8,001

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Adam Klobukowski przecież to dla jaj zrobione :P sarkazm taki :]

Chociaż zdradź mi jak odgadłeś różnicę czasu (porę roku) na obu zdjęciach? Zmierzyłeś wysokość słońca nad horyzontem w ten chmurny dzień?

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-11-07 21:50:35)

8,002

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

AdamK napisał/a:

Ojej zdjęcie zrobione na plaży i jest inne gdzie jest wyższy poziom? Jakie śmieszne i jak to w punkt pokazuje... ignorancję tego kto to zrobił to dzieło. Czemu trzeba było wziąć zdjęcie z 1925, skoro można było wziąć zdjęcie z przed 12 godzin, bo różnica pomiędzy przypływem a odpływem na tej plaży to nieco ponad 6m?

Kurczę, a mogli teraz na tę plażę wyjść parę godzin później i byłoby wszystko git!

Adam, to co wszystko piszesz to jest utopia, a to co Zbyti, Candle, xxl, drygol, t0ri to stan rzeczy. Wszyscy ci ludzie z osobna zrobili więcej na rynku m. in. atari niż większość naukowców, mają poważanie i autorytet.

Gdzie mamy się dogagać? Przecież to dwie prostopadłe rzeczy.

Mam bardzo bliski (kolega kolegi, obaj tęgie mózgi) przykład człowieka, który musiał zmieniać temat(!) pracy naukowej, bo mu nie chcieli zrecenzjonować (tak, praca jest wywrotowa, dotyczy czarnej materii (neguje jej istnienie)). Po zmianie tematu OK! (Co oznacza, że recenzenci nie czytają prac, tylko abstract i nagłówki, może rzucą okien na dalszą część).
A ten człowiek teraz ma asa w rękawie jako prosty wniosek :)

Także możesz sobie pisać: Bzdura, nie, jest tak a tak, papier jest cierpliwy. Ale, jak to mówią (i się powtórzę) szkoda chłopa.

I żeby nie było. Ja jestem ZA nauką. Ale tą rzetelną, apolityczną. Tą, którą tak chwalisz. Ale jak do nauki wchodzi polityka, to to co napisałem o prostytutkach parę postów temu. I tę naukę spróbuj pochwalić. Ale naprawdę rzetelnie, bo jak znajdzesz JEDEN punkt wątpliwy, cała reszta idze się uprawiać seks. I nie pomoże klepanie się po plecach. Chociaż jak będzie mocne, głośne plklepywanie się, to może zagłuszy wątpliwości.

Wg mnie nie można Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ twierdzić, że ocieplenie jest antropologiczne, tzn. na pewno jest, tylko chodzi o procent. Czy to 0.1%, czy 1%, czy 10%. Natomiast historia człowieka mówi, że rzeczywiście, grube parę tysięcy lat temu ludzie żyli na dzisiejszych terenach pustynnych, które wówczas były jednak zielone. Na północ przyszli za lodowcem i zostali, bo jednak mniej zjadliwego dziadostwa tu żyje.

I chyba rozumiem Cię AdamK. Bo napisałeś że masz zdanie (z reguły) zgodne z konsensusem. Jak się konsensus zmienia - zmieniasz zdanie też. Czyli jesteś na bieżąco. OK.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2021-11-07 23:06:48)

8,003

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przecież wyszli - jest odpływ, a normalnie poziom wody jest 6m wyższy.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

8,004

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Księżyc w końcu spadnie na Ziemię, proponuję już zacząć walczyć z tym zjawiskiem, bo cywilizacja zginie!!! Na szczęście w Ameryce. Ufff.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

8,005

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti napisał/a:

@Chociaż zdradź mi jak odgadłeś różnicę czasu (porę roku) na obu zdjęciach? Zmierzyłeś wysokość słońca nad horyzontem w ten chmurny dzień?

Tu raczej chodzi o położenie księżyca względem Ziemi... o jego oddziaływanie grawitacyjne. A nie za bardzo go widać w dzień, chyba, że jest co najmniej parę godzin od koniunkcji ze słońcem (podczas której przypływy są największe).

8,006

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@qbahusak będziesz się śmiał ale znając już trochę AdamaK, przed wrzuceniem zdjęcia sprawdziłem podstawowe informacje, dlatego zamieściłem podpis pod zdjęciem który jak widzisz chwycił :D

Sprawdziłem jakie są średnie i tak dalej, upewniłem się co do możliwych wysokości, okresowości pływów i takich tam. Dlatego moje pytanie o porę dnia (godzinę) i porę roku i o to jak to określił by snuć wątpliwości nie jest bezzasadne ;)

https://www.meteorologiaenred.com/pl/Wi … 82ywy.html

Kto wie czy autor zestawienia tych zdjęć nie dołożył starań by jednak były one porównywalne? :D

Ale zgodnie z założeniem wystrzelona została riposta spodziewanej treści ;) taka prowokacja - przepraszam :]

--- EDIT ---

Dlatego, że księżyca nie widać to pytam o godzinę bo wtedy wiem gdzie jest nie? ;) Jestem przekonany, że do określenia godziny można użyć pozycji słońca :] ale jak się mylę to mnie popraw.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-11-08 02:19:21)

8,007

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti napisał/a:

...Sprawdziłem jakie są średnie i tak dalej, upewniłem się co do możliwych wysokości, okresowości pływów i takich tam....

Jasne ... wierzymy na słowo, że chyba jako jedyny na świecie analizujesz MEMy w taki sposób przed ich udostępnieniem ... pytanie czy zweryfikowałeś czy obrazy postaci, które "pojawiły się na plaży" pochodzą z tego samego dnia i chwili bo inaczej to jest po prostu obrzydliwy fejk i zakłamywanie rzeczywistości.
A tak z ciekawości ... jakie tam są możliwe pływy, ich okresowość i takie tam?

8,008

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:
zbyti napisał/a:

...Sprawdziłem jakie są średnie i tak dalej, upewniłem się co do możliwych wysokości, okresowości pływów i takich tam....

Jasne ... wierzymy na słowo, że chyba jako jedyny na świecie analizujesz MEMy w taki sposób przed ich udostępnieniem ... pytanie czy zweryfikowałeś czy obrazy postaci, które "pojawiły się na plaży" pochodzą z tego samego dnia i chwili bo inaczej to jest po prostu obrzydliwy fejk i zakłamywanie rzeczywistości.
A tak z ciekawości ... jakie tam są możliwe pływy, ich okresowość i takie tam?

Chcesz moją historię przeglądarki z przed wrzucenia mema? :D Nie chcesz to nie wierz ale faktycznie sprawdziłem bo mnie samego zastanowiło jaka jest możliwość manipulacji takim materiałem.

A AdamK nie wydaje ci się dziwakiem, że podał 6m? :D Zobacz, też analizuje memy :P

Jak dla mnie te postacie są wklejone na tę plażę, ale to tak na oko, nie wnikałem akurat w tą sprawę, jak dla mnie utrudniali mi ocenę tego zdjęcia.

Dobra @BartoszP odmawiam już dalszej dyskusji z Tobą i będę się w przyszłości tego trzymał. Mam z Tobą taki problem jak z paroma innymi osobami z którymi odmówiłem dalszej dyskusji. Decyzja nie jest jak wiesz pod wpływem chwili tylko już trochę "nakorespondowaliśmy".

Mnie interesuje jak jest i szukam do rozmowy nie tych którzy się ze mną zgadzają ale którzy dociekają. Ty masz jakiś narzut (albo ja go mam), który nie pozwoli nam na porozumienie nie co do spraw ale co do metody. Do tego widać, że żywisz do mnie animozję :]

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-11-08 01:07:54)

8,009

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

qbahusak napisał/a:

I chyba rozumiem Cię AdamK. Bo napisałeś że masz zdanie (z reguły) zgodne z konsensusem. Jak się konsensus zmienia - zmieniasz zdanie też. Czyli jesteś na bieżąco. OK.

W punkt! A do tego czasu będzie jeździł po nas walcem :D

8,010

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

qbahusak napisał/a:

I chyba rozumiem Cię AdamK. Bo napisałeś że masz zdanie (z reguły) zgodne z konsensusem. Jak się konsensus zmienia - zmieniasz zdanie też. Czyli jesteś na bieżąco. OK.

Trzeba isc za postepem nauki, na uczelniach teraz ucza ze plec to kwestia wyboru a nadwaga to kwestia genow. kiedys uczyli na odwrot, nadwaga to wybor a plec kwestia genow. teraz wiemy wiecej.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8,011

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@xxl mocne! :D :D :D

Mema wrzuciłem dlatego (jakby ktoś nie załapał kawału), że przypomniało mi się jak wiele pytań AdamK pominął/ominął podczas dyskusji o C19, niektórych powtarzanych wielokrotnie i adresowanych do niego. Chciałem zobaczyć, czy w potrafi przejść równie obojętnie widząc zrobionego dla jaj mema jak to zrobił natrafiwszy na istotne pytania z mojej i innych strony :D

8,012

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja tak tylko spytam - Adam, jak silna jest Twoja wiara w AGO? Czyli - jaką cenę gotów byłbyś zapłacić, przy dzisiejszych dochodach?
1.  5 zł za kWh + 10 zł za litr E95 + 10 zł za m3 CH4 + 100 zł za kg wieprzowiny/kurczaka
2. 25 zł + 50 zł + 50 zł + 500 zł
3. 100 zł + 200 zł + 200 zł + 2000 zł

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

8,013

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti napisał/a:

....Chcesz moją historię przeglądarki z przed wrzucenia mema? :D Nie chcesz to nie wierz ale faktycznie sprawdziłem bo mnie samego zastanowiło jaka jest możliwość manipulacji takim materiałem.

A AdamK nie wydaje ci się dziwakiem, że podał 6m? :D Zobacz, też analizuje memy :P

Jak dla mnie te postacie są wklejone na tę plażę, ale to tak na oko, nie wnikałem akurat w tą sprawę, jak dla mnie utrudniali mi ocenę tego zdjęcia.

Dobra @BartoszP odmawiam już dalszej dyskusji z Tobą i będę się w przyszłości tego trzymał. Mam z Tobą taki problem jak z paroma innymi osobami z którymi odmówiłem dalszej dyskusji. Decyzja nie jest jak wiesz pod wpływem chwili tylko już trochę "nakorespondowaliśmy".

"Masz problem ...." ..... no masz .... trochę podrążyć twoje "prawdy objawione" i już strzelasz focha.
A czemu mam nie wierzyć Adamowi co do 6-cio metrowych pływów a tobie MUSZĘ wierzyć w to, że przeanalizowałeś te zdjęcia pod względem manipulacji porą roku? Zresztą gdy ktoś oglądał historię katowania Toyoty Hilux w TopGear to pamięta jak wyglądało jej sponiewieranie na angielskim wybrzeżu przez przypływ, który można szacować na 5 a nawet 10 metrów - podkreślam SZACOWAĆ. Z punktu widzenia wypowiedzi Adama 5 - 6 - 7 metrów to żadna różnica.
Ale to, że ktoś żenująco wkleił zdjęcia grupy G7 to Ci nie przeszkadza. Naprawdę?
A gdy już zostałeś wypunktowany, to brniesz w "to była podpucha i >>oczywiście<< druga strona dała się złapać w tak inteligentną  moją >>pułapkę<< ... hahahaha ... jaki jestem szpenio a inni to cieniasy bo nie łapią dowcipu ... a nawet muszę potem wytłumaczyć tym cieniasom dlaczego zrobiłem taki >>błyskotliwy żart o porze roku i godzinie<<".
Adam nie analizował ... po prostu spojrzał i zauważył inne ujęcie, inny stan poziomu wody więc skomentował, że .... i tu wiesz co i dlaczego napisał choć może nie zrozumiałeś jego przekazu o braku konieczności korzystania ze zdjęcia sprzed 100 lat do UDRAMATYZOWANIA mema przez skorzystanie ze zdjęcia z tego dnia trochę wcześniejszego lub póżniejszego aby pokazać wyśmiewaną tezę o prognozowanych zmianach poziomu mórz, które nastąpią nie w horyzoncie czasowym parudziesieciu lat a kilku-, kilkunastu godzin.
Wpadłeś w dołek, który sam wykopałeś ale krzyczysz "naszych biją" aby odsunąć od siebie tą wpadkę wizerunkową jednocześnie ciągle próbując pokazać jaki Adam to "miękiszon".

@xxl:

Kiedyś wiara to było opium dla ludu a teraz trzeba opium aby uwierzyć w to co się dzieje :) :)

8,014

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kurcze, chyba faktycznie jestem Hannibalem Lecterem a mój pacjent właśnie zjadł swoją twarz :D

Jak by to nie było jasne: znam swoje motywy i to co robiłem zapewne lepiej od osób które nie siedzą w mojej głowie ani nie były przy mnie gdy coś robiłem.

Gościa który się chwalił ukończeniem jednej z lepszych szkół wyższy w kraju dziwi, że kogoś może coś zaciekawić i sprawdzi :D

Nie kłamię w tej dyskusji bo inaczej dyskusja była by bez sensu.

Ja strzelam focha jak ktoś bełkocze, np. na @jedynymentos jeszcze się nie obraziłem chociaż podsumował moje wypowiedzi w stylu, że jestem "wylewającym jad, ludzkim zwierzem" itd.

Bełkocz dalej - ale jak mówiłem - już beze mnie :]

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-11-08 09:55:37)

8,015

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No tak ... bełkot ... cóż, właśnie wzorcowo się podsumowałeś. Podpowiem Ci jeszcze synonimy abys wyedytował swoja wypowiedź i wzmocnił przekaz:
"absurd, androny, austriackie gadanie, babskie gadanie, bajdurzenie, bajdy, banialuki, bezsens, brednie, bredzenie, bzdura, bzdury, duby smalone, dyrdymały, ecie-pecie, farmazony, gadanina, gadka szmatka, gadulstwo, ględy, ględzenie, głodne kawałki, głupota, głupstwa, hocki-klocki, koszałki-opałki, niedorzeczności, niedorzeczność, niestworzone rzeczy, niewiarygodne rzeczy, nonsens, paplanina, pustosłowie, sieczka, tere-fere, terkot, trajkot, trele-morele, trzy po trzy, tureckie gadanie, wata, woda, zawracanie głowy, banały, bicie piany, czcza mowa, deklaratywizm, deklaratywność, drętwa mowa, frazeologia, frazesy, gołosłowie, komunały, mowa-trawa, ogólniki, ple-ple, puste słowa, slogany, słowolejstwo, truizmy, wata słowna, werbalizm, wodolejstwo, bajda, banialuka, brednia, bujda, dyrdymała, gadka, głupstwo, gadanie, klituś-bajduś, mielenie jęzorem, paplanie, pitolenie, bełkotanie, jąkanina, mamrot, mamrotanie, niewyraźna mowa, seplenienie, szemranie, szwargot"

8,016

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Lepiej zarzucić mi kłamstwo niż dociekliwość i podstępność - to że komuś czyjeś działania nie mieszczą się w głowie nie jest dowodem na mówienie przez tego kogoś nieprawdy :P

Ok. masz wszystkich innych do dyskusji tutaj. Jak komuś odpowiada twój sposób rozumowania to będzie dyskutował - ja to nazywam bełkotem i nie chcę dalej.

Widzisz ile muszę się napisać by nie padł zarzut o zaniżanie dyskusji?

Ale bym nie musiał pisać więcej powiem tak: mam cię za durnia i nie rozmawiam dalej.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-11-08 11:02:50)

8,017

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kolejna podpowiedź:
"bałwan, baran, barani łeb, barania głowa, bezmózgowiec, bęcwał, błazen, boże cielę, cap, cep, ciemna masa, ciemniak, ciołek, cymbał, cymbałek, czub, debil, gamoń, głąb, głupek, głupi, głupie cielę, głupiec, głupol, idiota, imbecyl, kapuściana głowa, kapuściany łeb, kiep, kołek, kretyn, kurzy móżdżek, marynowane cielę, matoł, matołek, młot, muł, osioł, oszołom, ośla głowa, ośli łeb, pacan, pajac, palant, patafian, pomyleniec, pomylony, półgłówek, półgłupek, przygłup, przygłupek, ptasi móżdżek, pusta głowa, pusty łeb, szajbus, świr, świrnięty, świrus, tępa głowa, tępak, tępota, tępy łeb, tłuk, tłumok, trep, tuman, wał, wariat, wolnomyśliciel, zakuta pała, zakuty łeb, ciemny żłób, półwariat, psychiczny, psychol, kretynek, kołtun, pusty mózg, cielę, gnój, kanalia, kundel, łachudra, łajza, sobaka, szuja, świnia, ciamajda, ciapa, ciapciak, ciemięga, cztery litery, dzięcioł, ecie-pecie, faja, fajtłapa, fujara, gamajda, gapa, jeleń, kaleka życiowa, kapcan, lebiega, łamaga, łoś, niedojda, niedorajda, niemota, nieudacznik, niezguła, noga, oferma, ofiara losu, patałach, platfus, popapraniec, safanduła, sierota, ślamazara, trąba, wyp*, abderyta, bamber, bencwał, bezmózgi, bezrozumny, burak, cepowaty, cham, chomąt, ciećwierz, ciemny, cienias, ciężko myślący, ciućmok, ciumrok, ćwierćinteligent, długo myślący, durny, fiksat, frajer, gamoniowaty, gapowaty, gbur, głąb kapuściany, głąbowaty, głupiutki, głupkowaty, głuptak, głuptas, grzmot, ignorant, jajogłowy, laik, matołowaty, młotek, młotowaty, niegramotny, nieinteligentny, nielotny, niemądry, nierozgarnięty, nierozumny, nieuk, ociężały, ograniczony, poplątaniec, prostak, przygłupi, pustak, tępy jak noga stołowa, tuk, tumanowaty, warchoł, wsioch, wsiok, żłób, bachor, człowiek,którego za mało tłukli, ćwok, durnota, durnowaty, dzieciak, fajansiarz, frajer-pompka, głupi klarnet, głupieć, głuptasek, hochsztapler, łajdak, małpa, naiwniaczek, naiwniak, niedołęga, niemrawiec, niezdara, niezgraba, nowicjusz, ofiara, oszust, porąbaniec, prawiczek, przymuł, tępa strzała, tłumoczek, bezmózg, buc, cioł, cudak, dziwoląg, farmazon, furiat, bałamut, barania kapuściana głowa, ciura, golem, hebes, jełop, maniak, narwaniec, niedorozwój, opętaniec, opętany, osoba anormalna, postrzeleniec, szaleniec, wałkoń, durniacha, lolek, łatwowierny, naiwny"

8,018

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti napisał/a:

Lepiej zarzucić mi kłamstwo...

W którym miejscu? Konkretnie. Post + konkretne zdanie. Inaczej sam potwierdzasz, że nie do końca mówisz prawdę.

8,019

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Już raz się popisałeś brakiem rozumienia ludzkiej mowy jak opisywałeś jak to zarzucam "Was" linkami i ci Husak wkleił synonimy.

Teraz drugi raz nie rozumiesz implikacji własnych słów:

A gdy już zostałeś wypunktowany, to brniesz w "to była podpucha i >>oczywiście<< druga strona dała się złapać w tak inteligentną  moją >>pułapkę<< ... hahahaha ... jaki jestem szpenio a inni to cieniasy bo nie łapią dowcipu ... a nawet muszę potem wytłumaczyć tym cieniasom dlaczego zrobiłem taki >>błyskotliwy żart o porze roku i godzinie<<".

Odpierdolisz się w końcu?

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-11-08 10:07:14)

8,020

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gdzie tu kłamstwo o którym piszesz?

8,021

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Człowiek od kliku postów zarzuca mi, że zmyślam, nie daje wiary w moje motywy, postępowanie itd., uważa, że mnie na tym przyłapał, wypunktował a jak ja to nazywam zarzucaniem mi kłamstwa to on pyta gdzie? :D

Masz moją relację jak było ale uważasz, że było inaczej => to oznacza, że ja kłamię.

Ty jesteś upośledzony.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-11-08 10:24:23)

8,022

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

W sumie sprawdziłem (wyliczyłem) i wyszło, że grawitacyjny wpływ słońca jest 200 razy większy, niż Księżyca.
Jednak sumaryczna wysokość pływów jest wypadkową więcej, niż tylko położenia Słońca i Księżyca. Np. na mapce z wiki gdzie pokazany jest wpływ księżyca widać rezonans pływów.

Przy brzegach woda się "spiętrza" osiągając niemal zawrotne 20m w Zatoce Fundy.

@Zbyti - tak pamiętałem, ale sprawdziłem i już wiem :) (odpowiedzi na poniższy post)

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2021-11-08 10:53:16)

8,023

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@qbahusak czy my się nie zrozumieliśmy czy nie piszesz do mnie? Ze szkoły wiem, że za pływy odpowiada grawitacja ciał niebieskich: zwłaszcza Księżyca i Słońca. Moja wzmianka o słońcu miała na celu wskazanie, że trudno określić porę dnia na zdjęciu więc nie wiadomo w którym miejscu cyklu jesteśmy, co do pór roku to widzę, że nie zajrzałeś do tego co wkleiłem:

https://www.meteorologiaenred.com/pl/Wi … 82ywy.html

Nie wiem dlaczego poczułeś potrzebę mi wskazania, że chodzi o Księżyc? Jedyne co mi przychodzi do głowy to niezrozumienie mojej wzmianki o słońcu albo założenie, że tego nie wiem.

Ale dość o tym. Pokazałem co chciałem pokazać czyli na jaki łup się rzuca nasz interlokutor a na jaki nie.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-11-08 11:05:31)

8,024

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zbyti napisał/a:

Człowiek od kliku postów zarzuca mi, że zmyślam, nie daje wiary w moje motywy, postępowanie itd., uważa, że mnie na tym przyłapał, wypunktował a jak ja to nazywam zarzucaniem mi kłamstwa to on pyta gdzie?

To Ty publicznie napisałeś, że kłamię. To drobna ale ISTOTNA różnica.
Zresztą to AdamK i qbhusak odnieśli się do mema a Ty sam napisałeś, że się upewniłeś z tego artykułu ... może nie tylko z tego ale taki podałeś ... o możliwych pływach na tej plaży:

Sprawdziłem jakie są średnie i tak dalej, upewniłem się co do możliwych wysokości, okresowości pływów i takich tam. Dlatego moje pytanie o porę dnia (godzinę) i porę roku i o to jak to określił by snuć wątpliwości nie jest bezzasadne ;)
https://www.meteorologiaenred.com/pl/Wi … 82ywy.html
Kto wie czy autor zestawienia tych zdjęć nie dołożył starań by jednak były one porównywalne? :D

Jako "upośledzony" zastanawiam się co chciałeś pokazać? Że po 100 latach G7 stoi nad morzem gdzie jest mniej wody niż 100 lat temu choć cały świat "płacze", że podnoszą się poziomy mórz i oceanów? Że osoby z G7 pojechały na ekstrawagancki lunch na morzem? Nawet niespecjalnie wiadomo o co chodzi autorowi samego mema ale "fun" miałeś bo podpuściłeś Adama i wydaje Ci się, że go zdyskredytowałeś.

8,025

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jpr... Nie zarzucam ci kłamstwa tylko napisałem, że de facto TY MI JE ZARZUCASZ! I to, że tego nie widzisz nazwałem upośledzeniem.

odczep się w końcu.