5,576

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

przenies sie do lat 70-tych XX wieku i przekonuj do nieszczepienia sie na 70 roznych chorob ktore zabijaly ludzkosc a zobaczymy w jakim stanie sie urodzisz..

zbyti jesteś kolejnym przykładem na to że komuna wraz z nazistami wymordowała inteligencje a podarowała edukacje ćweirćinteligentom którzy wessali nauki/wiedze na podłożu  kułactwa i prostoty. ot wyszła karygodna mieszanka...

.

5,577

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

pablozp napisał/a:

zbyti jesteś kolejnym przykładem na to że komuna wraz z nazistami wymordowała inteligencje a podarowała edukacje ćweirćinteligentom którzy wessali nauki/wiedze na podłożu  kułactwa i prostoty. ot wyszła karygodna mieszanka...

Albo sobie nie zdałeś trudu zrozumieć moje stanowisko albo nie jesteś w stanie go zrozumieć - nie chodzi o szczepienia w ogóle tylko aktualną akcję.

Nie spiesz się do obrażania mnie bo też potrafię, ale staram się w tym nie doskonalić.

Dyskutuję tylko merytorycznie, jeszcze raz się głupio odezwiesz to poczęstuję Cię Twoją własną medycyną.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-11 14:48:22)

5,578

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ach, "kułactwo i prostota". Skoro ta inteligencja w całości została wymordowana, to na jakim innym podłożu wychowana została ta obecna, do której szeregów młódź tak chętnie aspiruje?
A przy okazji - na czym polega to "kułactwo" i dlaczego jest takie złe?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

5,579

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Szkoda, że nie zostałem posądzony o przynależność do terrorystycznego, kontrrewolucyjnego bloku trockistowsko-zinowiewowskiego :D

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-13 10:38:09)

5,580

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti: najpierw przemyśl to co napisałem. pokory troche

mono: najpierw trzeba zacząc od definicji "inteligenta" . 6 fakultetów to nie jest nadal inteligent
kułactwo nie jest złe . tylko wyuczone kułactwo robi szkody wielkie

Ostatnio edytowany przez pablozp (2021-06-11 15:00:47)

.

5,581

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A skąd wniosek, że piszę bezmyślnie? Przemyślałem (tak jak większość, rzeczy które robię online) - ty mi wykaż mój ewentualny błąd i na czym się opierasz w swej argumentacji.

5,582

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

W sumie to czuję się aktualnie jak kułak poddany przymusowej kolektywizacji :P

5,583

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@pablozp czyli według Ciebie jestem zbyt mało mądry by prześwietlić aktualną sytuację, ale jak rozumiem nie dopuszczasz do siebie myśli, że mogę być mądrzejszy od Ciebie i widzieć sprawy ostrzej?

Ergo - Zalecasz mi pokorę chociaż sam stawiasz się w roli mądrzejszego ode mnie bo tak uważasz (i już!).

Jak już pokazało wiele dyskusji bez arbitra - jeżeli w jakieś dyskusji jedna strona ma się za mądrzejszą od drugiej dyskusja nie ma sensu.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-11 15:41:11)

5,584

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Konferencja kułaków, którzy wydźwignęli się ze swego chłopstwa do rangi doktora medycyny, ciekawe czy powiedzą coś mądrego, teraz leci live:

Dr Basiukiewicz, Dr Hałat, dr Błochowiak, dr Polok, prof Zieliński!

https://www.youtube.com/watch?v=JtvUgaNI1MM

----

EDIT: materiał bardzo ciekawy ale, chyba jest zmontowany z jakimś filmem z przed roku, ja go obejrzałem bo nie widziałem ale kto ciekaw samego panelu to niech przewinie.

Padają ciekawe argumenty i dane. @AS.. może zainteresować, że jeden z lekarzy miał 2 ujemne wyniki testu PCR, nie chorował a przeciwciała posiadał w dużej ilości. To tak jak u ciebie.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-11 22:50:15)

5,585

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

:)

https://www.youtube.com/watch?v=E-WmrDu17HM

Onizuka róla ! :)

5,586

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

pablozp napisał/a:

...jesteś kolejnym przykładem na to że komuna wraz z nazistami wymordowała inteligencje a podarowała edukacje ćweirćinteligentom którzy wessali nauki/wiedze na podłożu  kułactwa i prostoty. ot wyszła karygodna mieszanka...

Zapomniałeś dorzucić czegoś o upadającej kulturze osobistej ... gdy zaczyna ktoś sięgać po "argumenty" typu >>z gęby Ci śmierdzi bo nie zmieniasz skarpet<<, to pole manewru na jakikolwiek dyskurs dramatycznie się kurczy. I nawet 12 fakultetów w dowolnej uczelni nie pomoże na taki poziom.

Polecam poczytać o tym, że w II RP nawet ćwierćinteligentów było mało a inteligencji tyle co kot napłakał. I nie wiadomo czy wyglądałoby to obecnie lepiej gdyby losy świata potoczyły się inaczej.
http://cejsh.icm.edu.pl/cejsh/element/b … 1_7-26.pdf

"Wyniki spisu z 1921 roku wykazały bardzo duże przestrzenne zróżnicowanie
w poziomie wykształcenia ludności według województw. Szczególnie wyróżniały się województwa zachodnie: śląskie (Śląsk Cieszyński), poznańskie i pomorskie, w których odsetek osób z wykształceniem co najmniej początkowym wynosił odpowiednio: 94,7%, 80,6% i 77,6%. Na przeciwległym biegunie znajdowały się województwa położone na wschodnim krańcu kraju, takie jak: wileńskie (osoby z wykształceniem co najmniej początkowym stanowiły 10,0%, czyli 9,5-krotnie mniej niż w województwie śląskim) oraz nowogródzkie i poleskie (12,5% i 12,8%, czyli 7,5-krotnie mniej niż w województwie śląskim). Mieszkańcy województw wschodnich wyróżniali się relatywnie dużym odsetkiem wykształcenia domowego oraz bardzo małym – co najmniej średnim (np. województwie wileńskim ok. 1/4 mieszkańców w wieku 15 lat i więcej posiadało tylko wykształcenie domowe, a 1,4% – średnie łącznie z wyższym)."

5,587

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jest w tym coś ciekawego. Popatrzcie, na wschodzie tyłu analfabetów a jednak z uczelni wileńskich i lwowskich wyszło tyłu wybitnych, znanych ludzi (szkoła matematyczna np.). Jednocześnie jeśli chodzi o te przodujące, to aż tak wiele nie słychać. Co nie znaczy, że nie było - bo musiało.

A, że w II RP była bieda, zacofanie itp. to jest pewne.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5,588

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

perinoid napisał/a:

a jednak z uczelni wileńskich i lwowskich wyszło tyłu wybitnych, znanych ludzi

Głownie dlatego, że bogaci Żydzi za swój obowiązek uważali dobrze wykształcić swojej dzieci. Często na zagranicznych uczelniach gdy w Polsce zaczęła się dla nich reglamentacja miejsc.

Nie pamiętam wszystkich przedstawicieli lwowskiej szkoły matematycznej i ich biografii ale po za przypadkiem Banacha (syna polskiego oficera WP) to na ten przykład Stanisław Ulam czy Hugo Steinhaus to dzieci bogatych kupieckich (Hugona bankierskiej?) rodzin żydowski.

Nie zdziwił bym się jakby na tych uczelniach mały procent żydów w społeczeństwie stanowił już 50% albo więcej studentów.

Z resztą z pewnych powodów było ich tak dużo wśród lekarzy - ale to osobna historia.

To tak z pamięci.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-12 08:41:20)

5,589

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pamiętam z autobiografii Wernera Heisenberga jak narzekał, że Hitler ze swym hoplem na punkcie żydów pozbawił wyższe uczelnie najlepszych naukowców i studentów, którzy o ile mogli wyjechali w dwudziestoleciu z Niemiec.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-12 08:50:32)

5,590

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czy to źle, że ktoś za cel stawia sobie dać lepsze wykształcenie swoim dzieciom zamiast przewalać kasę na pierdoły? Bez względu na wiarę czy pochodzenie?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5,591

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A czy ja gdzieś napisałem, że źle?! Uważam, że to godne pochwały.

---

W pamięci utkwił mi wymowny fragment z autobiografii Ulama:

W lecie 1937 roku Banach i Steinhaus poprosili mnie, abym zaprosił do Polski von
Neumanna. Chcieli, żeby wygłosił wykład we Lwowie. Przyjechał z Budapesztu i spędził z
nami kilka dni. Wygłosił ładny wykład, parę razy zabrałem go do kawiarni Szkockiej.
Zanotował kilka zadań w Księdze Szkockiej, toczyliśmy też bardzo przyjemne rozmowy z
Banachem i innymi.

Powtórzyłem Banachowi wyrażenie, którego Johnny użył kiedyś w rozmowie ze mną w
Princeton, zanim przedstawił pewien wynik otrzymany przez nieżydowskiego matematyka:
Die Goim haben den folgenden Satz bewiesen (Goje udowodnili następujące twierdzenie).
Banach, czysty goj, uznał to za jedno z najśmieszniejszych powiedzeń, jakie kiedykolwiek
słyszał. Ubawiła go implikacja, że skoro goje mogli coś zrobić, to Johnny i ja możemy
zrobić to lepiej. Johnny nie wymyślił tego dowcipu sam, ale lubił go i zaczęliśmy tak
mówić.

>> ciach ;) <<

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-12 09:34:32)

5,592

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:
pablozp napisał/a:

...jesteś kolejnym przykładem na to że komuna wraz z nazistami wymordowała inteligencje a podarowała edukacje ćweirćinteligentom którzy wessali nauki/wiedze na podłożu  kułactwa i prostoty. ot wyszła karygodna mieszanka...

Zapomniałeś dorzucić czegoś o upadającej kulturze osobistej ... gdy zaczyna ktoś sięgać po "argumenty" typu >>z gęby Ci śmierdzi bo nie zmieniasz skarpet<<, to pole manewru na jakikolwiek dyskurs dramatycznie się kurczy. I nawet 12 fakultetów w dowolnej uczelni nie pomoże na taki poziom.

Że tak zapytam... Ty byłeś tak uprzejmy wyrazić się o mnie? Że sięgam po tego typu argumenty?

5,593

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti napisał/a:

Dr Basiukiewicz, Dr Hałat, dr Błochowiak, dr Polok, prof Zieliński!

https://www.youtube.com/watch?v=JtvUgaNI1MM

Dzięki, interesujące rzeczy. Ja dołożę tylko to: https://www.youtube.com/watch?v=efdoS90PRSI

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

5,594

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No proszę, dożyłem czasów w któryś jakiś konował nazywa takich jak ja potencjalnym seryjnym mordercą, a kto rozsądny nie usunie potencjalnego zagrożenia jeżeli o nim wie, a cóż dopiero takiego morderczego?!

I jak tu siedzieć cicho na ten temat w internecie i w realu, gdy ewidentnie niektórzy kupują tą skrzywioną logikę (polecam odsłuchać cała kwestię)?

https://www.radiorodzina.pl/2021/06/10/ … -morderca/

Jak takie coś czytam/słucham to trochę mniej się dziwię szambu jakie wybiło na innym forum, chociaż nie pochwalam metod walki jakim są próby torpedowania imprez.

Za podsyceni takich nastrojów winiłbym także takich konowałów jak doktor Paweł Wróblewski.

I później wbija np. @pablozp w środek dyskusji z przeświadczeniem o moim mikrym intelekcie i kułackiej moralności a swoim wielkim pojmowaniu... Z drugiej strony już 2 post pod info o planowanym party zaczyna się od **ujów pod adresem organizatorów (na wcześniej wspomnianym forum).

No zobaczymy jak to będzie, wstrzymam się z pisaniem na ten temat do 4 fali, która ponoć nadciąga ale nie ma jeszcze pewności co jedzie na jej grzbiecie ;)

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-13 01:50:42)

5,595

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

to pocztaj co poniektorzy forumowicze mowili rok temu o tych co nie nosza maseczek :D


heheh

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5,596

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To jeszcze zawieszę w powietrzu pytanie kiedy usłyszę i zobaczę w Polsce o czymś takim jak mogłem zobaczyć w Teksasie?

https://rumble.com/vi00h5-ledztwo-na-po … YZX8D73OpI

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-13 01:54:37)

5,597

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zapraszam do wysłuchania nagrania z rozmowy przeprowadzonej ze Strażnikami Wolności. Dr. Hałat miażdży medialną narrację oraz informuje o kolosalnym niebezpieczeństwie związanym z wyszczepieniem preparatem mRNA. link - ciekawy wywiad z dr Hałatem na temat szczepień

"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Słucham radia z muzyką komputerową http://radio.cvgm.net/demovibes/queue/   http://radio.cvgm.net/static/media/platform/symbol/platform_computer_atarist.gif

5,598

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Odnoszę wrażenie że są tu osoby które należało by izolować od społeczeństwa, oraz możliwości dostępu do internetu ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5,599

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

tak jak teczowe parasolki zamknely konta trampowi w usa? :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5,600

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Creonix ale wiesz, że Dr. Hałat był wielkim zwolennikiem maseczek jeszcze rok temu gdy ty nawoływałeś by tego nie nosić?

https://www.youtube.com/watch?v=fvn4X60Mia4

Zapytajcie go o to następnym razem bo może przejedziecie się na tym autorytecie, który jakoś dziwnie gdy mowa o pandemii strzela o NWO na co wielu ludzi puka się w głowę nawet jakby była skłonna rozważyć kwestie medyczne, po co on miesza te tematy?!

<ed>Lekarz powinien wypowiadać się publicznie na tematy tylko w swojej domenie jak chce pozostać wiarygodny, to nie forum jak tutaj, gdzie każdy się doktoryzował na własną rękę ;)<ed>

Ja nie zapominam takich rzeczy :P Może przeżył jakieś nawrócenie? Rok temu słuchało mi się go gorzej niż Guta.

Proponuję dać sobie siana do jesieni z tym tematem. Ja nie będę więcej pisał aż nie ogłoszą 4 fali, więc Pin odetchniesz ode mnie ;)

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-06-15 00:43:18)