3,976

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP ja nie chcę być źle zrozumiany. Ja nie chcę totalnie krytykować poprzedników, że to samo zło a ci obecni to samo dobro. Po prostu nie rozumiem walenia w pis tylko za to, że jest pis.

3,977

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

RTG napisał/a:

był już taki inteligentny pan co twierdził, że są plusy ujemne.
@pancio.net ..ok, jestem za tym żeby "zważyć" plusy i minusy.
np. 250 mld. zabrane mafii vs. sytuacja z turystami i Morskim Okiem.

.. ale ja tylko tak ku podtrzymaniu barejowskiej myśli... a z pięćset plus wziąłem "+" jako skojarzenie do wątku Barei :-)

https://systemembedded.eu/ ... https://www.youtube.com/watch?v=GwS7Es1x6mw
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

3,978

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bo u nas nigdy nie może być normalnie, jak ktoś popiera jedną stronę barykady, to ta druga wszystko robi źle i na odwrót. Nie ma szarości, tylko czarne i białe.

3,979

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Polaryzacja społeczeństwa to celowy zabieg socjotechniczny. Odgrywanie przedstawienia teatralnego dla gawiedzi, pt. "Ostry spór polityczny" służy zabetonowaniu sceny politycznej i niedopuszczeniu do pojawienia się poważnej alternatywy. W rzeczywistości lewicę pobożną z PiS z lewicą bezbożną z pozostałych partii pomagdalenkowskich łączy więcej niż się wydaje. Właśnie dzisiaj jednogłośnie (przeciw glosowało tylko kilku posłów Konfederacji) uchwalili jedną ze sztandarowych ustaw lewicowej agendy - tzw. "ustawę antyprzemocową". Zobaczycie, że tylko kwestią czasu jest równie zgodne wprowadzenie "małżeństw" jednopłciowych z prawem do adopcji dzieci. "Bogoojczyźniany" PiS przyklepie to równie skwapliwie jak Torysi Camerona. Podobna zgodność panuje w sprawie amerykańskiej ustawy 447.
Z premedytacją, bezczelnie grają z suwerenem w dobrego i złego glinę, przy czym każda strona jest tym dobrym dla własnego elektoratu.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

3,980

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To co jest tą poważna alternatywą polskiej sceny politycznej?

3,981

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To zależy czy do "poważną" podchodzisz ilościowo czy jakościowo.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

3,982

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zależy co autor miał na myśli - i oto pytam. Tych kilku posłów z brunatnego cyrku?

3,983

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Poważną - tu przede wszystkim w znaczeniu "mogącą stworzyć zagrożenie w wyborach". Oczywiście pośrednio znaczy to też, że chodzi o alternatywę wobec budowy socjalizmu. Bo kolejna partyjka lewicowa, jako potencjalny sojusznik, niewątpliwie znalazłaby sobie jakąś niszę ekologiczną, nie będąc zwalczaną zbyt namiętnie przez istniejące ugrupowania. Budżetowych pieniędzy wystarczy dla każdego towarzysza.
Co do "brunatnego cyrku", to domyślam się, że zgodnie ze stalinowską doktryną propagandową (kto nie z nami, ten faszysta), masz na myśli Konfederację? Przypomnę więc tylko, że partia, której kolorem był kolor brunatny, była partią narodowo-socjalistyczną, zatem, abstrahując od fundamentalnych różnic między nacjonalizmem polskim i niemieckim, coś raczej w rodzaju PiS niż Konfederacji.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

3,984

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dlatego napisałem "brunatnych", nawiązując do nazi-onanizmu hailujących głupków (Bosak team itd)  a nie do prowadzenia realnej polityki zakrawającej na NS (Prezesunio). Demagogię per Stalin to mogę tylko skomentować: ok boomer :D

3,985

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Simius napisał/a:

Zobaczycie, że tylko kwestią czasu jest równie zgodne wprowadzenie "małżeństw" jednopłciowych z prawem do adopcji dzieci. "Bogoojczyźniany" PiS przyklepie to równie skwapliwie jak Torysi Camerona.

weź nie strasz tym tym postępowym postępem z zachodu, to ja może poproszę do Putina ;-)


Simius napisał/a:

Podobna zgodność panuje w sprawie amerykańskiej ustawy 447.

jak tu się Pisiory czy insze POkodziory dogadają a skrzętnie przemilczają sprawę przypomnę i jedni i dródzy z przyklaskiem prawie całej reszty to nasze długi wobec narodu wybranego spłacać będą jeszcze wnuki naszych wnuków, a jak nie spłacać to służyć u nowych panów, to jest naprawdę przerażająca perspektywa!

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3,986

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ciężko mi się zaległe posty nadrabia bo w internetach nie siedzą więc napisze tak:
bosak i inni mowia dobrze, tak powinni zawsze, zamiast nękać LGBT i inne bzdury robić zająć się dobrem społeczeństwa. Wystarczy działać w interesie ludu i odpuścić nękanie homo i transów. Parę lat temu popierałem ten nurt ale zniesmaczyła mnie nienawiść do LGBT.
Co do epidemii bo nazywanie tej szopki pandemią jest poniżej mojej godności- myślę, że jest to szwindel by wprowadzić elektroniczną identyfikację obywatela. Każdy z was jest wystarczająco mądry by dojśc o co mi chodzi,

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

3,987

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Creonix napisał/a:

Nie wiem, czym jest ten wirus ale uważam ze

Czyli nie znam się ale się wypowiem :D

3,988

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Naprawdę wolę obecny lub poprzedni "układ" od chłopaczka z młodzieży wszechpolskiej z zapleczem skinheadów i kiboli.
Teraz "stonowana" maska gdy się wkręca w koryto, ale nie wierzę w takie przemiany i zmianę ideałów.

Choć historycznie były wielkie przemiany, Olek tak bardzo szedł w lewo, że aż wyszedł z prawej strony ekranu i za swojej prezydentury robił kościołowi lepiej niż prawica, a Romuś (ex. patron chłopaczka) w prawo, że wyszedł ze strony centrolewej.

Dajcie spokój, to wszystko teatr, w dodatku wyjątkowo gówniany.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2020-05-07 07:57:28)

3,989

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Racja z tym teatrem, choć nie wszyscy w nim wg mnie uczestniczą. Są oczywiście dwie główne grupy aktorów nie mogące bez siebie żyć, muszą się naparzać, dwie mniejsze co by chciały ożenku i trochę pretendentów poza sceną. Mnie przemiana pana konia do dziś fascynuje ;-). Hop, hop, kto nie skacze..... :D

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2020-05-07 09:10:13)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3,990

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atarixegs napisał/a:

Czyli nie znam się ale się wypowiem :D

To domena rządów. Same matoły ale decydują o zdrowiu, finansach i życiu społeczeństwa. A wy im wierzycie!

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

3,991

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jacques napisał/a:

Naprawdę wolę obecny lub poprzedni "układ" od chłopaczka z młodzieży wszechpolskiej z zapleczem skinheadów i kiboli.
Teraz "stonowana" maska gdy się wkręca w koryto, ale nie wierzę w takie przemiany i zmianę ideałów.

Choć historycznie były wielkie przemiany, Olek tak bardzo szedł w lewo, że aż wyszedł z prawej strony ekranu i za swojej prezydentury robił kościołowi lepiej niż prawica, a Romuś (ex. patron chłopaczka) w prawo, że wyszedł ze strony centrolewej.

Dajcie spokój, to wszystko teatr, w dodatku wyjątkowo gówniany.

Fakt Olek po objęciu prezydentury okazał się mega katolikiem i nawet konkordat podpisał. Żeby było śmieszniej dziś twierdzi że nic takiego nie miało miejsca. Roman natomiast zawsze był trochę dziwny - może przez to że uważał się za liberała i nie pasowało mu towarzytwo z którym zaczynał kariere ale mając takiego dziadka i ojca był na taki początek skazany .

3,992

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

nie usprawiedliwiaj Konia, Koń jaki jest każdy widzi - jak wygramy dobra nasza, jak przegramy to się drzemy, tupiemy i skarżymy ;-)

https://obrazki.elektroda.pl/8362390600_1589183757_thumb.jpg

zobaczcie na pitupitu :D


https://www.youtube.com/watch?v=oxVQvcn7F5s

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2020-05-11 09:23:51)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3,993

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

macko76 napisał/a:

Roman natomiast zawsze był trochę dziwny - może przez to że uważał się za liberała i nie pasowało mu towarzytwo z którym zaczynał kariere ale mając takiego dziadka i ojca był na taki początek skazany .

Hahahaha, to jest naprawdę mocne :D
Niezły mi liberał i człowiek z zasadami: "zaczynał jako skrajna prawica bo go zmuszano, ale się nie zaciągał" :D

3,994

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z drugiej strony tez mamy aktywistów mediów "prawicowych"

https://bi.im-g.pl/im/45/73/15/z22491205IH,Marek-Krol.jpg

którzy chcą grzmią o uwolnienie RP od ludzi PRL a sami nie sprawdzili ile PZPR maja w sobie.

3,995

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Cytując: "Te świnie z niejednego koryta chłepczą"

https://systemembedded.eu/ ... https://www.youtube.com/watch?v=GwS7Es1x6mw
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

3,996

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jacques napisał/a:
macko76 napisał/a:

Roman natomiast zawsze był trochę dziwny - może przez to że uważał się za liberała i nie pasowało mu towarzytwo z którym zaczynał kariere ale mając takiego dziadka i ojca był na taki początek skazany .

Hahahaha, to jest naprawdę mocne :D
Niezły mi liberał i człowiek z zasadami: "zaczynał jako skrajna prawica bo go zmuszano, ale się nie zaciągał" :D

Nie zmuszono po prostu zawsze kombinował.

3,997

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Aż tu nagle .... strona listy przebojów Trójki znikła ... czy to przypadek? Słuchacze woleli jednak bardziej Kazika od Andrzeja.

3,998

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Creonix napisał/a:

Parę lat temu popierałem ten nurt ale zniesmaczyła mnie nienawiść do LGBT.

Zupełnie niepotrzebnie. To dobrze, że na scenie politycznej jest ktoś, kto otwarcie sprzeciwia się uroszczeniom tego hałaśliwego środowiska, bo to nieco hamuje rewolucję neokomunistyczną. Jednak wbrew pozorom, homosiom nic poważnego ze strony Konfy nie grozi, poza oporem wobec ich postulatów. Rzeczywistym, egzystencjalnym zagrożeniem dla tego środowiska jest tzw."liberalna lewica". Ta sama, która uczyniła sobie z LGBT narzędzie rewolucji. Doskonałą tego analogią są relacje senatora Palpatina i Ruchu Separatystów, przedstawione w Gwiezdnych Wojnach.

Ostatnio edytowany przez Simius (2020-05-16 21:05:31)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

3,999

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z Polski.

A jak widać i słychać - niestety następuje eskalacja. Co gorsza - milicja broni PiS, nie obywateli i państwa. Patrząc na to co się dzieje - całe "prawo" uchwalone od początku tzw. "pandemii" łamie WPROST postanowienia Konstytucji zawarte choćby w Art.8. Bez ogłoszenia stanu nadzwyczajnego jakiekolwiek ograniczenia wolności: osobistej, prowadzenia działalności gospodarczej, i tak dalej - są z gruntu bezprawne, ponieważ nie mogą być ograniczane zwykłą ustawą. To także jest wpisane w Konstytucji.

Ciekawostką, która doprowadzi prawdopodobnie do wielu tragedii jest to, że milicja strzeże bezprawia. Zamiast wyłapać tych bandytów w białych kołnierzykach i ich powsadzać "do wytrzeźwienia" pozwalają na rozwalenie domu 35 milionom ludzi. Smutne...

Normalnie PRL... Zbrojne ramie partii. Jest to co najmniej żenujący i wstrętny powrót do czasów ciemnej komuny.

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

4,000

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zwykłą ustawą nie? A jaką? Konstytucja nie dzieli ustaw na zwykłe i niezwykłe, i pozwala na ograniczenia wolności gospodarczej (Art.22) i osobistej (Art. 31.2) ustawą, ze względu na ważny interes publiczny.
Gdzie jest w konstytucji wpisane, że musi to być jakaś niezwykła ustawa?

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.