz bardziej opłacalnych ulg.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci … opy/5prqpg

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,906

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie wypowiadałem się za bardzo w tym temacie ale w skrócie: wygląda to tak że zamiast dać wędkę i nauczyć jej obsługi to dają rybę...

2,907

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pisowski zamach na człowieka honoru. Boazerie wdowie zrywajo.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,908

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kasiorka... bedzie na jescze wieksze hulanki i swawole. jupi!

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

2,909

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28 napisał/a:

Pomimo wielkich chęci nie udało mi się pośmiać.

Może dlatego, że skecz został ocenzurowany?

http://film.onet.pl/skecz-ani-mru-mru-o … esz/eklbn6

xxl napisał/a:

kasiorka... bedzie na jescze wieksze hulanki i swawole. jupi!

Może 1% będzie pić. Ale pozostałe 99% będzie się cieszyć.
Ja przeznaczę to 500zł na szkołę dla córki.

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2016-02-17 18:32:36)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,910

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

to super, ja ekstra kase przeznacze na baciarke. szkole dla corki bede finansowal nadal z wlasnej kieszeni :D

cel socjalizmu to destrukcja rodziny... teraz rozwod bedzie sie jeszcze bardziej oplacal :D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

2,911

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

xxl napisał/a:

to super, ja ekstra kase przeznacze na baciarke. szkole dla corki bede finansowal nadal z wlasnej kieszeni :D

Widzisz, może Ciebie na to stać, mnie niestety nie.

Bez tych 500zł nie mógłbym zapłacić za szkołę córeczki.

xxl napisał/a:

cel socjalizmu to destrukcja rodziny...

Nieprawda. Poczytaj coś o socjalizmie.

xxl napisał/a:

teraz rozwod bedzie sie jeszcze bardziej oplacal :D

Zgadzam się z tym punktem Twojej wypowiedzi.
Jednakże - jak wspomniałem wyżej - sądzę, że będzie to może 1%.

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,912

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

thePink napisał/a:

Ja przeznaczę to 500zł na szkołę dla córki.

Wredny ten PiS :) Teraz twoja córka będzie miała na szkołę! Kaczyński znowu podzielił Polaków na tych co biorą 500 z odrazą i na tych co biorą bez :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,913

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

Wredny ten PiS :)

Wredny, zgadzam się.

syscall napisał/a:

Teraz twoja córka będzie miała na szkołę!

Będzie miała i bardzo się z tego cieszę.

syscall napisał/a:

Kaczyński znowu podzielił Polaków na tych co biorą 500 z odrazą i na tych co biorą bez :)

Nie.

Kaczyński podzielił Polaków na tych, którzy dostaną to 500 zł i tych, którzy nie dostaną.


tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,914

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To ja też powiem. Dostanę marne 500 zł :) Jeśli mi ktoś zasugeruje że to szmal na wódkę to dostanie zwyczajnie w mordę :)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2016-02-18 08:08:03)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,915

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie .... na sztabik ... dziecko zrozumie :)

2,916

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@grzeniu: naprawde myslisz ze kogokolwiek obchodzi na co to wydasz? :D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

2,917

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,918

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z bieżących ciekawostek to wraca sprawa z TW Bolkiem. Facet mógłby się już przyznać ... ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,919

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Wałęsa ma przesrane... jest znany, postac postrzegana pozytywnie na swiecie... ktos slyszal jaka role po '80 odegrali dwaj co ukradli ksiezyc? no wlasnie... boli. IV RP poki nie splugawi nie odpusci.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

2,920

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bolek to pikuś :) Zresztą sprawa jest znana, sam się przyznał :)
O wiele ciekawsze jest gdzie są i czy są inne teczki Kiszczaka i innych SBkow, i jakie literki alfabetu skrywają :)
Obstawiam 'Tu', 'Sch', 'Kom' itp :)

Edit: i 'Kacz' :P

Ostatnio edytowany przez syscall (2016-02-18 17:08:27)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,921

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

xxl napisał/a:

Wałęsa ma przesrane... jest znany, postac postrzegana pozytywnie na swiecie... ktos slyszal jaka role po '80 odegrali dwaj co ukradli ksiezyc? no wlasnie... boli. IV RP poki nie splugawi nie odpusci.

Jak rzadko przyznam Ci tu rację.

Jak Lech Wałęsa potępił rządy jednego z tych dwóch, co ukradli księżyc, to dziwnym trafem nagle znalazły się kwity....

Ciekawe, prawda?

Zresztą sam dawno temu mówił, że ci dwaj, co ukradli księżyc mieszają.....

A tak na marginesie - jakoś przycichła sprawa Dubienieckiego, czyżby były teść tak nakazał?
Bo ja jakoś nie wierzę żeby jego była żona, a zarazem córka jednego z tych, co ukradli księżyc wraz z całą rodziną
rzekomo nic nie wiedzieli o jego przekrętach?

To jest dopiero bomba, niestety jednemu z tych dwóch, co ukradli księżyc raczej nie będzie zależeć na wyjaśnieniu tej sprawy do końca.... Dubieniecki też cicho siedzi - wiadomo, wypadki chodzą po ludziach....

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2016-02-18 20:36:04)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,922

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dubieniecki siedzi cicho, bo areszt mu przedłużyli :)
http://www.fakt.pl/krakow/marcin-dubien … 11203.html

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

2,923

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

thePink napisał/a:

Jak Lech Wałęsa potępił rządy jednego z tych dwóch, co ukradli księżyc, to dziwnym trafem nagle znalazły się kwity....
Ciekawe, prawda?
tP

Bardzo ciekawe. Wyjaśnić by tylko warto, czy jeden z tych, co ukradli księżyc, kontroluje Kiszczakową, czy ona tak sama, z sympatii do niego, wyciągnęła karzącą rękę sprawiedliwości?
Ale żeby Kiszczakowa na stare lata nagle zmieniła orientację polityczną, niczym papuga oberlejtnanta von Nogaya? Ładny interes.

Ostatnio edytowany przez Simius (2016-02-19 07:11:47)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

2,924

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A ja się pytam: GDZIE JEST ŚNIEG ? Niech Instytut Promowania Narciarstwa się tym zajmie a nie jakimiś bohaterami kreskówek.

2,925

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Simius: przecież wiadomo, że Kaczor to taki Emmanuel Goldstein III RP, winien jest z definicji wszystkiemu, a zwłaszcza wszystkiemu temu, co narusza wykreowany przez media przenajświętszy Zestaw Aktualnych Dogmatów.

Ciekaw byłbym, jak dzisiejsza obrona Wałęsy przez tych samych ludzi wyglądałaby w pierwszej połowie lat 90, kiedy osiągająca wtedy kilkusettysięczne nakłady Wyborcza codziennie, niezmiennie, pracowicie dzisiejszego euromędrca opluwała i oblewała pomyjami od stóp do głów. Chociaż w zasadzie mogę się tego domyślać :D

KMK
? HEX$(6670358)